Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MESSIah16 myślę że 2+2 to bardzo dobry model, ale jeśli miałbym warunki do zapewnienia przyszłości i godnego życia to jak najbardziej 2+3 bym chciał
0
@MarioVeB! Ten gość to chyba objawienie tego sezonu
5
@Barcza223 to daleko jeszcze?
3
@PatrychoO nie daleko
1
@Drozdu7 mogę polecić xiaomi. Używam nie zamieniłbym na żadna inna markę
3
@Kgorecki2500 w końcu sponsorem jest b eko he he
0
@Keson ewidentnie brakuje Tomka Gębali i moryty
0
@swayog po trenowaniu 2 klubów z czego 1 to średniak uznawać trenera za świetnego to też na wyrost
0
@mat32 nie osiągnął póki co nic wielkiego, przejście z Niemczech do Hiszpanii jest też niewiadomą w dodatku nigdy nie trenował dużego klubu i wielkich nazwisk
2
Garcia Pimienta - mam nadzieję że to on będzie w przyszłości(nie mówię że w następnym sezonie) następca koemana a nie jakieś negelsmany i inne wynalazki . Facet robi super robotę w rezerwach, które w tym sezonie wyjątkowo są trapione od początku kontuzjami, szczególnie problem jest na bokach obrony. Również pierwszy skład Barcy zabiera sporo zawodników którzy mogliby grać w Barcy b ale to akurat jest plusem dla naszej kadry ale z drugiej strony Pimienta ma cięższe zadanie. Nie boi się dawać szans młodym jak np gavi'emu czy niko. Zna klub jak mało kto, mam nadzieję że w tym roku rezerwy wywalczą awans bo gra ligę wyżej to bezcenne doświadczenie dla młodych chłopaków, którzy pragną zagrać w Barcelonie. Dla mnie jest to człowiek bardzo niedoceniany w strukturach Barcy a jego praca przynosi efekty.
1
Mierząc miarką bartomeu to mniej osób do zamknięcia za kilka lat xd
0
@chavez zakup pjanicia to całkiem osobny rachunek a nie wymiana z Arthurem patrząc na to od strony rachunkowej. Pjanic otwierał rachunek sezonu 20/21 a Arthur zamykał 19/20 także 10 mln wyjęte z kontekstu
10
@VenoM nico nie wygląda na wolnego zawodnika
0
@LucasW123 tu nie chodzi o przekonanie m ryzykujemy niewiele bo za transfer nie zapłacimy poza premia i pensja w przeciwieństwie do dembele i pjanicia którzy kosztowali wiele milionów
0
@Elosek właśnie szkoda ze starsi ludzie nie rozumieją ze dużo większe ryzyko jest w sklepie czy na ulicy niż przy wyjeździe na piłkę. Nikt przeziębiony albo chory nie pojedzie grać w piłkę w taką pogodę wg mnie więc ryzyko jest minimalne
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Fatum ciąży nad tą pozycja ....
1
@MesQueUnClub96 z city się nie zgodzę początek sezonu nie był dobry w ich wykonaniu dopiero od 2 miesięcy grają super
1
@Sysia11 była bardzo blisko, Kalla większe sukcesy osiągała w MŚ i igrzyskach przez to odpuszczała starty w Pucharze Świata
0
@MESSIah16 Charlotte Kalla była najbliżej 2x 4 miejsce 2x 5 miejsce. Swoją oby ebba nie miała tak pechowej kariery jak Kalla która mimo że osiągnęła dużo to 6x była wicemistrzynią olimpijska przy 3 złotych krążkach
1
@MesQueUnClub96 lider ligi hiszpańskiej, drużyna z taką kadra i trenerem zawsze jest w gronie kandydatów do zwycięstwa
0
@dariooo ćwiczę 3x w tygodniu plus mecze a nadal mam problemy z zakwasami także to nie jest reguła
1
@Barca1922 do pewnego momentu tak myślałem ale niestety regularnie ćwicząc dalej zdażają mi się dni z ciężkimi zakwasami
1
@eckov i tak i nie bo dalej nie jesteśmy zależni tylko od siebie i musimy liczyć na stratę punktów Atletico
0
@barteggg08 Leeds, West ham, Lille
2
@PIWOSZ89 co chwilę się wszystko zmienia, miesiąc temu Atletico było faworytem ligi mistrzów i pewnym zwycięzca ligi hiszpańskiej
0
Do osób ćwiczących, trenujących grających w piłkę : w jaki sposób radzicie sobie z potwornymi zakwasami?
0
@KacperHM2012 aktualnie to wszytko wróżenie z fusów. Jeszcze miesiąc temu Atletico było pewne mistrzostwa....
1
@ksobi dokaldnie ja od poniedziałku trenować już nie mogę, 50 km dalej już mogą
1
@marcin000019 ogranie realu może nic nie dać. Każda z drużyn zgubi jeszcze punkty a Barca ma chyba najcięższy kalendarz patrząc w teorii