3

@Pilka_jest_okragla nie pasuje do tej drużyny biega, jest wszędzie.....

1

@Encore świetny mecz mam nadzieję że pójdą za ciosem

0

0

@LeoMessi1994 seydou to był żołnierz pepa. Bardzo niedoceniany a robił czarna robotę. Mega podobała mi się gra seydou bo oddawał serducho na boisku. Nie dało się go nie lubić. W formie zdecydowanie chciałbym widzieć go w Barcy dłużej

0

@Kubix93 na lube potrzebny jest techniczny zespół a takim jest zdecydowanie zaksa.

0

@KacperVEB na YT nieraz jest transmisja ale nie gwarantuje że dziś będzie

0

Piłkarska liga mistrzów wieczorem a już za chwilę hit w siatkarskiej lidze mistrzów lube civitanova - zaksa Kędzierzyn - Koźle. Faworytem oczywiście włosi ale myślę że zaksa tanio skóry nie sprzeda i sprobuje wywieźć z Włoch korzystny rezultat

0

@normasubiektywna może tu jest część problemów ukryta, nie zawsze musi wchodzić strzał na czysto ale zawsze może powodować zagrożenie.

0

Patrzę na filmiki z wczorajszego treningu i widzę pedriego strzelacjacego z rogu 16 idealnie w róg bramki. Pytanie czemu na meczu nie stosujemy tego tylko próbujemy wejść z piłką do bramki. Kolejnym przykładem jest Messi tylko w jego przypadku coś się ostatnio zmieniło i proboje strzelać z daleka. Mamy piłkarzy z dobrze ułożoną stopą i dla mnie naturalna rzeczą jest ze jak mam trochę miejsca na 20 metrze to ładuje na bramkę szkoda że z tego nie korzystamy w odpowiedni sposób

0

@Criss18Barca brakuje tu takiej nacji jak Szwecja. Mają skocznie w Falun mają możliwości szkoda że od pewnego czasu startują tylko te same reprezentacje

1

@Criss18Barca dokaldnie jeśli skoki mają się rozwijać i podbijać nowe państwa to muszą się otworzyć na większą ilość zawodników z nacji mniej znanych. Nawet niech w kwalifikacjach startuje 70-80 skoczków to zawsze zwiększa rywalizację i skoki stają się sportem ogólnoświatowym. Do tych państw niedługo dołącza Chiny które też poczyniły inwestycje w skoki

0

@ObiektywnyKibic121 nie pisałem konkretnie o tym meczu w sensie progresu. Może bez sytuacji ale oni prowadzą grę a skoro oni słabo to atletico tym bardziej nie ma się czym pochwalić

1

Coś mi się wydaje że jak Chelsea wyjedzie z bramką z Madrytu to przejdzie Atletico. Spory progres po przejęciu przez tuchela poczynili

0

@KacperVEB jak się nazywał

0

@Colon lubię a jest słaby to Błaszczykowski
Nie lubię a jest dobry CR

0

@Gomess ale jak ktoś jest od wszystkiego to jest od niczego. Od tego mamy mieć prawdziwego DM żeby asekurował, ten parodysta z 5 jest niezauważalny dla przeciwnika dlatego może brakuje Ci osoby podobnej do rakiticia

0

@Gaz tak ale w przypadku suarez zadecydował wiek w porównaniu do pozostałych czyli cou i griza jest sporo starszy

2

@DaPi * junior fripo

1

@ObiektywnyKibic121 zgadzam się ale suarez pobieral pensje równą temu co pique i busquets razem wzięci a chodziło o cięcie płac

3

@Survier dokładnie ale wielu zapomina że musi się ograć. Puyol za swoich czasów gdy zaczynał popełniał mnóstwo błędów a potem się ograł i wiemy co wyszło z tego także nie można go skreślać tym bardziej, że ma serce i zapał do gry

4

@Gomess bo xavi za dawnych czasów wspierał defensywę. My jesteśmy Barca mamy atakować a nie się bronić

0

@BlaseR9 ach ci Francuzi im wiecznie coś nie odpowiada szczególnie wtedy gdy spieprzą mecz albo ludzie zaczną od nich wymagać

3

W meczach Barcy zauważyłem coś niepokojącego, brak odwagi oraz pewności u bocznych obrońców. Alba mając 1:1 w okolicach 16 nie szuka w biegnięcia w nią, lub minięcia obroncy tylko z automatu wycofuje do griza albo któregoś z pomocników. Dest robi to trochę rzadziej dlatego warto docenić jak gra mingueza na PO jak idzie to idzie z piłką do końca może trochę jak jeździec bez głowy ale bierze odpowiedzialność i proboje szarpnąć defensywę zamiast spowalniać i klepać wokół

1

@Pawel13sz tak albo Eric abidal też bardzo nie doceniany ale murował lewa obronę jak grał

1

@Fawrf i tu wypada zadać pytanie co oznacza wybitny. Mamy wybitnie szybkiego albę, który jest wybitnie słaby w obronie. Mieliśmy wybitnie szybkiego, atletycznego semedo..... Na szczęście jest wybitny gdzie indziej. Mamy wybitnie utalentowanego firpo... Może pomińmy gościa, wybitny talent dest.... On jeszcze może odpalić bo jest młody. Dlatego może lepszym rozwiązaniem jest branie tych solidnych ale z głową do piłki oraz ambicją

3

@dorkizos śmiem twierdzic, że jeśliby został w Barcy nie miał by na tym etapie typu bramek. Odmłodzenie powinno nastąpić ale z suarezem Barca powinna postąpić inaczej tzn zostawić na ostatni sezon i niech szuka w trakcie klubu

1

@Dalhi trochę szkoda będzie chłopa, ułożył sobie reprezentacje Holandii poszedł do Barcy przyjdzie laporta i raczej marnie widzę jego szanse na pozostanie

0

@kuz Garcia może być chłopcem na posylki, szybki zwinny i trenował u guardioli więc styl zna

0

@Janiama jeśli chodzi o psychologów w sporcie to dobrym przykładem jest współpraca psychologa z Kamilem stochem. Swojego czasu miewał problemy z regularnością oraz ogólnie z motywacja a z regularnej współpracy z psychologiem wiemy co wynikło..... Złota olimpijskie, wygrane TCS i kryształowe kule

0

@kaamil1910 nawet tak, skoro 4 2 3 1 nie działa 4 3 3 również to trzeba kombinować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?