Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Cudowne uczucie znów móc wyjść na boisko i grać o punkty po całym lockdownie mimo że to "8 liga mistrzów". Wreszcie człowiek może robić to co kocha.
0
@19cukier48 on przecież jest wychowankiem Espanyolu i dopiero od nich dołączył do Villarreal a nie na odwrót. W młodym Espanyolu grał od 2001 roku do 2008
0
@Zoker ekstraklasa to liga dla topowych graczy a nie dla jakiś pół amatorów....
1
@messi564 kolejną sprawą jest dynamika której ewidentnie brakuje Roberto. Nawet mingueza wykazuje większe zaangażowanie w grze do przodu niż sergi
5
Patrząc na wczorajszy mecz można dostrzec jeden rzucający się w oczy szczegół : Roberto nie może grac na wahadle. Już lepiej wyglądałoby to jak mingueza grałby ma wahadle a Roberto jako 3 obrońca. Roberto jesy zbyt wolny i ciagle ścina do środka co jest samobójstwem jeśli chodzi o wahadlowych bo jego zadaniem jest rozciąganie gry. Druga sprawa to fakt iż Roberto w przeciwieństwie do desta nie wchodzi w drybling tylko oddaje na alibi do tyłu. Roberto znajdzie miejsce u koemana ale myślę że nie ma obecnej pozycji bo jest wolny jak wóz z węglem i mało denamiczny. Jego błędy w obronie w ostatnim meczu być moze wynikają z przerwy na kontuzje ale fakt że jego gra nie powala na kolana.
0
@Jakchcesz gr a na alibi. Od wahadłowego wymaga się rozciągania gry oraz przede wszystkim w Barcelonie gry do przodu co w przypadku Roberto na wahadle nie istnieje bo jest wolny jak wóz z węglem pojedynek z cucu dziś dobitnie to pokazał
1
Przydałby się teraz moriba do środka wniósłby trochę siły fizyczności do gry
0
Jazda z tymi murarzami z Madrytu
0
I czemu teraz nie dał żółtej?
0
@Tasde bardzo dobrze powiedziane. Chociaż myślę że w Barcy aktualnie też by był zbędny
1
Brawo Getafe zasłużyli na tę bramkę swoją postawa!!
0
Roberto z mingueza powinni zamienić się pozycjami bo sergi i tak gra tylko do tyłu
0
@Tasde przejrzeli na oczy że żaden japoński Messi to to nie jest xd
2
Kubo może i grał w juniorach Barcy ale zachowuje się iście madrycko....
1
Skoro w superlidze 15 miejsc ma być stałych i niezmiennych to Perez powinien od razu zastrzec że spośród pozostałych 19 drużyn wyłoniony zostanie co sezon jeden rywal dla realu z którym zagra finał.
0
@TheMugShot a ja mam zupełnie inne zdanie. Walka w lidze mistrzów z najlepszymi była nagroda dla mniejszych klubów za świetny poprzedni sezon a teraz już tego nie będzie.
0
@Kusco15 bogaci będą jeszcze bogatsi kosztem biednych do tego to zmierza. Z resztą cały świat idzie w tym kierunku a Polska szczególnie
0
@Katalonbar tak a na przykład Ajax do półfinału i dla niego miejsca zabraknie
0
@Kubix93 a co jak np za 2 lata drużyna przykładowo z Szwajcarii stanie się topem ściągnie genialnych piłkarzy a dlaej nie będzie mogła grać w superlidze więc to też nie jest zbyt uczciwy pomysł
6
Superliga doprowadzi do tego że nie będą grały między sobą najlepsze kluby w Europie a najbardziej rozpoznawalne, najwyżej cenione marketingowo. Co w tej lidze miałby robić Arsenal czy tottenham patrząc na ich ostatnie wyniki to śmieszne żeby tam grali bo takie leicester bardziej zasługuje jeśli chodzi o ostatnie wyniki. Do tego brak miejsca dla drużyn które walczą i mogą zaskoczyć jak np Atalanta czy Ajax. Mi się ten pomysł średnio podoba ale na górze liczy się tylko żeby hajs się zgadzał
0
@Encore i janek hadrava
0
@Martwy zasłużenie byli najlepsi w play off zdecydowanie
0
@Jacek770 jsw czekał ponad 2000 dni na wygranie u siebie z zaksa i nagle w finale wygrywa, piękna historia zasłużenie wygrali bo play off zagrali bezbłędnie
0
@Encore człowiek niedoceniony a za każdym razem jak wchodzi to daje coś in plus. Szkoda ze następny sezon spędzi na rezerwie w Rzeszowie
3
@AmigoBlancos bardzo miło czytać taki wpis tym bardziej od symapatyka rywala. Miejmy nadzieję że dalsza część sezonu przyniesie duzo emocji (oby z korzyścią dla nas ale to pomijam). Szacunek za obiektywny komentarz
1
@Witekk10 świetna akcja a w szczególności strzał payeta
0
@MatiFCB2000 a maukoko z bvb dalej nie ma?
1
@Barca1992 w tvp mówią co innego, ostatnio słyszałem że Europa zazdrości nam skuteczności walki ze skutkami pandemii także ktoś kłamie ewidentnie xd xd xd xd
2
@Kgorecki2500 tvp i wszystko jasne.... Najważniejsze że inne kraje nam zazdroszczą...
2
@Messibestplayerintheworld nie całkowicie za darmo bo trzeba zapłacić betisowi