1

@MESSIah16 myślę że 2+2 to bardzo dobry model, ale jeśli miałbym warunki do zapewnienia przyszłości i godnego życia to jak najbardziej 2+3 bym chciał

0

@MarioVeB! Ten gość to chyba objawienie tego sezonu

5

@Barcza223 to daleko jeszcze?

3

@PatrychoO nie daleko

1

@Drozdu7 mogę polecić xiaomi. Używam nie zamieniłbym na żadna inna markę

3

@Kgorecki2500 w końcu sponsorem jest b eko he he

0

@Keson ewidentnie brakuje Tomka Gębali i moryty

0

@swayog po trenowaniu 2 klubów z czego 1 to średniak uznawać trenera za świetnego to też na wyrost

0

@mat32 nie osiągnął póki co nic wielkiego, przejście z Niemczech do Hiszpanii jest też niewiadomą w dodatku nigdy nie trenował dużego klubu i wielkich nazwisk

2

Garcia Pimienta - mam nadzieję że to on będzie w przyszłości(nie mówię że w następnym sezonie) następca koemana a nie jakieś negelsmany i inne wynalazki . Facet robi super robotę w rezerwach, które w tym sezonie wyjątkowo są trapione od początku kontuzjami, szczególnie problem jest na bokach obrony. Również pierwszy skład Barcy zabiera sporo zawodników którzy mogliby grać w Barcy b ale to akurat jest plusem dla naszej kadry ale z drugiej strony Pimienta ma cięższe zadanie. Nie boi się dawać szans młodym jak np gavi'emu czy niko. Zna klub jak mało kto, mam nadzieję że w tym roku rezerwy wywalczą awans bo gra ligę wyżej to bezcenne doświadczenie dla młodych chłopaków, którzy pragną zagrać w Barcelonie. Dla mnie jest to człowiek bardzo niedoceniany w strukturach Barcy a jego praca przynosi efekty.

1

Mierząc miarką bartomeu to mniej osób do zamknięcia za kilka lat xd

0

@chavez zakup pjanicia to całkiem osobny rachunek a nie wymiana z Arthurem patrząc na to od strony rachunkowej. Pjanic otwierał rachunek sezonu 20/21 a Arthur zamykał 19/20 także 10 mln wyjęte z kontekstu

10

@VenoM nico nie wygląda na wolnego zawodnika

0

@LucasW123 tu nie chodzi o przekonanie m ryzykujemy niewiele bo za transfer nie zapłacimy poza premia i pensja w przeciwieństwie do dembele i pjanicia którzy kosztowali wiele milionów

0

@Elosek właśnie szkoda ze starsi ludzie nie rozumieją ze dużo większe ryzyko jest w sklepie czy na ulicy niż przy wyjeździe na piłkę. Nikt przeziębiony albo chory nie pojedzie grać w piłkę w taką pogodę wg mnie więc ryzyko jest minimalne

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Fatum ciąży nad tą pozycja ....

1

@MesQueUnClub96 z city się nie zgodzę początek sezonu nie był dobry w ich wykonaniu dopiero od 2 miesięcy grają super

1

@Sysia11 była bardzo blisko, Kalla większe sukcesy osiągała w MŚ i igrzyskach przez to odpuszczała starty w Pucharze Świata

0

@MESSIah16 Charlotte Kalla była najbliżej 2x 4 miejsce 2x 5 miejsce. Swoją oby ebba nie miała tak pechowej kariery jak Kalla która mimo że osiągnęła dużo to 6x była wicemistrzynią olimpijska przy 3 złotych krążkach

1

@MesQueUnClub96 lider ligi hiszpańskiej, drużyna z taką kadra i trenerem zawsze jest w gronie kandydatów do zwycięstwa

0

@dariooo ćwiczę 3x w tygodniu plus mecze a nadal mam problemy z zakwasami także to nie jest reguła

1

@Barca1922 do pewnego momentu tak myślałem ale niestety regularnie ćwicząc dalej zdażają mi się dni z ciężkimi zakwasami

1

@eckov i tak i nie bo dalej nie jesteśmy zależni tylko od siebie i musimy liczyć na stratę punktów Atletico

0

@barteggg08 Leeds, West ham, Lille

2

@PIWOSZ89 co chwilę się wszystko zmienia, miesiąc temu Atletico było faworytem ligi mistrzów i pewnym zwycięzca ligi hiszpańskiej

0

Do osób ćwiczących, trenujących grających w piłkę : w jaki sposób radzicie sobie z potwornymi zakwasami?

0

@KacperHM2012 aktualnie to wszytko wróżenie z fusów. Jeszcze miesiąc temu Atletico było pewne mistrzostwa....

1

@ksobi dokaldnie ja od poniedziałku trenować już nie mogę, 50 km dalej już mogą

1

@marcin000019 ogranie realu może nic nie dać. Każda z drużyn zgubi jeszcze punkty a Barca ma chyba najcięższy kalendarz patrząc w teorii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?