Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pawel13sz świetnie wygląda w takim razie ta statystyka i tylko dodaje wartości suarezowi w tym roku
0
@itmustbejoke "zwycięskie" liczone są w przypadku gdy atleti wygrywało czy równiez gdy zdobywało punkt doprowadzając do remisu?
0
@Betsonq bo taki zapis nie ma prawa istnienia? W jakim stopniu ma wpływ na kontuzje djamy na to w przypadku jak ktoś mu wjedzie wślizgiem i złamie nogę? To też jego wina i ma siedzieć za darmo?
0
@Betsonq a ty jak jesteś chory to w ramach zwolnienia lekarskiego pracujesz za free?
1
@clyde j&j w sobotę
1
@barcanawieki azarro chrome sport super zapach
1
@EleanoR dla mnie to najlepsza gra w jaką grałem, a ostatnia misja Arthurem jest po prostu genialna. Gra wciąga i nie zanudza a zróżnicowanie oraz wielkość mapy daje wielkie pole do popisu dla wielbicieli eksploracji
0
@Encore według rankingu Belgia jest 3 drużyna świata a Polska 4 xd xd xd
0
@Zoker serce krwawi oczy bolą jak patrzę na stratę punktów z eibarem, cadiz 2x, Getafe czy wielkie alaves
0
@Ratamahatta idealny przykład twojej tezy to nasza kadra narodowa piłkarzy ręcznych za czasów bieglera. Może to trochę co innego niż piłka nożna ale też na turniejach podstawa funkcjonowania zespołu była defensywa
1
@SteuerFreiMoney dlatego mimo że nie przepadam za nimi to szanuje ich pracę, pełen profesjonalizm i genialne strategie
0
@zadafcb zaryzykował był znacznie wolniejszy na pośrednich więc został myśląc że utrzyma przewagę, nawet jakby zmienił razem z Hamiltonem to tracił sporo do niego bo miał słabe tempo na pośrednich
0
Mercedesa i Lewisa można lubić lub nie ale trzeba przyznać że taktykę wybierają świetnie, idealnie reagują na sytuację panującą na torze
0
Zaraz Hamilton zacznie płakać przez radio ze maxiu mu zajechał i dotknął go
0
@arkadik nie powiedziałem że przebyłem tylko źle się czułem lekarz nie wysłał mnie na test i nie mam pewności a zapsialem się na szczepienie
0
Pytanie do osób które się zaszczepiły przeciw covid. Czy przed szczepieniem wykonywaliście test na ilość przeciwciał bo czytałem ostatnio że po przebytym covidzie trzeba 3 miesiące odczekać ze szczepieniem a jeśli nie miałem stwierdzonego a źle się czułem to lepiej wykonać test na przeciwciała czy to nie ma wpływu na szczepienie?
0
Proszę "ręcznik" ter Stegen kolejny raz ratuje tylek....
2
@Quavosk wyrównają.... Nakładając kolejny podatek na mężczyzn żeby zmniejszyć pensje - plan doskonały xd
0
@Michael24 ale jednak lomacz jest solidnym zawodnkikiem ogranhm na arenie międzynarodowej i nie bez powodu ciągle jest w kadrze co nie oznacza że nie jestem za zmiana bo skrę zawsze kojarzę ze świetnego rozegrania uriarte, falasca, Dante bonifante
1
@Encore świetny gracz, dał dużo skrze ale i ona mu dużo dała
0
@adi7adi8 w100% dyspozycji po byciu kontuzjowanym przez 3/4sezonu nie da się być od razu. Ale myślę że po sezonie reprezentacji będzie już w pełni gotowy do gry
0
@adi7adi8 atan jest już wyleczony i zdolny do gry, nawet dostał powołanie do kadry
0
@Michael24 co do libero się zgodzę a rozegranie cóż znajdź 2 po drzyzdze lepszego, penego i ogranego rozgrywającego z polskimi papierami....
1
@Encore od 2 miesięcy się i tym mówiło i stało się. Super paka się szykuje sander, atan, Bieniu, ebadipour wzmocnić libero i można walczyć. Bardzo fajne podejście Alexa ze chce wrócić do klubu który dał mu przepustkę do Wielkiej kariery
1
@Messibestplayerintheworld jak najbardziej polecam, świetnie się gra choć pierwsze kilka godzin to mozolna nauka jazdy
1
Podsumowując wczorajszy półfinał przychodzą mi do głowy słowa bieglera - byłego trenera reprezentacji Polski w piłce ręcznej "mecze wygrywa się ofensywa a turnieje defensywa" patrząc na Chelsea coś w tym może być. Zespół świetnie poukładany z tyłu mający do tego małego motorka w postaci kante który biega za dwóch walczy za 3. Może przykładem dla Barcy będzie Chelsea bo wszyscy skupiają się u nas na wzmocnieniu ataku a w takiej Chelsea gra beznadziejny w wykończeniu Werner. U nas są ogromne problemy w obronie i od tej formacji powinniśmy zacząć budować zespół
1
@Elosek havertz to przynajmniej w obronie i pressingu pomaga a Werner to poza bramką to chyba nic dobrego nie zrobił
0
@MaziFCB dawno nie grali przeciwko drużynie tak świetnie grającej presingiem jak Chelsea
23
Kante człowiek który w 1 połowie nęka całą pomoc realu skutecznie wybijając ich z rytmu akcji. Dodatkowo robi świetną robotę z przodu, pomocnik marzenie - wzór dla młodych
0
Casemiro już swój kunszt pokazał teraz uruchomił się ramos