1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W Pucharze Świata wygrywa ale już TCS pokazał że granerud nie zawsze trzyma nerwy na wodzy i nie wytrzymuje presji. Mistrzostwa świata zweryfikują jego umiejętności bo presją będzie większa niż na PŚ

0

@WisniaKala a jesz płatki z mlekiem czy mleko z płatkami

0

@Kubix93 mzoe to trochę śmieszne ale ja na ten moment wysoko stawiam Barcelonę, każdy ma problemy a u nas im ich więcej tym gra lepsza, Messi zaczyna łapać formę to dobry prognostyk

0

Kto wg was na ten moment jest faworytem do wygrania LM. Bayern wygrywa w lidze ale miewa wpadki, Liverpool podobnie wpadki zalicza, city ma syndrom ligi mistrzów i nie może przejść do półfinału mimo dobrej gry, psg niewiadoma, chyba tylko Atletico na ten moment reprezentuje równa formę co sądzicie?

0

@ShawnC@ taki Adriano byłby idealny teraz zagrałby na obu stronach kropnął z dystansu, idealny rezerwowy

6

Patrząc na grę Barcy widać pewien progres, nie chodzi o grę obronna ale o zespołowość oraz mental. Griezmann chyba wreszcie znalazł swoją pozycję, dembele zaczyna regularnie grać, Messi ala fałszywa 9, de Jong i pedri przejmują środek pola widać że praca koemana ma jakiś zamysł i w jakimś celu to zmierza. Może jak klub zapewni mu brakujących piłkarzy których chce zaczniemy osiągać sukcesy bo potencjał w drużynie jest wielki.

0

@BarcaInfo super skład, odpoczynek dla dembele no i langleta na czym powinna skorzystać drużyna

1

@matirix20 Ronaldinho, Messi, Iniesta

3

@tobiasson92 trzeba krótko z tą pseudo władzą

0

@sintesox nie grał w ataku tylko na skrzydle

0

@Zoker prędzej koeman zagra na 3 obrońców niż postawi na umtitiego kosztem langleta

6

Nie urwał nogi więc nie ma karnego

2

Ktoś wytłumaczy po co langlet jest w rozgrzewce dość intensywnej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mam nadzieję że któryś z tych rzeźników pomyli przeciwnika i wytnie tego łysego w czarnych spodenkach z gwizdkiem

3

Co jak co ale umtiti z jedną zdrowa nogą to dalej klasa wyżej niż "cement"

1

Nie dość że strzelił to jeszcze by miał obrońcę na sumieniu bo prawie się zabił o słupek

5

Pjanic dziś może się podobać, gra szybko i na wolne pole

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@BarcaInfo bilbao traci kreatora swoich sytuacji bramkowych szanse Barcy rosną

0

@joloskyy właśnie o Nagy zapomniałem i szmalu. Jeszcze zormana można dodać i saricia

1

@Bykunn nie zamierzam się z tobą kłócić bo to nie zmierzałoby do niczego każdy z nas ma w pewnym aspekcie rację, nie hejtuje pomocy bo każdy pieniądz się liczy tylko szkoda ze państwa naszego nie jest stać na to żeby zapewnić niezbędne środki i muszą być organizowane takie akcje

2

@pt9 jeśli robisz jak mówisz to nie masz czego żałować, pomagasz cały rok a nie tylko raz w roku więc szacunek dla ciebie i żony

0

@elplacek44 ciężko ogólnie porównać Hansen ma jeszcze sporo czasu przed sobą więc może prześcignąć nikole ale wg mnie jeszcze trochę mu brakuje

1

@Dundersztyc akurat ręczna oglądam bardzo długo i nie tylko reprezentacje i z Chorwatów to wyżej cenie balicia i cupicia

0

@Bykunn nie powiedziałem że taka istnieje tylko stwierdzam fakt że tylko część pieniędzy trafia na pomoc

0

@Keson Słowenia mnie szczególnie rozczarowała i.... Niemcy niby nie najmocniejszy skład ale mając najlepsza ligę na świecie nie można się tłumaczyć tym że 2 czy 3 wypadło ze składu.

0

@Krzychu1010 nikola nimo wszytko, prawdziwy lider, Hansen dużo rzuca dlatego jest uważany za najlepszego ale nikola to nie tylko rzut ale przede wszystkim kreator

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?