0

@Bobo25 chyba oglądałeś powtórkę 1 meczu

0

@szela1899 nie powiedziałbym że aż tak, mbappe to nurek, zobacz sobie powtórkę mingueza trafił w piłkę i lekko w stopę na raz

0

@mkord powinien albo i nie, sędzia mylił się w obie strony w kwestii kartek bo kurzawy nie powinno być od 40 minuty

7

@ryba84 nie lubię tego zawodnika i nie uważam go jako piłkarza który ma w przyszłości być wyznacznikiem poziomu dla innych. Jak każdy francuz obecnie ma chyba większe ego niż możliwości

15

@szela1899 grał dobrze jak dla mnie słusznie przerwał kontrę także nie ma co mieć do niego pretensje

6

@budel17 firpo na tle mbappe wyglądał jak klasowy obrońca. Najbardziej podobało mi się jak sprowadził Francuza do parteru

0

@ShawnC poszedł do zmiany bo miał żółta kartkę, zobac ile akcji przeprowadził tamtą stroną mbappe ja naliczyłem max 1

1

@Bogan przy konfiguracji obrony z 3 zawodnikami wczorajszy mecz pokazał że firpo może być bardzo dobrym zawodnikiem

3

Wierni po porażce....a w zasadzie to remisie . To powiedzenie po wczorajszym meczu nabiera wreszcie sensu. Wreszcie można było być dumnym z tego jak gra ukochany klub ale również utwierdzić w przekonaniu że Kolonia francuzka w Barcelonie się skończyła. Langlet to już bez komentarza ten chłop głową nie dojeżdża na mecze. Griezmann biega ale sam chyba nie wie gdzie i jak on ma grać. Dembele hmmm. Głowa nie dogania nóg.. A umtiti cóż wprowadzenie firpo za mingueze wiele mówi o nim i o zaufaniu do Sama. Pomijając Francuzów jestem dumny z minguezy i firpo którego już dawno skreśliłem i chyba nie potrzebnie bo mbappe przy nich wyglądał jak amator, zgasili go do spółki jak peta. Ten dwumecz to kopalnia doświadczenia dla młodych, jeśli porażki uczą to po tym dwumeczu będziemy bardzo mądrzy. Koeman pokazał fajny pomysł na mecz może obrona powinna składać się z araujo, firpo i minguezy skoro z takim psg wyglądało to bardzo solidnie. Ogólnie postawa drużyny jest budująca i pozwala patrzeć w przyszłość z radością. Niewiele już trzeba żeby skompletować kadrę walczącą o puchary

0

@Mati90fcb ostatnio słaby okres mówisz chyba o lidze mistrzów bo w lidze jesteśmy w tym roku niepokonani

3

@FCMichalo mingueza nie grał źle tylko złapał kartkę

23

Junior firpo jak dla mnie super zagrał, wybił z głowy grę mbappe, jest szybki może to dla niego pozycja w sam raz w 3 osobowym bloku obrony

0

Nie wiem kto dziś gorzej zagrał dembele czy mbappe

2

Ten mecz utwierdza mnie w tym że Francuzów w fcb czas się skończył. Sprzedać ich wszystkich w pakiecie

2

@Mathoue zgasił mbappe kompletnie od kiedy wszedł

1

Dembele jest tak chaotyczny że szkoda słów

6

Pedri to chyba ma wyłączoną funkcje strzału bo tylko podaniami gra

0

Co jak co ale junior firpo super wejście

0

@Kondziubarca myślę że strzela 2 ale czy nie stracą to nie wiem

0

@barteq podwójne standardy

0

Engela nie mogę słuchać, bramka ładna ale ładna byłaby gdyby odrobili straty, sam sobie zaprzecza

3

Może i my nie awansujemy ale po pierwszej połowie mogę się założyć że psg ma pełne gacie

0

@Batys niestety bez kartki

0

A gdzie jest żółta kartka, Kurzawa powinien wylecieć

0

Karny..........

0

Jakby chociaż połowa sytuacji była zamieniona na bramki to straty byłyby odrobione w 35 minucie

0

@Aqualitek łokieć na twarz więc karny powinien być

0

To jest karny....

0

Omg ja pitolę...

0

7 dogodna okazja do zdobycia bramki....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?