Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W Pucharze Świata wygrywa ale już TCS pokazał że granerud nie zawsze trzyma nerwy na wodzy i nie wytrzymuje presji. Mistrzostwa świata zweryfikują jego umiejętności bo presją będzie większa niż na PŚ
0
@WisniaKala a jesz płatki z mlekiem czy mleko z płatkami
0
@Kubix93 mzoe to trochę śmieszne ale ja na ten moment wysoko stawiam Barcelonę, każdy ma problemy a u nas im ich więcej tym gra lepsza, Messi zaczyna łapać formę to dobry prognostyk
0
Kto wg was na ten moment jest faworytem do wygrania LM. Bayern wygrywa w lidze ale miewa wpadki, Liverpool podobnie wpadki zalicza, city ma syndrom ligi mistrzów i nie może przejść do półfinału mimo dobrej gry, psg niewiadoma, chyba tylko Atletico na ten moment reprezentuje równa formę co sądzicie?
0
@ShawnC@ taki Adriano byłby idealny teraz zagrałby na obu stronach kropnął z dystansu, idealny rezerwowy
6
Patrząc na grę Barcy widać pewien progres, nie chodzi o grę obronna ale o zespołowość oraz mental. Griezmann chyba wreszcie znalazł swoją pozycję, dembele zaczyna regularnie grać, Messi ala fałszywa 9, de Jong i pedri przejmują środek pola widać że praca koemana ma jakiś zamysł i w jakimś celu to zmierza. Może jak klub zapewni mu brakujących piłkarzy których chce zaczniemy osiągać sukcesy bo potencjał w drużynie jest wielki.
0
@BarcaInfo super skład, odpoczynek dla dembele no i langleta na czym powinna skorzystać drużyna
1
@matirix20 Ronaldinho, Messi, Iniesta
3
@tobiasson92 trzeba krótko z tą pseudo władzą
0
@sintesox nie grał w ataku tylko na skrzydle
0
@Zoker prędzej koeman zagra na 3 obrońców niż postawi na umtitiego kosztem langleta
6
Nie urwał nogi więc nie ma karnego
2
Ktoś wytłumaczy po co langlet jest w rozgrzewce dość intensywnej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mam nadzieję że któryś z tych rzeźników pomyli przeciwnika i wytnie tego łysego w czarnych spodenkach z gwizdkiem
3
Co jak co ale umtiti z jedną zdrowa nogą to dalej klasa wyżej niż "cement"
1
Nie dość że strzelił to jeszcze by miał obrońcę na sumieniu bo prawie się zabił o słupek
5
Pjanic dziś może się podobać, gra szybko i na wolne pole
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo bilbao traci kreatora swoich sytuacji bramkowych szanse Barcy rosną
0
@joloskyy właśnie o Nagy zapomniałem i szmalu. Jeszcze zormana można dodać i saricia
1
@Bykunn nie zamierzam się z tobą kłócić bo to nie zmierzałoby do niczego każdy z nas ma w pewnym aspekcie rację, nie hejtuje pomocy bo każdy pieniądz się liczy tylko szkoda ze państwa naszego nie jest stać na to żeby zapewnić niezbędne środki i muszą być organizowane takie akcje
2
@pt9 jeśli robisz jak mówisz to nie masz czego żałować, pomagasz cały rok a nie tylko raz w roku więc szacunek dla ciebie i żony
0
@elplacek44 ciężko ogólnie porównać Hansen ma jeszcze sporo czasu przed sobą więc może prześcignąć nikole ale wg mnie jeszcze trochę mu brakuje
1
@Dundersztyc akurat ręczna oglądam bardzo długo i nie tylko reprezentacje i z Chorwatów to wyżej cenie balicia i cupicia
0
@Bykunn nie powiedziałem że taka istnieje tylko stwierdzam fakt że tylko część pieniędzy trafia na pomoc
0
@Keson Słowenia mnie szczególnie rozczarowała i.... Niemcy niby nie najmocniejszy skład ale mając najlepsza ligę na świecie nie można się tłumaczyć tym że 2 czy 3 wypadło ze składu.
0
@Krzychu1010 nikola nimo wszytko, prawdziwy lider, Hansen dużo rzuca dlatego jest uważany za najlepszego ale nikola to nie tylko rzut ale przede wszystkim kreator