Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Robert1603 okej
1
@Oskar00 zaufanie do piłkarza, indywidualne podejście, zrozumienie procentują
0
Idealny plan na 2 połowę bramka do 60 minuty zapanować nad grą i zdjąć de Jonga żeby sędzia nie zrobił kolejnego prezentu Madrytowi
2
Pomijając mecz naszej barcy to Ależ rajd Adamy traore i asysta
0
@Maciek98 spalony dembele nie wiem skąd, faul minguezy też nie na kartkę bo walka o piłkę, griezmann dostał z łokcia i nic tak można dalej wyliczać
0
@BarcaInfo obrońca tylko z nazwy
3
@AmigoBlancos idź na swój notatnik publikować swoje wypociny
0
@Dankhog rzygać się chce jak się widzi takie coś
1
Jak on teraz przerwał akcje Barcy przed upływem czasu dolicoznego frajer totalny
1
@AmigoBlancos raczej sędzia wyszedł z nastawieniem pomocy białym
2
Gdzie Madryt nie może tam sędziego poślą tak to wygląda w tym sezonie często
1
@ShawnC byl wg sędziego ale powtórka pokazuje co innego
1
@ksobi tak, nie wiem jakim cudem skoro dembele nie był ewidentnie na spalonym
0
Jakim cudem on teraz wskazał na spalonego po akcji jak ewidentnie widać że dembele nie palił
2
Bardzo cieszę się że Hubert hurkacz wygrał tak prestiżowy turniej pokonując po drodze nie lada przeciwników. Mam nadzieję że miami będzie przełamaniem jego kariery i chłopak uwierzy w siebie i swoje umiejętności oraz zacznie grać poziom wyżej bo ma do tego predyspozycje. Jest dość młodym oraz bardzo utalentowanym tenisistą i bardzo trzymam kciuki za jego karierę żeby nie skończył jak Janowicz na jednym turnieju oraz kilku sprzeczkach z sędziami
0
@pafcioxxx langlet to gra dlatego żeby dawać fory innym i żeby nie wygrywać wszystkich spotkań
1
@ksobi panie albo prawo albo sprawiedliwość wybierz se jedno xd xd
5
Jak Sevilla tego nie wygra to ja już tracę wiarę w sprawiedliwość
Edit : w tym sezonie la liga
5
@Kgorecki2500 Putin w Rosji wygrywa wszystkie sondaże w których jest brany pod uwagę. Strach na niego nie zagłosować xd
1
@FC1899Barca ja osobiście mam nadzieję że neymar nie wróci już do Barcy. Zamiast kupować jego możemy kupić 9 + zmiennika dla alby ( gaya może być). Do tego za rok stuknie mu 30 i dość często łapią go kontuzje do tego jego brazylijski charakter może źle wpłynąć na innych np dembele. Na jego powrót jest już zbyt późno i mam nadzieję że 2 raz do tej rzeki nie wejdzie
0
@svensonFCB tortex łagodny zdecydowanie
0
@MasnyTed młodość ma to do siebie że człowiek nie jest stabilny w 100%. Tak samo jest z piłkarzami najpierw swoje trzeba przegrać żeby ukształtować charakter i wyciągnąć odpowiednie wnioski. A jeśli mówisz że ten skład nie jest zdolny do wielkich rzeczy to zalecam skontaktować się ze specjalista i to bardzo dobrym
0
@MasnyTed ciebie? Nie sory nie zwykłem schodzić niżej podłogi
1
@kordyl1010 za ev wyniki trochę przysłaniały to, setien cóż za wysokie progi na jego nogi. Ale za to teraz podnieśliśmy się z kolan i mamy młody zdolny skład mogący zrobić wszystko
1
@obiektywny12 instytucjonalnie oraz jako kulturowo akurat fcb jest wzorem do naśladowania dla młodych piłkarzy bo ma wybitne jednostki jak Messi czy kiedyś Iniesta xavi. A co młodemu człowiekowi jako wzór może zaproponować real klaskanie, nauka dośrodkowań na pale, zabawę w rzeźników czy bezsensowne latanie za sędziami.
1
Im dłużej patrzę na real i jego grę tym bardziej się cieszę że nie zbłądziłem w życiu aż tak bardzo i że kibicuje Barcelonie
0
@jedrek7000 wg kryteriów rzeźnika za faul na żółta kartkę uważa się urwanie nogi lub celowe zdemolowanie piłkarza by stał się nie zdolnym do dalszej gry
0
@Encore tu się zgodzę bo są sobie równi w innych parach jest jeden dominujący jak np w Perugi, trentino zenicie
0
@clyde mi gra przestała sprawiać przyjemność po śmieci Joela
0
@Encore zapomniałeś dodać w tym sezonie bo ogólnie jako całokształt to nie