7

@tristan87 real kopiuje ustawienie od Barcy licząc że zacznie grać jak Barca xd

3

@Lub567 ilaix moriba

2

@msmsms nie zgadzam się w ogóle. Nauka jest teoria która później z praktyka często ma się nijak.

0

@chudymc nie zauważyłem że komentarz był kierowany do innego użytkownika

0

@chudymc według ciebie osoba bez matury jest gorsza? Znam kilka osób które uwaga jej nie mają a posiadają prężnie działające przedsiębiorstwa i osiągnęły znacznie więcej niż osoby z matura

0

@Encore to albo jeden albo drugi, poza tym jest Roberto jeszcze

2

@FCB24 powiedziałbym że wybitnych w swoim fachu

0

@Encore moriba mówi ci coś to nazwisko?

6

@masq i tak ludzie powiedzą ze drewno i popełnia głupie faule. Dobrze że pique i puyol się nigdy nie mylili i braków nie mieli

0

@msmsms ale chwaląc się tym że mierzysz z rozszerzenia z matmy w 80% a tu nagle wylatujesz z polskim 60% więc nie krytykuj osób które mogą mieć problem z matma bo Ty ewidentnie miewasz z polskim skoro z matematyki masz takie wyniki a polskim nie dorównujes z

3

@Encore nie, po co za kogo no i podstawowe pytanie za co ?

0

@FCB24 wygrany to cała obrona od alby przez mingueze langleta do desta no i busquets

1

@msmsms negujesz osiągnięcia z matematyki bo masz dobry wynik a z polskiego masz wg twojego kryterium tylko 60% więc może nie każdy ma umysł matematyka?

0

@Borneo miejmy nadzieję że będą z tego korzystać częściej

2

Wczoraj pierwszy raz od dawna widziałem żeby więcej niż 1 zawodnik (Messi) uderzył z daleka. Griezmann próbował zdobył bramkę, dest przymierzył też ładnie. Od dawna wiadomo że sposobem na cofnięte defensywy są stężały z daleka, mam nadzieję że koeman zachęci naszych do korzystania z tego bo nogę do tego mają nie tylko Messi, ale i dembele, trincao, pjanic, griezmann. Szkoda ze pedri nie decyduje się na uderzenia bo w meczu ma sporo sytuacji gdy znajduje się na 16 metrze i szuka niepotrzebnego podania.

11

@tomFCB spokojnie z gry nie ale mamy lągle który dba o to żeby rachunek się zgadzał ofiarując przeciwnikom karne

25

Ogólnie zauważyłem w karierze Messiego są pewne fazy na rodzaje strzelanych bramek. Kiedyś strzelał seryjnie po przejściu kilku rywali wchodząc z piłką prawie do bramki, potem była seria bramek z wolnych, teraz zaczyna się faza na bramki zza pola karnego. To pokazuje że mamy do czynienia z geniuszem dla którego "sufit" jest tak wysoko jak są w stanie ponieść go jego nogi. Gra na poziomie nie osiągalnym dla nikogo na przestrzeni tyłu lat.

2

Jak var mógł w tej stutuacji sprawdzać spalonego zamiast sytuacji z matsem

1

Serio var w tej sytuacji sprawdzał spalonego?

0

Sytuacja bardzo podobna do meczu z psg napastnik nie atakował już piłki

4

Dobrze ze ta piłka nie wypadła z bramki po odbiciu od murawy bo pewnie znając tę ligę to by nie uznali

0

Dest.... Z tej strony go nie znałem ale ładna próba oby częściej

0

@barteq zamysł taktyczny jest taki że w zależności od potrzeb będzie środkowym obrońca lub środkowym pomocnikiem

1

@Ingiel zapomniałem o naszym dostarczycielu emocji xd

1

@BarcaInfo koeman bez ryzyka, sprawdzony skład bez rotacji żeby głupio punktów nie zgubić

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Survier może imponujące warunki fizyczne wg niego ma hazard xd masa masa masa

0

@obiektywny12 klasyczny prowokujący komentarz.... Biała armia wyszła z podziemi

1

@ViscaBarca123 czy spośród zawodników z juvenilu jest zdolny napastnik?

0

Oglądając klinikę skeczów męczących na Polsacie stwierdzam że polsat elegancko ciśnie po naszej partii rządzącej, co pokazują niby śmieszy ale niestety to sama prawda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?