Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ksobi myślę że jakby podszedł i uderzył pełna siła to oblak nawet by nie zdążył się rzucić, sam podchodzę często do karnych mimo że to tak zwana 8 liga mistrzów a nie bawię się w oszukiwanie bramkarza tylko siła się liczy
0
@socha 3-4-1-2 jak ostatnio z cofniętym griezmannem bo czemu miałby koeman zmieniać
0
@Amnesiac1982 dokładnie ale od osoby która podchodzi do karnego wymaga się ze strzeli a tu karny ani mocno strzelony ani w róg
1
@ksobi przeliczając na naszą walutę myślę że na pewno, co nie zmienia faktu że zachowanie amatorskie
1
W każdej lidze czy to b klasie czy okręgówce mówią strzelaj albo wysoko albo po ziemi żeby bramkarz miał jak najciężej obronić a tu taki Joselu zarabiający miliony, zawodowiec strzela jak amator na idelanej wysokości dla bramkarza
0
Traf to i utrzymać
1
@Sulimo co ma do tego Chelsea skoro to puchar a Chelsea w drugiej połowie draninki jest i dopiero w finale mogą się spotkać
1
@Remi70 ewidenie West ham nie chciał strzelać do jednej bramki....
1
@BarcaInfo loew jako trener realu hmm tam jakiś fetysz rąk jest jeden ciągle klaszcze bo nie wie co z rękoma zrobić a w planach loew to będzie znów grzebał w gaciach i je wąchał
0
@Gregsky10 z kwarantanna to strzeliliby sobie sami w stopę bo jest loga mistrzów jeszcze...
2
@VamosRakieta ja też nie będę miał pretensji jak Atletico straci punkty xd . A tak na serio to jak mówisz fajnie jakby gra cieszyła oczy a i rezultat zadowalał
1
@busquets5 poszedłem podobnym tokiem myślenia jak @FC1899Barca bo mecz Brighton był wczoraj a legia właśnie gra....
0
@puyol_presidend5 xd spytaj jeszcze czemu neymara nie ma w kadrze na sociedad
8
@DonMatteo901 swoją drogą to Boniek coraz bardziej irytujący jest z tymi wpisami na wszelkie tematy jakie tylko podłapie
0
@Pilka_jest_okragla gdyby nie zdjęcia z treningów to zapomniał bym że taki człowiek jest jeszcze w klubie
0
@jeyx77x jaki to sposób?
0
@kkbarca pewnie Senegalczyk nie wiedział do końca z kim walczy pokazali Pudziana na ważeniu spojrzał mu w oczy i spanikował
0
@eckov najważniejsze że w naszym kraju że je się coraz lepiej a wszystko co złe zapoczątkowane zostało za PO
9
Różne kraje mają różne strategie walki z covidem. Przypominam my już raz go pokonaliśmy i możemy ponownie wystarczy poczekac do kolejnych wyborów
0
@busquets5 jestem pewien że nie będzie grał we wszystkich meczach. Liga mistrzów ważniejsza niż indywidualne osiągnięcia
0
@eckov może i tak ale nigdy się nie dowiemy kto był lepszy tak na prawdę , suarez grał super w Anglii poszedł do Hiszpanii też super gra a lewy grał cały czas w Niemczech także ciężko porównać ich
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
I cyk lewy ławka do końca sezonu w meczach ligowych pod pretekstem oszczędzania ligę mistrzów a tak na prawdę żeby nie pobić rekordu Mullera xd
1
@FCB24 curry, Thompson, Harden, lillard, Irving
0
@puyol_presidend5 real obie strzela bo mogą zremisować
0
@konraden idę twoim genialnym tokiem myślenia, przynajmniej nie twierdzę że Milan to mały nie znaczący klub
0
@konraden w takim razie legia to wielki klub bo wygrał tyle razy polską ligę
0
@huberto286 Grobelny gra dla Belgii
0
@priest9999 kolejna sprawa to fakt że reprezentacja a klub to zupełnie co innego w 2018 roku kurek po słabych rozgrywkach klubowych oraz słabych sparingach przed MŚ pojechał na nie. Grał słabo na początku a później został mistrzem świata i MVP więc nikogo skreślać nie można
0
@priest9999 nikt nie mówi że oni pojadą ale dla mnie lepsza opcja jest dać 2 szanse mistrzowi świata bądź co bądź szalpukowi i konarskiemu niż branie świeżaka który ma się wdrożyć od nowa a na to czasu nie ma bo igrzyska, liga światowa a eksperymenty mogą być ma ME bo głównym celem są igrzyska