0

@BarcaInfo 1:4 dla naszych

0

@lukaszbarca15 ale każdy tego biednego udaje xd

0

Komentarz usunięty

0

@Shapiro do tej pory nie mogę pojąć jak można wydać polecenie wykonania takiej masowej zbrodni. 20 tysięcy ludzi w większości mądrych i wykształconych aż ciężko w to uwierzyć ale niestety taka jest prawda

0

@FCBKUBANO długo był bo był zarówno 1 jak i 2 trenerem. To on wprowadził resovie na szczyt. Jest mega dobrym i niedocenionym trenerem przez pryzmat ostatnich 2 sezonów w resovii. Nie ma 2 tak utytułowanego trenera w plus lidze aktualnie. A jeśli dla ciebie 3 razy wygrana liga plus 2 razy drugie miejsce i liga mistrzów 2 i 4 miejsce to mało to jakie masz kryterium dla dobrego trenera przy takiej konkurencji jak za jego czasów była w plus lidze gdzie liczyły się zaksa, skra, jsw resovia

0

@fcb710 mimo wszystko liga rosyjska jest trochę loteryjna więc w finale różnie może być.

9

@Czarodziej1980 na temat opinii o kłamstwie ze jest kłamstwem na przykład. Nigdzie nie napisałem że neguje obecność covida to kolejna sprawa. Guzik mnie obchodzi twoja żona jak ma problem z pracą mi iech się zwolni, idąc do pracy musiała się liczyć z wyrzeczeniami. A tak w ogóle to używasz wulgaryzmu bo brakuje Ci słownictwa czy co?

26

@Czarodziej1980 nie chce wyrazić się niecenzuralnie ale patrząc na Twoje komentarze to mam nadzieję że ludzie myślący jak ty nigdy nie dojdą do władzy

1

@fcb710 patrząc na ostatnie pojedynki faworytem jest dynamo ale na papierze skład mocniejszy posiada chyba zenit. Ciekawe widowisko się szykuje mimo że nie lubię ligi rosyjskiej ze względu na jej typową fizyczność

4

@Czarodziej1980 czyli że jeśli napisze że kłamstwo jest złe i wyrażę swoją opinię to znaczy że skłamałem. Stary bierz połowę albo odstaw całkiem bo masz jakieś mongolskie teorie oderwane od rzeczywistości

3

@blodziakk Getafe w segunda to byłoby zbyt piękne... Kto pełnił by w la lidze rolę błaznów i rzeźników padających po lekkim kontakcie i w odwecie starających się urwać nogę przeciwnikowi

13

@Czarodziej1980 wprowadźmy zakaz leczenia dla osób które będą ranne w wypadkach samochodowych. Niech podpiszą oświadczenie że jeżdżą na własne ryzyko....

48

@Czarodziej1980 czyli znowu cenzura słowa..... Myślałem że komunizm opanował tylko PiS ale widzę że ludzi na la rambli też. Jest wolność słowa więc czemu mamy zabraniać komuś wyrażenia opinii?

0

@FCBKUBANO nie wiem czy wiesz ale on z resovia wygrał 3 razy pluslige i 2 razy był drugi, dodatkowo 2 i 4 miejsce w lidze mistrzów. Skoro jest przeciętny to pokaż drugiego tak utytułowanego trenera w Polsce (jeśli chodzi o sukcesy w plus lidze) - nie licząc Nawrockiego

1

@escarabajo w siatkówce w zależności od pozycji myślę że atakujący im starszy tym muzi bazować na technice opuzniac ataki więc wiek nie gra na jego korzyść ale rozgrywający czy przyjmujący to wręcz przeciwnie bo z wiekiem idzie doświadczenie a to jest niezbędne na tych pozycjach

0

@FCBKUBANO Andrzej kowal to akurat resovii w obecnej sytuacji by się przydał. W Suwałkach pokazał że żeby zbudować skład nie trzeba ogromu pieniędzy a głowy

0

@Encore myślę że to tylko plotka. Muserski raz że pobiera wielką pensje niby resovie stać ale mają dogadane mocne nazwiska z wysokimi kontraktami a dwa to myślę że jego ambicją jest gra albo za wielkie pieniądze albo o wielkie rzeczy więc resovia na tle rywali z Europy lub Azji nie zagwarantuje mu ani jednego ani drugiego

1

@PatrykBarcelona póki co wyżywa się na zabawce i to trochę przynosi efekt a jak już się zapomina to klasniecie w dłonie uspokaja go i przestaje gryźć

0

@PatrykBarcelona @LS @Elosek DZIĘKI za rady myślę że wypróbuje wszystkich i miejmy nadzieję że pomogą :)

2

Ma ktoś pomysl w jaki sposób oduczyć szczeniaka owczarka ciąglego podgryzania kostek i gryzienia po ręku

0

@konrad1661 jedna i druga drużyna gra w tej samej fazie ligi mistrzów, obie nie wygrają ligi w czym Liverpool się różni od bvb?

0

@Dembouz1899 oj el classico miało wielu bohaterów w historii i właśnie jednym z nich jesy meteu więc musi znów przypomnieć o sobie

0

@betonito to samo można powiedzieć o kloppie. Wygrał ligę mistrzów wczoraj przegrał z Realem więc nie posiada myśli trenerskiej według twojej teorii

5

@betonito zero myśli trenerskiej. Zobacz co zrobił w fcb poświęcił eto 'o i innych i zbudował prawdziwy team który rządził Europa i wyznaczył nowy trend i jest do tej pory odnośnikiem w historii piłki a ty piperzysz ze nie ma myśli trenerskiej to kto w takim razie ma

26

@AmigoBlancos w październiku nasz zespół był zupełnie w innym położeniu psychicznym i forma była inna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dankhog każda z drużyn straci jeszcze punkty

1

@Dankhog zobacz z kim grają 4 ostatnie mecze, Villarreal mocny w tym sezonie, njiebezpieczna Granada na wyjeździe, bilbao na wyjeździe i Sevilla u siebie

4

@BarcaInfo Villarreal i Valencia na wyjeździe oby tylko żadna z tych drużyn nie rozegrała meczu sezonu akurat z nami

5

@Barca25 licze ze dembele zagra jak w 2 połowie w Valladolid na skrzydle i zrobi z vasqueza wiatrak bo na 9 nie szło najlepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?