Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@pele1282 bo nie mają kim innym grać
0
@konrad1661 oczywiście, w końcu byk fundamentalna częścią drużyny
0
@Dundersztyc nigdzie nie napisałem nic w stylu że się podniecam tylko ze mam nadzieję że ten turniej będzie przełamaniem bo trochę tych mocnych pokonał
4
@BarcaInfo miejmy nadzieję że po klasyku będziemy tak wracać z Madrytu już jako lider la ligi
1
@pele1282 co trzeba mieć w głowie żeby wpasc na taki genialny pomysł żeby ciągnąć psa za samochodem?. Dla mnie to przejaw brutalności i wandalizmu takich ludiz powinno się odseparować na zawsze od normalnego społeczeństwa
0
@Cvzx to też prawda ale to samo możemy powiedzieć o Hubercie który również jest nieprzewidywalny bo potrafi pokonać kogoś z top 10 żeby potem odpaść z kwalifikantem. Myślę że shalpo gra dobrze ale jak zaczyna się część amerykańska turniejów tenisowych pod koniec sezonu stąd to wysokie miejsce
2
@piotrek1315 70/30 dla Huberta. Patrząc kogo przeszedł on i w jakim stylu a kogo pokonał sinner to faworyt jest tylko jeden
2
@Yosemite jeden z moich ulubionych piłkarzy. Ubolewałem nad jego odejściem bardzo bo jednak gdyby został grałby po xavim jeszcze kilka lat. Pamiętam całą sagę z jego przyjściem do fcb, wielu krytykowało go za grę "przez pół sezonu" ale trzeba pamiętać że on cxesto grał na 9 i potrafił sobie poradzić. Dla mnie to bardzo niedoceniany zawodnik bo wiele dał Barcy oraz Arsenalowi
1
@mekston rublev barsoz dobry zawodnik na hardzie, tsitsipas również nie dość że top 7 na świecie to bardzo dobry na hardzie, kanadyjczycy raonic i shalpo też mocni i nieprzewidywalni. Nie spodziewałem się dojścia Huberta tak wysoko miejmy nadzieję że ten turniej będzie takim przełamaniem że jednak z tymi mocnymi można wygrać i da kopa hurkaczowi
0
@Yosemite bednarek zagrał słabo z Węgrami ale tam każdy z defensywy był słaby a ogólnie jak dla mnie nie jest to jak Zieliński że notorycznie zawodzi. Szczęsny też lubi na kadrze zagrać słabo a dobre wystepy są okazyjne
0
@Vebrol potwierdziłeś tylko moja teorie, grają z glikiem w kadrze tyle lat i rozumieją się a z Węgrami zobacz ile razy grała defensywa w składzie podobnym do tego meczu
0
@tbas weź pod uwagę okoliczności kontuzji a nie tylko ilość
1
Patrząc na drabinkę to hurkacz miał strasznie ciężkie przeprawy i mocnych rywali jak na korty twarde a sinner tylko kchaczanowa z typowych zawodników z harda
0
@mekston sinner lepiej wyglądał zawsze na mączce dziwi mnie trochę że zaszedł tak wysoko ale zapowiada się dobre widowisko zawodników młodego pokolenia
2
@Vebrol może dlatego że w southampton gra trenuje przez cały rok w jednym zestawieniu defensywy przyjeżdża na kadrę gra z całkiem innym człowiekiem. Sam gram w defensywie i sjem że podstawa jej funkcjonowania jest zgranie i zrozumienie się a tego nie łapie się w 2 treningi także weź to pod uwagę
1
@tristan87 z Fabiańskim na bramce wg mnie defensywa wygląda pewniej
0
@tbas dobrze ze nie leczył się w Madrycie....
2
@Vebrol kogo dobrego ma wokół siebie w s'hampton vesteegarda wolnego jak wóz z węglem, dającego się objezdzac raz po raz, Stephensa który jest tak dobry że jeży rezerwowym. Bednarek jest podpora defensywy świętych i tyle w temacie w Anglii złapał pewność siebie i to od niego zaczyna się ustalanie składu defensywy
1
@DonMatteo901 większość strzałów wykonywana w ten sam sposób a jednak bramkarz skapitulował, fenomenalną ma lewa nogę. Patrząc na kompilację to bramkarze bilbao oraz Atletico zostali skarceni w okropny sposób przez Messiego kilkukrotnie
0
@clyde ja również oglądałem kryminalnych, niestety w tamtym momencie odszedł wielki Polak który jest do tej pory symbolem Polski na arenie międzynarodowej
0
@Cvzx wróżbita Maciej?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@PatrykBarca cerci do Atletico
3
@itmustbejoke bardzo dobrze napisane. Fakt to nie pierwszy trener który odrzuca puiga pewnie nie bez powodu ale chłopak się stara daje z siebie maxa.
2
@AmigoBlancos według mnie po narodzeniu nie można decydować o czyimś życiu. Jest wiele przypadków że nie dawano szans a jednak ludzie żyją i mają się świetnie. Z jednej strony ciężko patrzeć jak osoba starsza schorowana się męczy ale z drugiej eutanazja to też nie jest naturalna śmierć i dana osoba jeśli jest na tym świecie to widocznie jest jeszcze komuś potrzebna
0
@jacobFCB a gdzie napisałem że jest nominalna 9. Fakt że by się przydał jest nie podważalny chyba że dalej chcesz griza na lewym skrzydle
4
@clyde trochę palę, piję no trochę a nawet więcej niż trochę gram w piłkę regularnie w klubie trening + mecze dodatkowo amatorsko gram w siatkowke złapałem chorobę związana z zatokami. Albo od covida albo od antybiotykow kondycja siadła mi totalnie gdzie tydzień przed chorobą wybiegałem 90 minut sparingu z dystansem ponad 10 km a 3 dni po chorobie po 4 km przebytych na sparingu prosiłem o zmianę
3
@culesjasiules depay człowiek potrafiący kreować grę, uderzyć z daleka, odnaleźć się w polu karnym przy tym szybki i potrafiący zagrać na skrzydle oraz na 9. Według mnie to idealne uzupełnienie obecnego składu bo poza dembele i Messim on potrafi zrobić coś z niczego uderzyć niekonwencjonalnie z ciężkiej pozycji
1
@Kibic1998 jeśli chodzi o VW mogę polecić, sam posiadam polo 5 auto prawie bezawaryjne a jeśli jest już jakas naprawa to części są tanie. Golf 5/6 jest baddoz podobny do mojego więc będzie tani w utrzymaniu lecz posiada również pewne minusy : wygód nie można oczekiwać. Miejsca nie jest wiele w zasadzie tylko kierowca czuje się w 100% komfortowo
3
@Chakalaka imagine dragons - demons (jedna z moich ulubionych nutek)
Imagine dragons - rwdioactive
IRA - nie daj mi odejść
IRA - wybacz
Imany - don't be so shy