0

@Kubix93 nie oszukujmy się 4 przyjmujący nie pogra wg mnie szanse większe ma kwolek przez swoją specyfikę oraz fakt że w razie problemów z libero może zagrać na tej pozycji a na IO pojedzie jeden libero

2

@TheCaptainVeB on i wlazły jeśli chodzi o styl i technikę to mistrzowie jeszcze rouzier też był podobny do nich

0

@Michael24 Kubiak Leon pewniacy
Do tego sprawdzony w boju świetny śliwka który wg mnie jest 3 pewniakiem i 4 będzie kwolek /bednorz/ Semeniuk

1

@TheCaptainVeB tak występ kurka i muserski w finale IO na ataku przejdą do historii

0

@Kubix93 pewniak jest jeden Michał Kubiak no w zasadzie dwóch bo i Leon

1

@TheCaptainVeB dla mnie jest bardzo równy ale jest toporny i jednostajny i słaby technicznie. Dlatego cienie bardziej wallaca, Andersona czy wlazlego

1

@BarcaInfo także nici z transferu....

0

@zioomeek Mariusza na arenie międzynarodowej zatrzymały kontuzje. Grał w klubie wszystko jak szło i niestety organizm kiedyś mówi stop

0

@dreed93 wlazły, Wallace, Anderson i milijkovic

2

@Michael24 igrzyska to zawdzięczają muserskiemu który przeszedł w finale na atak właśnie za słabego Michajłowa przy stanie 0 2 i wygrali 3 2

2

@Michael24 nie nie najlepszy to nie ale bardzo dobry trzyma poziom, prawie niezawodny. Ale kilku lepszych bym wymienił

0

@patrykzmc2000 dokaldnie

0

@patrykzmc2000 pewnie też bym nie wiedział gdyby ta sprawa nie dotyczyła również mnie

0

@ksobi nawet jeśli nie uda się rozgrywać spotkań to przynajmniej trenować będzie można normalnie

0

@patrykzmc2000 to rozwiązanie już istnieje od tygodnia, skoro państwo tak to trzeba ich uczciwie uświadamiać ze nie mogą bezprawnie zamykać wszystkiego

0

@patry295 tak ale nie do końca w pozytywnym słowa znaczeniu

0

@patry295 świetny zawodnik ale prowokator niesamowity, psychicznie też różnie mecze znosi bo jak się go wyprowadzi z równowagi to potrafi dobić całą drużynę

0

@FCB24 w przyjęciu to on gra tylko w 1 ustawieniu ale fakt gra świetnie

1

@Pressinho szkoda ze padło akurat na niego bo gra świetnie

2

Bylo kilka piłek meczowych oby to się nie zemściło....

0

@Pressinho dla mnie poziom się wyrównał. Również zmieniła się specyfika atakuajcego bo kiedyś gra w ataku opierała się w większym stopniu na nich niż teraz

0

@POLAK12345 raczej nie ma na to szans. Gra czasami ogony. Ostatni sezon piszczka w bvb

0

@itmustbejoke raz to bartomeu a 2 w momencie transferu był w topie dodatkowo mistrz świata się ceni

0

@Avatarr zdaje się że jest taki przepis że jak grał w kwalifikacjach to i w turnieju mimo wieku może zagrać

0

@FCB24 atanasijevic jest po długiej i ciężkiej kontuzji poza tym to są jego ostatnie mecze w Perugi bo wraca do bełchatowa

0

@FCB24 w trento poza kooyem to nie ma godnego zmiennika, Perugia ma atanasijevica na ławce, muzaja, Evansa i Zimmermana

0

@Jonyx nie ma klubu siatkarskiego gdzie są gwiazdy na ławce chyba tylko Perugia ma znanych na ławce. Ale zaksa jest monolitem.

1

@Krychaaa10 perguia z tego względu że łatwiej ich ruszyć w przyjęciu a trento to bardziej zespołowo gra

0

Jednak challenge w lidze mistrzów niczym var w Hiszpanii piłką w polu sędzia widział aut

0

@Pressinho nimir, Wallace jest też świetny, no i michailov to top przez wiele lat. Atanasijevic sprzed kontuzji to też super atakujący, grozer
Edit : poletaeva tak, pomyliłem go z zhigalovem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?