Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 myślę że siatkówka klubowa to nie ten poziom co reprezentacyjna, na pewno mentalnie.
0
@Gomess popiwczak jak Zatorski kiedyś musi czekać na swoją kolej. A nie dostał szansy bo i tak pojedzie zator a że miewa problemy z plecami to Wojtaszek jest takim strażakiem na wypadek gdyby kontuzja wróciła bo nie wyobrażam sobie żeby debiutant popiwczak jechał na IO. 2 lata temu dostał szanse w LN
0
@Encore że Słowenia nie możemy powiedzieć że ktokolwiek zagrał jakoś dobrze, przegrała drużyna
4
@zadafcb Kubiak to dwukrotny MŚ sprawdzony na wielkich imprezach kto wie czy młody niedowiaczony semen nie spanikuje..... Nie skreślajmy zawodnika który nie zawiódł nas na żadnej z wielkich imprez
0
@adi7adi8 śliwka notuje niższe wartości e przyjęciu od semena, tyle że w obronie lepiej gra
0
@adi7adi8 kto niby z nich to ten defensywny? Obaj są świetni bo równoważą atak z przyjęciem
0
@Encore o ile zagra z USA a nie z Rosją. Jeśli grałby jak w Modenie to byłby pewniakiem w kadrze
0
@Encore oczywiście że jest pewniakiem, pytanie czy fornal czy semen czy bedni jako 4
1
@adi7adi8 to jest mit, lucarelli leal, sander Russel, volkov kliuka, czy nawet semen śliwka
3
@zadafcb pit, kochan, Bieniu
0
@EdinsonCavani bednorza vital odpali z kadry. Raz że on mu nie leży jako człowiek a dwa gra słabo
0
@Encore fornal w przyjęciu jest lepszy od śliwki i prędzej on byłby rozpatrywany pod kątem libero tym bardziej że zdążało już mu się grywać na libero
0
@michal26 olek to raczej pewniak, chociaż fornal patrząc na to że jedzie 1 libero byłby logiczny bo w razie kontuzji mógłby zagrać na libero
0
@adi7adi8 mało prawdopodobne bo wcześniej musiałby to testować a jeszcze tego nie zrobił
0
@tomono tu się z tobą zgodzę w pełni, każdy z nkich ma swoje plusy i minusy ale patrząc na całokształt powinien jechać kurek wiadomo dlaczego i muzaj bo jest bardziej doświadczony ma arenie międzynarodowej i trochę bardziej zgrany z kadrą
0
@tomono problem jest taki że do muzaja przylgnęła latka zawodzącego ciągle. Kurek też ma duże wahania formy, nikt nie pamieta że przez pół MŚ nie kończył prostych piłek dopiero od meczu z Serbia zaczął grać kapitalnie i został bohaterem
1
@Deviler nawet 5 nie zaszkodzi, testowane
0
@FCB24 @Encore trzeba pamiętać że muzaj był wystawiony na próbę podczas kwalifikacji do IO podczas nieobecności kurka i spisał się świetnie więc nie ma co go lekceważyć i umniejszać jego potencjału i umiejętnościom
0
@Encore to nie podlega żadnej wątpliwości ale na igrzyska pojedzie 2 atakujących
0
@Encore raczej pojedzie muzaj chociaż decydować będą spotkania pod koniec turnieju bo akurat póki co prezentują podobny poziom lecz muzaj ma dużo większy potencjał
0
@adi7adi8 dlatego napisałem bodajze bo mogłem pomylić mecze
0
@michal26 już pisałem w innym poście Rosja grała 2 garniturem, z dobrze blokujących michailova, muserskiego, volvicha i volkowa nie grał bodajze żaden z Japonia
4
@AmigoBlancos skoro 100 mln transfery nie dawały sukcesów to może darmowe dadzą a przynajmniej nie zawiodą oczekiwań które będą mniejsze, równiez presji ceny nie będzie na zawodniakch
0
@michal26 weryfikacja nadejdzie w meczu z USA, Polska oraz Brazylia bo te 3 reprezentacje najlepiej grają blokiem a Serbowie cóż woicki dobrze powiedział skaczą wysoko ale od skakania do zablokowania to droga daleka.....
0
@michal26 Argentyna z meczu na mecz wygląda coraz lepiej więc myślę że ich Japonia nie ogra jak wrócą pozostali z kwarantanny (np crer), Słowenia prezentuje się świetnie więc tam punktów raczej nie zdobędą a Niemcy w zależności od składu bo zaczynają też rotować. Inna sprawa to spójrz że Japonia gra tym samym składem więc nie da się albo powiem inaczej głupota byłoby rozegrać 15 spotkań jedna 6 bo w pewnym momencie zauważymy spory spadek formy
0
@michal26 Świątek grała na dużym spokoju i bardziej patrzę pod tym katem bo nie zawsze można wygrywać 6:2 lub 6:0
0
@FCB24 ja myślę że Słowenia powalczy, Francja to raczej pewniak z Brazylia będzie no i myślę że Polska wejdzie a o 4 Rosja Słowenia Serbia lub USA
0
@Cvzx dokładnie 6:2 7:5 @michal26
0
@michal26 o awans będzie im piekielnie ciężko, fakt grają dobrze ale... Grali z Rosją która nie grała swoim pierwszym składem a raczej dość głęboka rezerwa, Iranem bez maroufa i ebadipura więc tam na samym braku maroufa Iran traci 40% siły drużyny, ograli Holandię ale nie oszukujmy się holendrzy mają nimira i poza tym no właśnie nikogo koonkretnego (ter Horst nie grał). Japonia gra bardzo fajnie i z polotem imponują walecznością ale myślę że im dalej w turniej tym więcej zaczną przegrywać. Ich styl gry jest ciężki dla drużyn europejskich preferujących siłowa siatkówkę
0
@Janiama kenin na mączce to nie ten poziom co na hardzie a svitolina cóż niedawno Świątek ją rozniosła