Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pilka_jest_okragla przeciwnicy na poziomie crotone także coś ustrzeli
0
@Coutinho007 wahadło ale dopóki nie wróci fati bo jak wroci fati to na wahadło do rotacji będzie dembele
0
@Coutinho007 ja i tak bardzo cenie pracę Roberto na boisku i wg mnie on na PO nie wróci u koemana
0
@cat_r37 często jest tak że na transakcjach jeden zyskuje a drugi traci ale ta jest historyczna bo obie drużyny straciły taka jest prawda
1
@PatrykBarca i Tak wolę griza na cały sezon harującego jak wół niż brazola na kilka meczy
1
@cat_r37 niestety ale ta operacja przeprowadzona z przymusu przez bartomeu będzie nam się odbijać czkawka jeszcze kilka lat. Pjanic zapowiadał się jako wzmocnienie Barcy i za takiego go postrzegałem latem ale jak się okazało niektóre progi są za wysokie żeby je samemu przekroczyć
0
@Coutinho007 jest bardzo dobry z piłką przy nodze i nigdy nie ukrywał że nie do końca pasuje mu PO. Dla mnie to człowiek do rotacji za busquetsa, pedriego lub box to box bo w tej formacji nie będzie zmiennikiem desta raczej
2
@PatrykBarca co mają do tego bramki skoro przychodzi np rewanż w lidze mistrzów po przegranym 1 meczu a on symuluje kontuzje żeby lecieć do Brazylia na urodziny siostry a drużyna odpada bo musi zagrać za niego człowiek który przesiedział pół sezonu na ławce. Dla mnie to typowy Brazylijczyk gdzie głowa jest daleko za nogami i dobrze ze do Barcy już nie wróci. 2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Jest świetnym piłkarzem ale nigdy nie zbliżył się poziomem do Leo i Ronaldo
0
@patrykzmc2000 trzeba liczyć na mls albo chińczyków wg mnie. Ewentualnie może roma albo Lyon chcieliby ten szrot bo wcześniej sporo grał u nich
0
@Coutinho007 dokaldnie Roberto dobre mecze rozgrywał grając w środku pola dodatkowo jest wybiegany także widziałbym bardziej jego jako zastępstwo busquetsa lub pedriego niż minguezy
1
@tobiasson92 ja tam wierzę tvp (żart) , mówili że ataki na Daniela są bezsensowne bo dochód w porównaniu do czasów platformy jest kilka razy większy, huk z tym że ceny paliwa są dużo wyższe ale dochód jest kilka razy większy., także nie taki daniel zły jak go TVN maluje a i parówki z Orlenu są od polskich pezesiebiorcow
0
@Explode pytanie czy w ogóle wystąpiłby w tych meczach bo jest wiecznie kontuzjowany albo na urodzinach kogoś bliskiego,
0
@Jakchcesz fati będzie grał za dembele a dembele pewnie będzie na zmianę z nim lub wachadlowymi
0
@cat_r37 dla mnie to Sergi Roberto nie będzie grał na pozycji minguezy, będzie t do rotacji za pedriego, busquetsa a z trudnejszymi rywalami gdzie będzie trzeba utrzymać piłkę w środku za griezmanna
0
@KacperVEB wg mnie nie bo może i ma rzadziej piłkę ale jest konkretniejszy w swoich działaniach
0
@Tomek54321 langlet powołany do Repki Francji, pique kontuzja dest również dostał powołanie
0
@Gomess Messi, firpo, neto, umtiti
3
@jabadabadu jeden? Zobacz sobie na bilans Barcy od stycznia i nie gadaj głupot
6
Mówi się ze największym beneficjentem zmiany systemu jest busquets. Jak dla mnie każdy z zawodników skorzystał na tym bardzo a nikt nie stracił. De Jong - wreszcie ma miejsce żeby wchodzić z piłką z obrony w 2 linie i pokazać swoją szybkość z piłką przy nodze. Mingueza i langlet mają asekuracje w postaci frankiego więc mogą wychodzić za napastnikiem bez obawy ze jak piłka ich minie to będzie sam na sam.
Alba i dest mają mniej zadań defensywnych dzięki temu skupiają się na ofensywie Barca ma wreszcie skrzydła a chłopaki sporo wolnego miejsca. Grieznann grający między linia ataku a pomocy gra bardzo dobrze pomagając w defensywie oraz napędzając akcje 1 podaniem. Pedri - może wreszcie biegać za dwóch chociaż on wszędzie sobie poradzi busquets - jak ma mniej zadań defensywnych to już inny piłkarz, niestety młodszy i szybszy nie będzie ale w tej formacji nie musi być bo nawet jak popełni błąd to ma za sobą de Jonga jako takiego libero. Dembele - nie jest to klasyczna 9 ale jak gra na szpicy to robi miejsce wyciąga obronę, jak poprawi wykończenie to będzie super z taką szybkością a Messi to wiadomo gdzie nie ustawisz tam zagra. Koeman wreszcie znalazł sposób na drużynę i obyśmy mieli jeszcze dużo powodów do radości w tym roku
0
@Kubix93 za dużo strzeliliśmy, mieli stykowe gwizdać przeciw to robią to
0
Jaja z tym spalonym jak oni z tej kamery co pokazali to kreślili to ja nie mam pytań
0
Zaraz narysują linie w paintcie i pokażą nam te krzywe spalonego
0
Ciekawe kto jest u koemana alternatywą dla dembele w tej formacji
4
Griezmanna można nie lubić, jego gra może się nie podobać w tym sezonie ale dziś gra bardzo dobrze w tej akcji bramkowej podaniem zrobił dużo miejsca
1
Frankie w tej formacji wygląda super,, ma sporo miejsca i wchodzi do 2 Lini z piłką przy nodze. Wreszcie każdy zna swoje miejsce i wie co ma robić (może dembele musi się jeszcze nauczyć)
5
Świetny ruch zrobił dembele, może nie mamy napastnika rasowego ale ktoś taki jak on z przodu ściąga za sobą minimum jednego obrońcę
1
Chyba za często chcemy za wszelką cenę grać od tyłu bez długiej piłki żeby to się kiedyś nie zemściło
0
Griezmann to chyba na prawdę powinien w obronie grać
0
@ksobi z 11 metrów jak dla mnie człowieka grającego nie idzie nie trafić w bramkę
1
Atletico za swój minimalizm i grę defensywa w lidze mistrzów swoje zapłaciło w Pucharze tez teraz do trypletu brakuje im pozbawienia się szans na ligę. Myślę że taki tryplet byłby pięknym uwieczeniem ich stylu i pięknej gry