1

@jakub1906 może bayern pozwolił tylko na mecze z Andora i Węgrami bo są ważniejsze mecze niż jakaś kadra

2

@don'T.R.I.P.e biała koszulka zobowiązuje, ma potencjał do grania w Madrycie

0

@jeyx77x wg wujka Google to andorczyk czyli po naszemu Andrzej

3

@damiano996 ja nie wiem po co on w ogóle dziś wyszedł. Takiego rywala jak Andora to powinniśmy pyknąć lekko bez niego mamy w środę ważny mecz

1

@FC1899Barca wuja wróć?. Wuja sprawiał ze piłkarze wracający z kadry do klubów byli lepsi

0

@BorzyKrzys mi się osobiście również bolid alpine bardzo podoba

1

@LoTo11 byleby nie jechał autem stworzonym przez mechaników haasa bo może nie dojechać

0

@Hosh ja bym powiedział że zespół haasa to żart

1

@meteo100 zespół się również zgadza pod kaskiem nie widać twarzy to może grosjean jedzie xd

0

@PatrykBarca szanse tak ale nie można oczekiwać że od razu będzie na stałe zmiennikiem alby

0

@normasubiektywna napisałem gdy grał w Barcy przeczytaj dokaldnie

0

@AV0CAD0 równie dobrze może wygrać gundogan patrząc na Twój tok myślenia. Wygrają PL, mają szansę w LM no i euro. Albo wijnaldum bo Liverpool też się liczy i Holandia

0

@fenix1983 mingueza to inny przykład grał w Barcy b a w przypadku balde nie możemy powiedzieć nic oprócz tego że jest młody bo kontuzje go łapią. I zawodnik który ledwo co zagrał 2 - 5 meczy w Barcy b ma być podstawowym zmiennikiem alby nie to jeszcze nie czasy. Może dostać szanse w presezonie i trenować z zadownikami ale NA bycie zawodnikiem, zmiennikiem w 1 składzie to trzeba grać

2

@AV0CAD0 kroos dobrze ze umieściłeś go na końcu bo przestałem czytać jak zobaczyłem xd

9

@fenix1983 balde to zawodnik który w tym sezonie prawie nie grał przez kontuzje. Skoro w 3 lidze nie udowodnił swoich możliwości to czemu miałby to zrobić w 1 lidze a takiej drużynie.

0

@bodzio10 ja oceniam go jako człowieka który przyjął na siebie największą presję. Nie zawsze był najlepszy ale nie zepsuł drastycznie konkursów. Konkursy o których mówisz tak nie były najlepsze w jego wykonaniu ale też nie skoczył 30 metrów mniej niż pozostali

0

@bodzio10 tak ale nie za innych tylko brak swoich sukcesów, trzeba czytać ze zroxumeiniem

0

@bodzio10 nie napisałem że nadrabiał za innych a nadrabiał słabsze skoki indywidualnych konkursów. Skakał prawie zawsze jako ostatni gdzie musiał wytrzymywać największą presję to też trzeba docenić. Łatwiej atakować niż się bronić bo atakując nie masz nic do stracenia

1

@barpol11 dokaldnie ja oceniam ten sezon jako świetny. Więcej mogliśmy wymagać jedynie od Kubackiego ale koniec końców indywidualnie nie był rewelacja ale nadrabiał w drużynie gdzie nie schodzil poniżej pewnego poziomu

4

@maaati10 mentalność francuska wyszła, gdy grał w Barcy myślenie i ego na poziomie najlepszego piłkarza świata a rzeczywistość to przeciętniak któremu wiele brakuje

8

@Fabik87 przecież to są jaja. Miejmy nadzieję że delegaci ocenia odpowiednio sędziego. Obecnie w dobie var, powtórek rozwoju cyfrowego sędziowanie powinno pójść do przodu jednak jak coraz częściej widzimy sędziowie zamiast się rozwijać stają się ślepi po prostu albo cierpią na niekompetencje i brak znajomości przepisów

3

Jeśli mielibyście podsumować sezon skoków w wykonaniu Polaków to jak byście ocenili występ w sezonie 20/21. Według mnie wiek nie sprzyja utrzymaniu formy przez cały sezon ale przygotowanie do poszczególnych turniejów to czapki z głów dla chłopaków. Kamil turniej 4 skoczni forma równa i bardzo wysoka. Piotrek mistrzostwa świata, na których był bez wątpienia najlepszym skoczkiem w stawce. Dawid równo bez szału ale z przebłyskami np TCS i kilka innych konkursów. Andrzej - super sezon warto przypomnieć że to jego 1 na takim poziomie, gdzie bardzo często stanowił siłę polskiej kadry jak np MŚ w lotach czy konkursy w Zakopanem. Fajnie pokazywał się wasek fsy dostawał szanse to punktował może nie dużo ale jednak miał te 25 miejsca. Muranka dużo wskazywało na to że będzie sezon przełomowy nie był. Reszta Polaków miała swoje większe lub mniejsze chwilę ale jednak bez większej historii. Zapraszam do dyskusji na temat występu Polaków w sezonie 20/21
Edit : jako drużyna ten sezon ogólnie był świetny. W drużynie większość konkursów na podium w tym na najważniejszych imprezach sezonu. Nie zawsze każdy był w formie ale jeden motywowal drugiego i nadrabiał za słabszego. W tym sezonie mieliśmy prawdziwa drużynę wielka w tym zasługa doleżala i jego ludzi

3

Ale wyrównane q2 w Bahrajnie, wreszcie warto oglądać f1

0

@Esio ja przeszedłem ponad tydzień temu w teorii przeziębienie, zatoki bóle mięśni i kaszel. Jednak po ostatnich treningach i drastycznym spadku mojej kondycji stwierdzam że to mógł być covid. Niestety jak w twoim przypadku i ja musze budować od nowa kondycję

0

@Chaoss też tak uważam tylko zastanawiam się czy są aż tak pewni siebie i auta czy stopniowo będą wchodzić w sezon

0

@kacper0911 wydaje się że max ale mercedes nie pokazał swojej mocy mam takie wrażenie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@xVENUMx może wypijesz chociaż jednego?

0

Wiesz czym się różni szafa od kibla?

8

@xVENUMx którą ręką się podcierasz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?