Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jon_Snow wyciągasz część wypowiedzi z kontekstu. Nie powiesz ze dla tak młodej osoby wyjście bez nerwów i stresu na tak prestiżowy pojedynek to jest byle co.
0
@Jon_Snow zapanowanie nad nerwami to jest spora umiejętność polecam pograć trochę w piłkę na byle jakim szczeblu to się dowiesz co znaczy trzymać nerwy na wodzy
4
@szymonbarca10 ja jestem pełen podziwu dla noriby bo ten chłopak chyba ma stalowe nerwy. Wchodzi na el classico przeciwnicy się burzą a on zabija spojrzeniem nie dając się ponieść, wnosi wiele do gry jedynie szkoda tej poprzeczki
2
@kewin niech znajdzie bogatego frajera i nie będzie musiała zmieniać całego świata
0
@Gufo co nie zmienia faktu że alba był fatalny i nie można patrzeć na jego beznadziejna grę w defensywie przez pryzmat często fantastycznej pracy w ofensywie bo każdy piłkarz powinien pracować nad sowimi słabościami a u niego poprawy nie widać
0
@jakub1906 dla mnie depay mógłby być tańsza ale nie koniecznie gorszą wersja skrzydłowego prawonoznego patrząc na możliwości finansowe Barcy
2
@Janiama zgadzam się w pełni z twoją opinią. Dla nas remis w tym meczu byłby całkiem niezły a dla realu fatalny więc nie musieliśmy iść do przodu ale czasu nie cofniemy miejmy nadzieję że sztab wyciągnie wnioski z tego meczu i zaprocentuje to w przyszłości bo trochę drużyna zaczyna odstawać od tego co prezenfwala w rewanżu z psg czy w sociedad
0
Mimo że wczorajszy mecz nie wyszedł naszej drużynie warto zobaczyć jakie oczekiwania mieliśmy przed sezonem albo na jego początku. Najpierw afera z Messim odejdzie czy nie, potem saga z suarezem wypchniętym z klubu. Następnie fala kontuzji w tym głównych w tamtym okresie zawodników fati, coutinho, pique, Roberto. W międzyczasie afery ze starym rządem i wybory nowego i gdzieś pomiędzy tymi wydarzeniami nastąpiła zmiana pokoleniowa może trochę z przymusu ale jednak. Zobaczmy na naszą kadrę mamy młodych świetnych oni muszą swoje przegrać żeby się ukształtować. Nie da się od razu na początku kariery w życiowej formie, trzeba się ciągle rozwijać a o rozwój młodzieży jestem spokojny i wierzę że przyniosą nam jeszcze wiele radości. Dalej walczymy o 2 trofea i nie jesteśmy na straconej pozycji (wystarczy spojrzeć na sytuację z przed 2-3 miesięcy gdzie było fatalnie ). Może szczęście nam nie sprzyja ale jako Barca zawsze się podnosimy. Co do koemana to szanuje za to co zrobił w tym sezonie, wszedł w takie bagno do klubu i wskazuje stawianiem na młodzież dawną zapomnianą drogę którą od czasów pepa nie podążal w takim stopniu żaden z trenerów. Cierpliwości a wyniki nadejdą, wiele osób się może że mną nie zgadzać ale ten sezon nie jest dla nas zły, jest przejściowy na zebranie doświadczenia i stabilizację w klubie w sferze zarządczej.
2
@Wossi61FCB bardzo dobrze napisane. Moim zdaniem nic tak nie kształtuje charakteru i nie daje doświadczenia jak dobrze wyciągnięte wnioski po porażce. Pamiętajmy ze jeszcze 2 miesiące temu byliśmy 12 punktów za Atletico bez perspektyw na cokolwiek w sezonie. Zespół musi dojrzeć jeszcze sporo spotkań i zdarzyć się może wszystko. Ja mimo wszystko jestem dość zadowolony z tego sezonu biorąc pod uwagę jakie zmiany zaszły w klubie oraz to co się działo na początku sezonu.
3
Ramos zadowolony jego człowiek casemiro wykonał za niego robotę
0
Casemiro dzban roku
0
@LucasW123 przynajmniej bramki nie zawalił
0
@Tomek_TF dembele nic z przodu nie zagrał ale przynajmniej nie zawalił bramki
2
Konkurs na najgorszego zawodnika 1 połowy wg mnie wygrał alba zdecydowanie nie miał konkurencji
0
Nie chcę już więcej patrzeć na albę na boisku, żadne liczby w ofensywie nie zakryją tego co on odpieprza z tyłu
0
@LucasW123 spójrz na albę
1
Jordi alba wcale nie mogłeś wybić tej piłki.....
0
Jak to przeszło
2
Jordi na raz alba
1
@michal26 aj aj aj, jednak barek w domu musi być choć w połowie pełen na wyjątkowe okazję
0
@Vampir707 real tnie koszty i za dużo oświetlenie na bernabeu kosztowało
0
Fajnie się patrzy jak Barca wychodzi pierwszych 5 to doświadczeni piłkarze a za nimi banda młodzików, dzieciaków
0
@michal26 skoro po piwo nie chce się zejść trzeba przerzucić się na coś 40%
3
@michal26 witaj w klubie mi też się już zapasy kończą
0
Mam dostęp do eleven oraz do canal +, który kanał pod względem komentarza żeby nie był stronniczy i ogólnie według was lepszy do obejrzenia dziś Barcy?
0
@ShawnC trzeba myśleć pozytywnie
0
@ShawnC te spotkania były gdy klub znajdował się w zupełnie innej sytuacji mentalnej oraz byliśmy w innej formie bez pomysłu na grę
0
@ShawnC nie licząc psg to dawno ważnego meczu nie graliśmy, no chyba że Sevilla rewanż w Pucharze króla
0
@AmigoBlancos gol dembele
2
Obyśmy dziś wyszli odpowiednio nastawieni na mecz jak np z psg lub sociedad . Jeśli zachowamy spokój oraz konsekwencje z powyższych spotkań to jestem spokojny o wynik.