Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@tristan87 real kopiuje ustawienie od Barcy licząc że zacznie grać jak Barca xd
3
@Lub567 ilaix moriba
2
@msmsms nie zgadzam się w ogóle. Nauka jest teoria która później z praktyka często ma się nijak.
0
@chudymc nie zauważyłem że komentarz był kierowany do innego użytkownika
0
@chudymc według ciebie osoba bez matury jest gorsza? Znam kilka osób które uwaga jej nie mają a posiadają prężnie działające przedsiębiorstwa i osiągnęły znacznie więcej niż osoby z matura
0
@Encore to albo jeden albo drugi, poza tym jest Roberto jeszcze
2
@FCB24 powiedziałbym że wybitnych w swoim fachu
0
@Encore moriba mówi ci coś to nazwisko?
6
@masq i tak ludzie powiedzą ze drewno i popełnia głupie faule. Dobrze że pique i puyol się nigdy nie mylili i braków nie mieli
0
@msmsms ale chwaląc się tym że mierzysz z rozszerzenia z matmy w 80% a tu nagle wylatujesz z polskim 60% więc nie krytykuj osób które mogą mieć problem z matma bo Ty ewidentnie miewasz z polskim skoro z matematyki masz takie wyniki a polskim nie dorównujes z
3
@Encore nie, po co za kogo no i podstawowe pytanie za co ?
0
@FCB24 wygrany to cała obrona od alby przez mingueze langleta do desta no i busquets
1
@msmsms negujesz osiągnięcia z matematyki bo masz dobry wynik a z polskiego masz wg twojego kryterium tylko 60% więc może nie każdy ma umysł matematyka?
0
@Borneo miejmy nadzieję że będą z tego korzystać częściej
2
Wczoraj pierwszy raz od dawna widziałem żeby więcej niż 1 zawodnik (Messi) uderzył z daleka. Griezmann próbował zdobył bramkę, dest przymierzył też ładnie. Od dawna wiadomo że sposobem na cofnięte defensywy są stężały z daleka, mam nadzieję że koeman zachęci naszych do korzystania z tego bo nogę do tego mają nie tylko Messi, ale i dembele, trincao, pjanic, griezmann. Szkoda ze pedri nie decyduje się na uderzenia bo w meczu ma sporo sytuacji gdy znajduje się na 16 metrze i szuka niepotrzebnego podania.
11
@tomFCB spokojnie z gry nie ale mamy lągle który dba o to żeby rachunek się zgadzał ofiarując przeciwnikom karne
25
Ogólnie zauważyłem w karierze Messiego są pewne fazy na rodzaje strzelanych bramek. Kiedyś strzelał seryjnie po przejściu kilku rywali wchodząc z piłką prawie do bramki, potem była seria bramek z wolnych, teraz zaczyna się faza na bramki zza pola karnego. To pokazuje że mamy do czynienia z geniuszem dla którego "sufit" jest tak wysoko jak są w stanie ponieść go jego nogi. Gra na poziomie nie osiągalnym dla nikogo na przestrzeni tyłu lat.
2
Jak var mógł w tej stutuacji sprawdzać spalonego zamiast sytuacji z matsem
1
Serio var w tej sytuacji sprawdzał spalonego?
0
Sytuacja bardzo podobna do meczu z psg napastnik nie atakował już piłki
4
Dobrze ze ta piłka nie wypadła z bramki po odbiciu od murawy bo pewnie znając tę ligę to by nie uznali
0
Dest.... Z tej strony go nie znałem ale ładna próba oby częściej
0
@barteq zamysł taktyczny jest taki że w zależności od potrzeb będzie środkowym obrońca lub środkowym pomocnikiem
1
@Ingiel zapomniałem o naszym dostarczycielu emocji xd
1
@BarcaInfo koeman bez ryzyka, sprawdzony skład bez rotacji żeby głupio punktów nie zgubić
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Survier może imponujące warunki fizyczne wg niego ma hazard xd masa masa masa
0
@obiektywny12 klasyczny prowokujący komentarz.... Biała armia wyszła z podziemi
1
@ViscaBarca123 czy spośród zawodników z juvenilu jest zdolny napastnik?
0
Oglądając klinikę skeczów męczących na Polsacie stwierdzam że polsat elegancko ciśnie po naszej partii rządzącej, co pokazują niby śmieszy ale niestety to sama prawda