1

@DonMatteo901 skoro covida nie ma w kościele przed każdym meczem obie drużyny przebrane gormadza się w kościele, modlą się w ramach rozgrzewki po czym transportowani są na boisko i zaczyna się mecz ot sposób na covida

0

@obiektywny12 dzięki

3

@jedrek7000 zapomnieli dodać że zsumowali cały tydzień xd

1

@obiektywny12 nasz rząd jest tak przewidywalny jak taktyka tysiąca wrzutek twojego ulubionego zespołu pozdro xd

0

@adamt1996 możesz już się ubierać, zakładać buty ....

1

@Witekk10 niektórzy bukmacherzy dodają zakłady zaproponowane przez użytkowników także masz okazję, xd

0

@urbipl tak ale sprawdź statystki i wyjdzie ci ze ci co byli chorzy rok temu na grypę chorują na koronę a zsumujac chorych na grypę i koronę wyjdzie ci taka sama liczba jak rok wcześniej na grupę jak nie było korony

58

Całkiem przypadkiem zamykają wszystko do 9 kwietnia.... 10 w rocznicę katastrofy smoleńskiej idę o zakład że jarek wyjdzie z orędziem ze dzięki działaniom rządu epidemia jest w odwrocie

1

@macio_944 ja myślę że 4 fali nie będzie...... Bo nie będzie na nią stać już nikogo

1

@urbipl dziwnym trafem w tym roku oraz w poprzednim nie zmagamy się z grypą jak co roku na którą umierało sporo osób tylko mamy covida to co grypa nagle się wycofała z rynku?

0

Poda ktoś w skrócie co nowego wymyślil jarek z Mateuszem?

0

@konraden ogromny klub z wielkimi sukcesami i tradycjami a Barcelona to mały nic nie znaczący klub, skoro uznajesz lipsk za wielki klub to co powiesz o takim realu czy Milanie

1

@Bobo25 lepszego kandydata niż koeman nie ma póki co

0

@Bobo25 to już jest duży przeskok a teraz wyobraź sobie nagelsmana człowieka bez sukcesów z nikąd jak wchodzi do szatni i każe im grać wg jego filozofii, piłkarzom którzy osiągnęli wszystko..... Przecież to by było jeszcze gorzej niż za setiena

0

@M_Kos Robert najważniejszy.....

0

@Bobo25 może nie gwiazdy ale zawodnicy stanowiący o sile wielkich drużyn. Depay, de ligt, cilessen, de Jong, wijnaldum, van de beek

0

@norbi77 oczywiście że chodziło o Holandię

0

@wojopancer czemu mamy znów tracić na wymianach?

5

@VamosRakieta najlepszy przykład to dembele. Fakt że sam się też ogarnął -(podobno) zmieniając żywienie i swoje podejście ale pracę z trenerem od przygotowania fizycznego wykonał super

15

@VamosRakieta warto też podkreślić że mamy mniejsze problemy z kontuzjami mięśniowymi niż w poprzednich sezonach

0

@Bobo25 reprezentacja Hiszpanii to już jest wielka sprawa bo miał do czynienia z piłkarzami pokroju van dijka, de Jonga, depaya. Poza tym koemana wszyscy w Barcy szanują za to że kiedyś był tu świetnym piłkarzem

0

@Mroziu i będzie jak z setienem ze piłkarze będą się śmiać z niego. Tu musi być człowiek z doświadczeniem i osiągnięciami jakimiś żeby miał szacunek

4

@NorbiTBOB FC Porto za Juventus xd

1

@norbi77 również nie rozumiem zachwytu nad tym trenerem. Dostał pieniądze dostał młodych zawodników i ułożył ich ale dalej nic wielkiego nie osiągnął jak np klopp z borussia.

24

@Kgorecki2500 nie prowadził żadnego wielkiego klubu, nie prowadził gwiazd. Wyobrażasz sobie jak 33 letni nagelsman uczy Messiego jak ma grać?

3

@Kondziubarca pomysl sobie ile milionów osób to ogląda więc już wiesz na jakim poziomie są ludzie w Polsce. Także nie licz na jakąkolwiek zmianę partii rządzącej

2

@bartekvisca panie dobrze ze białych nie wymyślili xd

2

@Wossi61FCB@Wossi61FCB. Czuję się podkręci tę statystkę do końca sezonu chyba że po powrocie araujo zagrzeje ławę

10

@MasnyTed dystans chłopie dystans. Nie można powiedzieć kto był pierwszy bo trzeba by cofnąć się o jakieś 100 lat xd

28

Ciekawe ile z tych karnych zapewnił niezawodny klemą lągle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?