Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@eckov nie, nazwałeś mnie marnym kibicem więc tłumaczę Ci ze kryterium które przyjąłes jest po prostu do...... I sam brniesz w to dalej
0
@ksobi masz rację, ze starych wymiarów brałem. Ale tu bardziej chodziło o fakt że na tym obszarze jest 22 osoby a w sklepach na mniejszym kilkaset
0
@KacperHM2012 mistrzostwo może się rozstrzygnąć również na wyjazdach z Villarreal, Valencia. Nie zapominajmy o realu który ma świetny kalendarz do końca sezonu
0
@eckov utwierdzam cie w twoim rozumowaniu pojęcia kibic
0
@ksobi przyjąłem minimalne kryterium czyli długość 90 szerokość 50 wiem że mogą być większe ale mniejsze nie dlatego dałem przed liczba około
0
@eckov po prostu przyjąłes takie kryteria jakie przyjąłes więc się ich trzymaj.
0
@Elosek kolejki w sklepach że ruszyć się nie da gdzie ludzi jest tysiąc na plus minus 3000m2 tam nie ma covida - 22 ludiz na boisku ok 4500m 2 to za dużo, gdzie jest logika?
0
@ShinobiQWE jeśli by to było np w Rosji to kibice byliby na stadionach ale ze euro odbywa się na zachodzie Europy to na kibiców nie ma raczej szans
1
@eckov skoro użycie być może błędnego stwierdzenia to dla ciebie określenie marnego kibica to gratuluję przyjętych wytycznych. Stwierdzam po wypowiedzi że skoro Ty jesteś dobrym kibicem to jesteś na wszystkich meczach Barcelony czynnie wspierając klub a nie kibicujesz biernie jak 99,9 % osób na tej stronie. Szacunek dla ciebie że jesteś prawdziwym kibicem podziwiam i doceniam, jesteś wyznacznikiem kibiców na tej stronie
1
@wojopancer niestety boli podejście Polaków do swoich rodaków, aby tylko komuś spróbować dowalić mówiąc kolokwialnie ale nie ma co się dziwić skoro państwo do tego zachęca . Nie mówię że się nie myliłem z gran derbi ale skoro komentatorzy i redakcje sportowe (czyli osoby znające się na piłce) używały tego zwrotu być moze błędnie to czemu zwykły człowiek ma nie używać, nikt nie jest doskonały
1
@eckov przez tyle lat to określenie dotyczyło meczu fcb - real i jakoś nikt gównoburzy nie wywoływał
2
Nie oglądajmy się w tabeli na innych bo z tych 3 drużyn mamy najcięższy kalendarz wyjazdy do sociedad, Valenci, Villarreal, i gran derbi na wyjeździe do tego mecz z Atletico u siebie. Niestety ale najłatwiejszy kalendarz ma real i tu bym się obawiał ze nie stracą dużo punktów
0
@Pilka_jest_okragla wg mnie powinny być przedziały od starzu w klubie a druga sprawa to zmienne powinny decydować o wielkości zarobków. Np wkład minutowy w sezonie
0
@grejtxkrzychu my nie mamy szukać zmiennika dla alby tylko zawodnika który z nim będzie rywalizował o 1 skald a gaya spełnia to kryterium
0
@mrboom 1 dzialniem naszego rządu wtedy byłoby chronienie Żoliborza i ewakujacja małego karakana na Malediwy a dipeiro potem zaczęliby myśleć o kraju
0
@Rust_Cohle to że masz inne zdanie nie oznacza że ty się znasz na piłce
3
@regatta52 niestety ale transfer do bayernu zablokował jego postęp. W tamtym czasie bayern zmarnował jeszcze jeden talent gianluca gaudino z tego co pamiętam
0
@jakub1906 nie tylko w meczu z psg zmieniał desta
0
@Quavosk Arsenal, betis Sevilla, Milan
0
Jestem ciekaw jak na wahadle jako zmiennnik alby poradziłby sobie.... Trincao. Skoro koeman wpuszcza go na wahadło za desta to znaczy że coś w nim widzi, a jeśli gra na pozycji desta to może i na pozycji alby by sobie poradzil
0
@Barcza223 w Polsce to Duda niekiedy jest tak tytułowany ale to ze względu na to że nikt nie wie w jaki sposób znalazł się tam gdzie się znalazł xd
1
@Janas11224 jak dla mnie za na równi z Fabiańskim. Szczęsny świetnie broni w LM ale w lidze zalicza czazasem wtopy i liga włoska jest słabsza od angielskiej. Fabiański gra w średniaku angielskiej ligi i tym się wyróżnia ze daje spokój i pewność w bramce.
0
@szymonekk może nie ferowalbym wyroków jeśli chodzi o liczby ale dużo wniósłby jako element układanki, technicznie jest świetny i ma to czego brakuje u nas griezmanowi czy coutinho gdy grał na skrzydle czyli drybling i odwaga!
0
@messi564 dla mnie to idealny zawodnik do nas. Gwiazda nie będzie ale wniesie szybkość, polot, nieprzewidywalność i potrafi uderzyć z daleka. Pensji wygórowanej raczej chciał nie będzie dodatkowo może zagrać zarówno na skrzydle jak i na 9.
0
@Janas11224 jest wielu niedocenianych bramkarzy np Fabiański który broni rewelacyjnie w West hamie ale rzeczywiście navas z tych niedocenianych jest najlepszy
0
@BarcaInfo gdzie oni tych wszystkich młodych upchną, zakup młodego gracza nie zawsze wiąże się z jego rozwojem bo piłkarz potrzebuje minut
0
@MichuPlayPL tylko ze jego pensja i kwota zakupu nie pozwala na to żeby był rezerwowym albo graczem z wiecznym wahaniem formy
3
@MichuPlayPL niestety sytuacja tego wymaga ale ma to bardzo dużo plusów bo można łatwiej z daleka uderzyć a nauczyć się dosrokowac lewą nogą nie jest problemem duzym. Kolejnym plusem tego jest ze dzięki temu w obronie bardziej skupiam się do asekuracji środka obrony bo człowiek ma tendencje ścinania ku lepszej nodze
0
@MichuPlayPL Barca nie da już mu szansy żeby nie płacić zmiennych za wystepy Liverpoolowi, jak dla mnie to głowa nie nadążyła za nogami
3
@MichuPlayPL b klasa (ale będzie awans), lewa obrona mimo posiadania lepszej prawej nogi