Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kubix93 nie oszukujmy się 4 przyjmujący nie pogra wg mnie szanse większe ma kwolek przez swoją specyfikę oraz fakt że w razie problemów z libero może zagrać na tej pozycji a na IO pojedzie jeden libero
2
@TheCaptainVeB on i wlazły jeśli chodzi o styl i technikę to mistrzowie jeszcze rouzier też był podobny do nich
0
@Michael24 Kubiak Leon pewniacy
Do tego sprawdzony w boju świetny śliwka który wg mnie jest 3 pewniakiem i 4 będzie kwolek /bednorz/ Semeniuk
1
@TheCaptainVeB tak występ kurka i muserski w finale IO na ataku przejdą do historii
0
@Kubix93 pewniak jest jeden Michał Kubiak no w zasadzie dwóch bo i Leon
1
@TheCaptainVeB dla mnie jest bardzo równy ale jest toporny i jednostajny i słaby technicznie. Dlatego cienie bardziej wallaca, Andersona czy wlazlego
1
@BarcaInfo także nici z transferu....
0
@zioomeek Mariusza na arenie międzynarodowej zatrzymały kontuzje. Grał w klubie wszystko jak szło i niestety organizm kiedyś mówi stop
0
@dreed93 wlazły, Wallace, Anderson i milijkovic
2
@Michael24 igrzyska to zawdzięczają muserskiemu który przeszedł w finale na atak właśnie za słabego Michajłowa przy stanie 0 2 i wygrali 3 2
2
@Michael24 nie nie najlepszy to nie ale bardzo dobry trzyma poziom, prawie niezawodny. Ale kilku lepszych bym wymienił
0
@patrykzmc2000 dokaldnie
0
@patrykzmc2000 pewnie też bym nie wiedział gdyby ta sprawa nie dotyczyła również mnie
0
@ksobi nawet jeśli nie uda się rozgrywać spotkań to przynajmniej trenować będzie można normalnie
0
@patrykzmc2000 to rozwiązanie już istnieje od tygodnia, skoro państwo tak to trzeba ich uczciwie uświadamiać ze nie mogą bezprawnie zamykać wszystkiego
0
@patry295 tak ale nie do końca w pozytywnym słowa znaczeniu
0
@patry295 świetny zawodnik ale prowokator niesamowity, psychicznie też różnie mecze znosi bo jak się go wyprowadzi z równowagi to potrafi dobić całą drużynę
0
@FCB24 w przyjęciu to on gra tylko w 1 ustawieniu ale fakt gra świetnie
1
@Pressinho szkoda ze padło akurat na niego bo gra świetnie
2
Bylo kilka piłek meczowych oby to się nie zemściło....
0
@Pressinho dla mnie poziom się wyrównał. Również zmieniła się specyfika atakuajcego bo kiedyś gra w ataku opierała się w większym stopniu na nich niż teraz
0
@POLAK12345 raczej nie ma na to szans. Gra czasami ogony. Ostatni sezon piszczka w bvb
0
@itmustbejoke raz to bartomeu a 2 w momencie transferu był w topie dodatkowo mistrz świata się ceni
0
@Avatarr zdaje się że jest taki przepis że jak grał w kwalifikacjach to i w turnieju mimo wieku może zagrać
0
@FCB24 atanasijevic jest po długiej i ciężkiej kontuzji poza tym to są jego ostatnie mecze w Perugi bo wraca do bełchatowa
0
@FCB24 w trento poza kooyem to nie ma godnego zmiennika, Perugia ma atanasijevica na ławce, muzaja, Evansa i Zimmermana
0
@Jonyx nie ma klubu siatkarskiego gdzie są gwiazdy na ławce chyba tylko Perugia ma znanych na ławce. Ale zaksa jest monolitem.
1
@Krychaaa10 perguia z tego względu że łatwiej ich ruszyć w przyjęciu a trento to bardziej zespołowo gra
0
Jednak challenge w lidze mistrzów niczym var w Hiszpanii piłką w polu sędzia widział aut
0
@Pressinho nimir, Wallace jest też świetny, no i michailov to top przez wiele lat. Atanasijevic sprzed kontuzji to też super atakujący, grozer
Edit : poletaeva tak, pomyliłem go z zhigalovem