Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@DonMatteo901 skoro covida nie ma w kościele przed każdym meczem obie drużyny przebrane gormadza się w kościele, modlą się w ramach rozgrzewki po czym transportowani są na boisko i zaczyna się mecz ot sposób na covida
0
@obiektywny12 dzięki
3
@jedrek7000 zapomnieli dodać że zsumowali cały tydzień xd
1
@obiektywny12 nasz rząd jest tak przewidywalny jak taktyka tysiąca wrzutek twojego ulubionego zespołu pozdro xd
0
@adamt1996 możesz już się ubierać, zakładać buty ....
1
@Witekk10 niektórzy bukmacherzy dodają zakłady zaproponowane przez użytkowników także masz okazję, xd
0
@urbipl tak ale sprawdź statystki i wyjdzie ci ze ci co byli chorzy rok temu na grypę chorują na koronę a zsumujac chorych na grypę i koronę wyjdzie ci taka sama liczba jak rok wcześniej na grupę jak nie było korony
58
Całkiem przypadkiem zamykają wszystko do 9 kwietnia.... 10 w rocznicę katastrofy smoleńskiej idę o zakład że jarek wyjdzie z orędziem ze dzięki działaniom rządu epidemia jest w odwrocie
1
@macio_944 ja myślę że 4 fali nie będzie...... Bo nie będzie na nią stać już nikogo
1
@urbipl dziwnym trafem w tym roku oraz w poprzednim nie zmagamy się z grypą jak co roku na którą umierało sporo osób tylko mamy covida to co grypa nagle się wycofała z rynku?
0
Poda ktoś w skrócie co nowego wymyślil jarek z Mateuszem?
0
@konraden ogromny klub z wielkimi sukcesami i tradycjami a Barcelona to mały nic nie znaczący klub, skoro uznajesz lipsk za wielki klub to co powiesz o takim realu czy Milanie
1
@Bobo25 lepszego kandydata niż koeman nie ma póki co
0
@Bobo25 to już jest duży przeskok a teraz wyobraź sobie nagelsmana człowieka bez sukcesów z nikąd jak wchodzi do szatni i każe im grać wg jego filozofii, piłkarzom którzy osiągnęli wszystko..... Przecież to by było jeszcze gorzej niż za setiena
0
@M_Kos Robert najważniejszy.....
0
@Bobo25 może nie gwiazdy ale zawodnicy stanowiący o sile wielkich drużyn. Depay, de ligt, cilessen, de Jong, wijnaldum, van de beek
0
@norbi77 oczywiście że chodziło o Holandię
0
@wojopancer czemu mamy znów tracić na wymianach?
5
@VamosRakieta najlepszy przykład to dembele. Fakt że sam się też ogarnął -(podobno) zmieniając żywienie i swoje podejście ale pracę z trenerem od przygotowania fizycznego wykonał super
15
@VamosRakieta warto też podkreślić że mamy mniejsze problemy z kontuzjami mięśniowymi niż w poprzednich sezonach
0
@Bobo25 reprezentacja Hiszpanii to już jest wielka sprawa bo miał do czynienia z piłkarzami pokroju van dijka, de Jonga, depaya. Poza tym koemana wszyscy w Barcy szanują za to że kiedyś był tu świetnym piłkarzem
0
@Mroziu i będzie jak z setienem ze piłkarze będą się śmiać z niego. Tu musi być człowiek z doświadczeniem i osiągnięciami jakimiś żeby miał szacunek
4
@NorbiTBOB FC Porto za Juventus xd
1
@norbi77 również nie rozumiem zachwytu nad tym trenerem. Dostał pieniądze dostał młodych zawodników i ułożył ich ale dalej nic wielkiego nie osiągnął jak np klopp z borussia.
24
@Kgorecki2500 nie prowadził żadnego wielkiego klubu, nie prowadził gwiazd. Wyobrażasz sobie jak 33 letni nagelsman uczy Messiego jak ma grać?
3
@Kondziubarca pomysl sobie ile milionów osób to ogląda więc już wiesz na jakim poziomie są ludzie w Polsce. Także nie licz na jakąkolwiek zmianę partii rządzącej
2
@bartekvisca panie dobrze ze białych nie wymyślili xd
2
@Wossi61FCB@Wossi61FCB. Czuję się podkręci tę statystkę do końca sezonu chyba że po powrocie araujo zagrzeje ławę
10
@MasnyTed dystans chłopie dystans. Nie można powiedzieć kto był pierwszy bo trzeba by cofnąć się o jakieś 100 lat xd
28
Ciekawe ile z tych karnych zapewnił niezawodny klemą lągle