8

1

@Oskar00 zaufanie do piłkarza, indywidualne podejście, zrozumienie procentują

0

Idealny plan na 2 połowę bramka do 60 minuty zapanować nad grą i zdjąć de Jonga żeby sędzia nie zrobił kolejnego prezentu Madrytowi

2

Pomijając mecz naszej barcy to Ależ rajd Adamy traore i asysta

0

@Maciek98 spalony dembele nie wiem skąd, faul minguezy też nie na kartkę bo walka o piłkę, griezmann dostał z łokcia i nic tak można dalej wyliczać

0

@BarcaInfo obrońca tylko z nazwy

3

@AmigoBlancos idź na swój notatnik publikować swoje wypociny

0

@Dankhog rzygać się chce jak się widzi takie coś

1

Jak on teraz przerwał akcje Barcy przed upływem czasu dolicoznego frajer totalny

1

@AmigoBlancos raczej sędzia wyszedł z nastawieniem pomocy białym

2

Gdzie Madryt nie może tam sędziego poślą tak to wygląda w tym sezonie często

1

@ShawnC byl wg sędziego ale powtórka pokazuje co innego

1

@ksobi tak, nie wiem jakim cudem skoro dembele nie był ewidentnie na spalonym

0

Jakim cudem on teraz wskazał na spalonego po akcji jak ewidentnie widać że dembele nie palił

2

Bardzo cieszę się że Hubert hurkacz wygrał tak prestiżowy turniej pokonując po drodze nie lada przeciwników. Mam nadzieję że miami będzie przełamaniem jego kariery i chłopak uwierzy w siebie i swoje umiejętności oraz zacznie grać poziom wyżej bo ma do tego predyspozycje. Jest dość młodym oraz bardzo utalentowanym tenisistą i bardzo trzymam kciuki za jego karierę żeby nie skończył jak Janowicz na jednym turnieju oraz kilku sprzeczkach z sędziami

0

@pafcioxxx langlet to gra dlatego żeby dawać fory innym i żeby nie wygrywać wszystkich spotkań

1

@ksobi panie albo prawo albo sprawiedliwość wybierz se jedno xd xd

5

Jak Sevilla tego nie wygra to ja już tracę wiarę w sprawiedliwość
Edit : w tym sezonie la liga

5

@Kgorecki2500 Putin w Rosji wygrywa wszystkie sondaże w których jest brany pod uwagę. Strach na niego nie zagłosować xd

1

@FC1899Barca ja osobiście mam nadzieję że neymar nie wróci już do Barcy. Zamiast kupować jego możemy kupić 9 + zmiennika dla alby ( gaya może być). Do tego za rok stuknie mu 30 i dość często łapią go kontuzje do tego jego brazylijski charakter może źle wpłynąć na innych np dembele. Na jego powrót jest już zbyt późno i mam nadzieję że 2 raz do tej rzeki nie wejdzie

0

@svensonFCB tortex łagodny zdecydowanie

0

@MasnyTed młodość ma to do siebie że człowiek nie jest stabilny w 100%. Tak samo jest z piłkarzami najpierw swoje trzeba przegrać żeby ukształtować charakter i wyciągnąć odpowiednie wnioski. A jeśli mówisz że ten skład nie jest zdolny do wielkich rzeczy to zalecam skontaktować się ze specjalista i to bardzo dobrym

0

@MasnyTed ciebie? Nie sory nie zwykłem schodzić niżej podłogi

1

@kordyl1010 za ev wyniki trochę przysłaniały to, setien cóż za wysokie progi na jego nogi. Ale za to teraz podnieśliśmy się z kolan i mamy młody zdolny skład mogący zrobić wszystko

1

@obiektywny12 instytucjonalnie oraz jako kulturowo akurat fcb jest wzorem do naśladowania dla młodych piłkarzy bo ma wybitne jednostki jak Messi czy kiedyś Iniesta xavi. A co młodemu człowiekowi jako wzór może zaproponować real klaskanie, nauka dośrodkowań na pale, zabawę w rzeźników czy bezsensowne latanie za sędziami.

1

Im dłużej patrzę na real i jego grę tym bardziej się cieszę że nie zbłądziłem w życiu aż tak bardzo i że kibicuje Barcelonie

0

@jedrek7000 wg kryteriów rzeźnika za faul na żółta kartkę uważa się urwanie nogi lub celowe zdemolowanie piłkarza by stał się nie zdolnym do dalszej gry

0

@Encore tu się zgodzę bo są sobie równi w innych parach jest jeden dominujący jak np w Perugi, trentino zenicie

0

@clyde mi gra przestała sprawiać przyjemność po śmieci Joela

0

@Encore zapomniałeś dodać w tym sezonie bo ogólnie jako całokształt to nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?