2

@SteuerFreiMoney PiS tyle w temacie tam się dowiesz co to logika..... Mateusz Morawiecki krytykuje rządy opozycji w której w ówczesnym czasie był doradca premiera tak partia rządząca myśli logicznie

0

@PatrykBarca lampard to piłkarz którego uwielbiałem. Typowa angielska piłka potrafił croosa na 40 metrów zagrać do tego świetne rzuty wolne no i potężne uderzenie z daleka

2

@TheNekro94 najlepszego, ciesz się najlepszym okresem w życiu bo jeszcze 3-4 lata i będziesz "amigosem" xd

26

@AmigoBlancos jak ten czas szybko leci, rzeźnik kończy już 35 lat. Oby jak najdłużej został w realu bo przynajmniej lepiej się classico ogląda a i przyjemnie jak Messi go objezdza i jest bezradny

0

@SonBarcaGoku od 4 lat wstaje codziennie rano o 4 do pracy, idzie się przyzwyczaić

1

@szymon6847 ba nawet niejedna bitwę wygrałem, od Tobruku po Wietnam oczywiście wszytko w Call of duty

5

@PershingFanatykLMFCB Messi vs Arsenal gdy strzelił 4 bramki to jeden z lepszych, ciężko wybrać najlepszy ale myślę że któryś z udziałem Leo takowym jest

0

Według mnie skoro aguero oficjalnie odchodzi z city to w grę mogą wchodzić tylko 2 drużyny z Europy a mianowicie Barca lub powrót do Atletico pod wodzą simeone. Nie sądzę że jego czas w Europie się skończył żeby szedł grać do Ameryki bo może jeszcze wiele dać niejednej drużynie.

2

@kamilop lautaro to drugi griezmann, potrzebuje silnego napastnika koło siebie bo sam nie jest klasyczna 9.

0

@barney21 dzięki za poradę, naprowadziłeś mnie trochę bo muszę przyznać że nie znam się na tym kompletnie

0

Polecicie jakąś fajną oraz stosunkowo nie drogą kierownicę do gier, która będzie kompatybilna z ps4

2

@Kapitan_SW oczywiście o kult mi chodziło, słuchałem właśnie dżemu i utkwił mi w głowie że aż napisałem

3

@Kapitan_SW mi osobiście arahja podoba się w tym wykonaniu oraz kultu , ciężko wybrać które lepsze

3

@Chakalaka hey- moja i twoja nadzieja


Hoobastank - The reason

Happysad - zanim pójdę

Happysad - bez znieczulenia



1

@ricardo0705 nasza reprezentacja powinna bez lewego ich pyknąć 3-4 do zera. A lewy grać nie powinien wystarczy spojrzeć jakich piłkarzy ma Andora a jakich w teorii polska. A że nasza reprezentacja to dno dlatego niestety lewy musiał grać, szkoda że waleczności musimy uczyć się od takich zespołów jak Andora

5

@Quavosk poza strefa schengen jest inny kroonawirus że akurat tam jest kwarantanna?

1

Komentarz usunięty

2

@Barca1992 dokaldnie pozwalniać wszystkich pracowników i sami umrzeć z głodu po przecież rozsiewają covida xd

0

@joloskyy w sezonie grupowym też służba zdrowia była nie wydolna i to jest problem, bagatelizowanie grypy też jest dla mnie szokiem bo to nie jest lekka choroba

9

@kuz ale było coś takiego jak powikłania po grupie które zabijały masę ludzi warto o tym poczytać a nie powielać głupotę

10

Wielką kreatywnością w walce z nielegalnymi obostrzeniami wykazały się sklepy rtv euro agd aby pozostać otwarte funkcjonują jako "sklepy spożywcze" ponieważ można kupić u nich kawę oraz sklepy medyczne ponieważ mają termometry i inne podobne urządzenia. Skoro sklepy spożywcze mogą sprzedawać telewizory i jest wszystko ok to czemu sklepy rtv nie mogą sprzedawać produktów spożywczych i trzeba je zamknac? Bo covid? Miejmy nadzieję że rtv nie ugnie się coraz większemu naciskowi i pozostanie otwarte bo jego droga poszedł w większości neonet

2

@matiz1514 płacisz za internet a nie za jego brak więc ja bym tego nie zostawił tak

0

@MesQueUnClub_87 właśnie dlatego uważam to za głupotę, jak zamykamy to i kościoły ( nie mam nic do nich bo sam jestem wierzący ale tego faworyzowania znieść nie mogę) i fryzjerów i robimy limity np 30 osób w dużym sklepie a nie od powierzchni bo to jest bez sensu

1

@Bykunn bardzo dobrze wyjaśniłeś co chciałem przekazać

0

@TheNekro94 tak tylko ze w sklepie są kolejki przed świętami że nie idzie się ruszyć a u fryzjera da się obcinać pojedynczo albo po 2 osoby z zachowaniem dystansu i reżimu sanitarnego

0

@MesQueUnClub_87 byłem w sobotę w sklepie nie mogłem się ruszyć tyle ludzi więc myślę że u fryzjerw łatwiej zachować dystans i reżim

0

@maroon przecież są maseczki a u fryzjera chodzi się w maseczce, rząd twierdzi że chronią więc po co zamykać

11

Paradoks aktualnych obostrzeń polega na tym że przykładowy fryzjer może pójść zrobić zakupy do biedronki gdzie jest obsługiwany przez kasjera x ale już kasjer x nie może iść do tego fryzjera. Gdzie tu logika w tym wszystkim, w jakich czasach żyjemy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damiano996 oczy krwawią, zawodnicy Herthy, 2 ligi angielskiej, napoli, Sampdorii, lokomotivu, bayernu, marsylia vs zawodnicy klubów nieznanych a my się męczymy przecież to wola o pomstę do nieba

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?