0

@Jon_Snow wyciągasz część wypowiedzi z kontekstu. Nie powiesz ze dla tak młodej osoby wyjście bez nerwów i stresu na tak prestiżowy pojedynek to jest byle co.

0

@Jon_Snow zapanowanie nad nerwami to jest spora umiejętność polecam pograć trochę w piłkę na byle jakim szczeblu to się dowiesz co znaczy trzymać nerwy na wodzy

4

@szymonbarca10 ja jestem pełen podziwu dla noriby bo ten chłopak chyba ma stalowe nerwy. Wchodzi na el classico przeciwnicy się burzą a on zabija spojrzeniem nie dając się ponieść, wnosi wiele do gry jedynie szkoda tej poprzeczki

2

@kewin niech znajdzie bogatego frajera i nie będzie musiała zmieniać całego świata

0

@Gufo co nie zmienia faktu że alba był fatalny i nie można patrzeć na jego beznadziejna grę w defensywie przez pryzmat często fantastycznej pracy w ofensywie bo każdy piłkarz powinien pracować nad sowimi słabościami a u niego poprawy nie widać

0

@jakub1906 dla mnie depay mógłby być tańsza ale nie koniecznie gorszą wersja skrzydłowego prawonoznego patrząc na możliwości finansowe Barcy

2

@Janiama zgadzam się w pełni z twoją opinią. Dla nas remis w tym meczu byłby całkiem niezły a dla realu fatalny więc nie musieliśmy iść do przodu ale czasu nie cofniemy miejmy nadzieję że sztab wyciągnie wnioski z tego meczu i zaprocentuje to w przyszłości bo trochę drużyna zaczyna odstawać od tego co prezenfwala w rewanżu z psg czy w sociedad

0

Mimo że wczorajszy mecz nie wyszedł naszej drużynie warto zobaczyć jakie oczekiwania mieliśmy przed sezonem albo na jego początku. Najpierw afera z Messim odejdzie czy nie, potem saga z suarezem wypchniętym z klubu. Następnie fala kontuzji w tym głównych w tamtym okresie zawodników fati, coutinho, pique, Roberto. W międzyczasie afery ze starym rządem i wybory nowego i gdzieś pomiędzy tymi wydarzeniami nastąpiła zmiana pokoleniowa może trochę z przymusu ale jednak. Zobaczmy na naszą kadrę mamy młodych świetnych oni muszą swoje przegrać żeby się ukształtować. Nie da się od razu na początku kariery w życiowej formie, trzeba się ciągle rozwijać a o rozwój młodzieży jestem spokojny i wierzę że przyniosą nam jeszcze wiele radości. Dalej walczymy o 2 trofea i nie jesteśmy na straconej pozycji (wystarczy spojrzeć na sytuację z przed 2-3 miesięcy gdzie było fatalnie ). Może szczęście nam nie sprzyja ale jako Barca zawsze się podnosimy. Co do koemana to szanuje za to co zrobił w tym sezonie, wszedł w takie bagno do klubu i wskazuje stawianiem na młodzież dawną zapomnianą drogę którą od czasów pepa nie podążal w takim stopniu żaden z trenerów. Cierpliwości a wyniki nadejdą, wiele osób się może że mną nie zgadzać ale ten sezon nie jest dla nas zły, jest przejściowy na zebranie doświadczenia i stabilizację w klubie w sferze zarządczej.

2

@Wossi61FCB bardzo dobrze napisane. Moim zdaniem nic tak nie kształtuje charakteru i nie daje doświadczenia jak dobrze wyciągnięte wnioski po porażce. Pamiętajmy ze jeszcze 2 miesiące temu byliśmy 12 punktów za Atletico bez perspektyw na cokolwiek w sezonie. Zespół musi dojrzeć jeszcze sporo spotkań i zdarzyć się może wszystko. Ja mimo wszystko jestem dość zadowolony z tego sezonu biorąc pod uwagę jakie zmiany zaszły w klubie oraz to co się działo na początku sezonu.

3

Ramos zadowolony jego człowiek casemiro wykonał za niego robotę

0

Casemiro dzban roku

0

@LucasW123 przynajmniej bramki nie zawalił

0

@Tomek_TF dembele nic z przodu nie zagrał ale przynajmniej nie zawalił bramki

2

Konkurs na najgorszego zawodnika 1 połowy wg mnie wygrał alba zdecydowanie nie miał konkurencji

0

Nie chcę już więcej patrzeć na albę na boisku, żadne liczby w ofensywie nie zakryją tego co on odpieprza z tyłu

0

@LucasW123 spójrz na albę

1

Jordi alba wcale nie mogłeś wybić tej piłki.....

0

Jak to przeszło

2

Jordi na raz alba

1

@michal26 aj aj aj, jednak barek w domu musi być choć w połowie pełen na wyjątkowe okazję

0

@Vampir707 real tnie koszty i za dużo oświetlenie na bernabeu kosztowało

0

Fajnie się patrzy jak Barca wychodzi pierwszych 5 to doświadczeni piłkarze a za nimi banda młodzików, dzieciaków

0

@michal26 skoro po piwo nie chce się zejść trzeba przerzucić się na coś 40%

3

@michal26 witaj w klubie mi też się już zapasy kończą

0

Mam dostęp do eleven oraz do canal +, który kanał pod względem komentarza żeby nie był stronniczy i ogólnie według was lepszy do obejrzenia dziś Barcy?

0

@ShawnC trzeba myśleć pozytywnie

0

@ShawnC te spotkania były gdy klub znajdował się w zupełnie innej sytuacji mentalnej oraz byliśmy w innej formie bez pomysłu na grę

0

@ShawnC nie licząc psg to dawno ważnego meczu nie graliśmy, no chyba że Sevilla rewanż w Pucharze króla

0

@AmigoBlancos gol dembele

2

Obyśmy dziś wyszli odpowiednio nastawieni na mecz jak np z psg lub sociedad . Jeśli zachowamy spokój oraz konsekwencje z powyższych spotkań to jestem spokojny o wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?