0

@Pilka_jest_okragla przeciwnicy na poziomie crotone także coś ustrzeli

0

@Coutinho007 wahadło ale dopóki nie wróci fati bo jak wroci fati to na wahadło do rotacji będzie dembele

0

@Coutinho007 ja i tak bardzo cenie pracę Roberto na boisku i wg mnie on na PO nie wróci u koemana

0

@cat_r37 często jest tak że na transakcjach jeden zyskuje a drugi traci ale ta jest historyczna bo obie drużyny straciły taka jest prawda

1

@PatrykBarca i Tak wolę griza na cały sezon harującego jak wół niż brazola na kilka meczy

1

@cat_r37 niestety ale ta operacja przeprowadzona z przymusu przez bartomeu będzie nam się odbijać czkawka jeszcze kilka lat. Pjanic zapowiadał się jako wzmocnienie Barcy i za takiego go postrzegałem latem ale jak się okazało niektóre progi są za wysokie żeby je samemu przekroczyć

0

@Coutinho007 jest bardzo dobry z piłką przy nodze i nigdy nie ukrywał że nie do końca pasuje mu PO. Dla mnie to człowiek do rotacji za busquetsa, pedriego lub box to box bo w tej formacji nie będzie zmiennikiem desta raczej

2

@PatrykBarca co mają do tego bramki skoro przychodzi np rewanż w lidze mistrzów po przegranym 1 meczu a on symuluje kontuzje żeby lecieć do Brazylia na urodziny siostry a drużyna odpada bo musi zagrać za niego człowiek który przesiedział pół sezonu na ławce. Dla mnie to typowy Brazylijczyk gdzie głowa jest daleko za nogami i dobrze ze do Barcy już nie wróci. 2 razy do tej samej rzeki się nie wchodzi. Jest świetnym piłkarzem ale nigdy nie zbliżył się poziomem do Leo i Ronaldo

0

@patrykzmc2000 trzeba liczyć na mls albo chińczyków wg mnie. Ewentualnie może roma albo Lyon chcieliby ten szrot bo wcześniej sporo grał u nich

0

@Coutinho007 dokaldnie Roberto dobre mecze rozgrywał grając w środku pola dodatkowo jest wybiegany także widziałbym bardziej jego jako zastępstwo busquetsa lub pedriego niż minguezy

1

@tobiasson92 ja tam wierzę tvp (żart) , mówili że ataki na Daniela są bezsensowne bo dochód w porównaniu do czasów platformy jest kilka razy większy, huk z tym że ceny paliwa są dużo wyższe ale dochód jest kilka razy większy., także nie taki daniel zły jak go TVN maluje a i parówki z Orlenu są od polskich pezesiebiorcow

0

@Explode pytanie czy w ogóle wystąpiłby w tych meczach bo jest wiecznie kontuzjowany albo na urodzinach kogoś bliskiego,

0

@Jakchcesz fati będzie grał za dembele a dembele pewnie będzie na zmianę z nim lub wachadlowymi

0

@cat_r37 dla mnie to Sergi Roberto nie będzie grał na pozycji minguezy, będzie t do rotacji za pedriego, busquetsa a z trudnejszymi rywalami gdzie będzie trzeba utrzymać piłkę w środku za griezmanna

0

@KacperVEB wg mnie nie bo może i ma rzadziej piłkę ale jest konkretniejszy w swoich działaniach

0

@Tomek54321 langlet powołany do Repki Francji, pique kontuzja dest również dostał powołanie

0

@Gomess Messi, firpo, neto, umtiti

3

@jabadabadu jeden? Zobacz sobie na bilans Barcy od stycznia i nie gadaj głupot

6

Mówi się ze największym beneficjentem zmiany systemu jest busquets. Jak dla mnie każdy z zawodników skorzystał na tym bardzo a nikt nie stracił. De Jong - wreszcie ma miejsce żeby wchodzić z piłką z obrony w 2 linie i pokazać swoją szybkość z piłką przy nodze. Mingueza i langlet mają asekuracje w postaci frankiego więc mogą wychodzić za napastnikiem bez obawy ze jak piłka ich minie to będzie sam na sam.
Alba i dest mają mniej zadań defensywnych dzięki temu skupiają się na ofensywie Barca ma wreszcie skrzydła a chłopaki sporo wolnego miejsca. Grieznann grający między linia ataku a pomocy gra bardzo dobrze pomagając w defensywie oraz napędzając akcje 1 podaniem. Pedri - może wreszcie biegać za dwóch chociaż on wszędzie sobie poradzi busquets - jak ma mniej zadań defensywnych to już inny piłkarz, niestety młodszy i szybszy nie będzie ale w tej formacji nie musi być bo nawet jak popełni błąd to ma za sobą de Jonga jako takiego libero. Dembele - nie jest to klasyczna 9 ale jak gra na szpicy to robi miejsce wyciąga obronę, jak poprawi wykończenie to będzie super z taką szybkością a Messi to wiadomo gdzie nie ustawisz tam zagra. Koeman wreszcie znalazł sposób na drużynę i obyśmy mieli jeszcze dużo powodów do radości w tym roku

0

@Kubix93 za dużo strzeliliśmy, mieli stykowe gwizdać przeciw to robią to

0

Jaja z tym spalonym jak oni z tej kamery co pokazali to kreślili to ja nie mam pytań

0

Zaraz narysują linie w paintcie i pokażą nam te krzywe spalonego

0

Ciekawe kto jest u koemana alternatywą dla dembele w tej formacji

4

Griezmanna można nie lubić, jego gra może się nie podobać w tym sezonie ale dziś gra bardzo dobrze w tej akcji bramkowej podaniem zrobił dużo miejsca

1

Frankie w tej formacji wygląda super,, ma sporo miejsca i wchodzi do 2 Lini z piłką przy nodze. Wreszcie każdy zna swoje miejsce i wie co ma robić (może dembele musi się jeszcze nauczyć)

5

Świetny ruch zrobił dembele, może nie mamy napastnika rasowego ale ktoś taki jak on z przodu ściąga za sobą minimum jednego obrońcę

1

Chyba za często chcemy za wszelką cenę grać od tyłu bez długiej piłki żeby to się kiedyś nie zemściło

0

Griezmann to chyba na prawdę powinien w obronie grać

0

@ksobi z 11 metrów jak dla mnie człowieka grającego nie idzie nie trafić w bramkę

1

Atletico za swój minimalizm i grę defensywa w lidze mistrzów swoje zapłaciło w Pucharze tez teraz do trypletu brakuje im pozbawienia się szans na ligę. Myślę że taki tryplet byłby pięknym uwieczeniem ich stylu i pięknej gry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?