Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Wilczeq bardzo pozytywny zawodnik i człowiek . Nie da się go nie lubić, mam nadzieję że będzie kapitanem po Messim bo widać że jednoczy i motywuje młodych
0
@Chaoss fajnie, śmieszne że aż wcale
0
Czy znacie (jeśli tak to jakich) polskich młodych zawodników (u 21), którzy mają potencjał by grać w wielkich klubach w przyszłości?
4
@FC1899Barca balde.... Hmmm mało wiemy o tym chłopaku w kontekście pierwszego skaldu, kontuzje też mu nie pomagają z tym graniem za rok może być różnie u niego ale patrząc przez pryzmat tego sezonu wszystko jest możliwe
0
@TheGoldenEleven i tu zależy bo będzie docenianym zawodnikiem w drużynie gdzie nie musi być liderem a jednym z wielu a w drużynie gdzie musi stanowić o jej głównej sile jest niewidoczny dlatego doceniany nie będzie. Dlatego też zielu z reprezentacji a z klubu to często dwóch różnych zawodników
0
@Pawel1980 w ten sposób umierają ci co są chorzy na inne choroby ale nie mają dostępu do medycyny bo szpitale są ale.... Covid owe czyli koło się zamyka
0
@VbamboeB tak na prawdę to nie jezyesmy w stanie określić stopnia niebezpieczeństwa tej choroby, każdy rozsądny naukowiec ci to powie bo za mało czasu upłynęło żeby takie wnioski wysuwać bo nie wiemy jakie powikłanie może nieść
0
@VbamboeB jednak są jeszcze osoby które myślą jak ja, masz rozsądny i dobry kierunek myślenia bo patrzysz do przodu
0
@msmsms a czy te objawy nie istniały od zawsze i nie nazywały się grypa?
0
@msmsms a co do covida masz rację jest to straszna choroba, największą w dziejach ludzkości a żeby sprawdzić czy ja masz musisz wykonać test przecież to się kurna kupy nie trzyma
10
@msmsms jak nie wyolbrzymiły media. 400 zgonów dziennie na covida jest większe niż 1000 na nowotwory to jest dla ciebie nie wyolbrzymienie. Jak to powiedział pewien redaktor : weź się rozpędź i pier....... Głową w ścianę
0
@Joe_Pesci maska ci życie uratuje. Ta sama która minister zdrowia wysmiewal publicznie ze nic nie daje
3
@NaFazieHitman strasznie irytujący typ, zawsze miał coś do powiedzenia do sędziego i grał niewinnego
1
@msmsms ja też znam inne choroby z własnego otoczenia. Czemu nikt nie nagłaśnia ile osób dziennie umiera na nowotwór.....
0
@CuttingHead niestety rolą mediów szczególnie tych państwowych jest manipulacja odbiorcami, co widać na załączonym obrazku po wpisie kolegi l, który zapoczątkował dyskusje idzie im wspaniale
0
@MarFan nie spodziewałem się.....
13
@Joe_Pesci świat zapomniał co to grypa. Tyle lat się z nią walczyło zbierała co roku ogromne żniwo z powikłaniami a nagle przychodzi rok 2019 i grypy nie ma bo jest covid czyli covid wyeliminował grypę z którą walczył cały świat tyle lat
9
@msmsms nie po prostu dałeś się ponieść mediom i patrzysz tylko przez pryzmat tragedii covida a codziennie umierają dzieci i starsi również na inne choroby
24
@BarcaInfo główny aktor połowy scen ballack. Jak ja tego szwaba nie nawidziłem. Podły typ na boisku i poza nim
17
@msmsms a jak się czują bliscy osób (ofiar) które nie dostały pomocy przez to że nie chcą ich przyjąć do żadnego szpitala bo mogą mieć covid albo osób które umrą bo im planowany zabieg odwołali
2
@kewin "i tak gra słabo" powie 3/4 la rambli ale fakt jest taki że w tym roku powtarzam roku liczby go bronią gra w sumie też całkiem spoko
0
@JarekS nigdy nie da się ustrzec błędów w 100%. Tak na prawdę wszytko wyjaśnia najważniejsze mecze bo chłopaki ciągle się zgrywają
0
@JarekS pique może i jest wyjadaczem ale akurat z Atletico to on zawalił bramkę także gra w tym sezonie go nie broni zbytnio, poza tym nasza defensywa wygląda bardzo dobrze od kiedy gra de Jong w środku obrony a sytuacja z isakiem to błąd tylko de Jonga bo powinien wybić tę piłkę zamiast próbować utrzymać
0
@JohnnyBarca przypominam sobie ostatnie mecze z Realem i Atletico i zawiodło tam wyprowadzenie piłki oraz asekuracja. Ta formacja dużo daje w tych elementach a kluczem będzie nie popełnianie błędów indywidualnych typu langlet np z psg czy cadizem
0
@JarekS żaden z naszych obrońców w wyprowadzeniu piłki nie da tyle co de Jong bo on kapitalnie panuje nad nią, nie boi się wejść dryblingiem między dwóch. Nawet pique nie wyprowadzi tak piłki jak zrobi to de Jong dlatego myślę że będzie on nie do ruszenia z pozycji na której aktualnie gra
1
@msmsms mi się podoba bardzo gra minguezy który pomaga w ofensywie ale bardzo szybko wraca do defensywy.
0
@Kubsoleon dokaldnie griezmann wreszcie nie jest zagubiony, polecam popatrzeć na akcje bramkowe tylko nie patrzeć na zawodnika który strzelał a na griezmanna i jego ruch. Nie widać gołym okiem ile roboty robi dla zespołu
0
@Kgorecki2500 to nie to samo, jestem pewien że de Jong tam zostanie bo w pomocy kosztem kogo by grał pedriego czy busquetsa. Jedyne sensowne rozwiązanie w tym systemie to de Jong jako SO
0
@LeoMessiah myślę że zostanie na śo bo gra tam jako taki libero asekurując obrońców a w ofensywie przy wyjściu z pola karnego jest niezastąpiony przez to że jest piekielnie szybki z piłką przy nodze. Koeman sobie ceni to jak gra na śo więc stawiam że na 99% tam zostanie. Pique ani araujo nie dadzą tego co de Jong bo jest szybki dość wysoki i dobrze wyprowadza piłkę
4
@LeoMessi1994 najlepsza duńska 9 która przybyła z leganes do Barcelony w historii bez wapienia