1

@AllBundy brakuje nam prawego rozegrania bo Przybylski nie rzuca z daleka tylko gra na alibi, no i Olejniczak dziś nie gra bo jest kontuzjowany a z nim atak wygląda o niebo lepiej

0

@ricardo0705 albo Wyszomirski z 2015

0

@Cule2013 o lepsze rozstawienie przy eliminacjach do ME

0

@Survier Zjednoczone co kolwiek w tej Polsce chyba nie instenieje, nawet przeciwko wspólnemu wrogowi Polacy podzieleni

0

@krajana mądry polak po szkodzie

0

@Survier głosuj dalej na PiS na pewno dostaniesz 500+ a w między czasie ceny produktów wzrosną o 150% w ramach wyrównania i twój plan siedzenia w domu wypali

0

@Survier skoro jesteś dziś w robocie to po co chcesz troche grosza od państwa nie wystarczy ci wyplata z firmy czy jak?

0

@eckov właśnie dziwi mnie niechęć koeman do konrada, chłop idealny na LS z dryblingiem młody szybki może akurat by odpalił a tu nazairo z Danii bez dryblingu bez szybkości ale waleczny....

0

@ArterkHD lepsza opcja byłoby wypozyczenie młodego napastnika z przymusem kupna np w ratach wśród kandydatów np nunez z Lizbony lub malen z Holandii

1

@FCBparasiempre proponowałbym araujo, niech podejdzie na siłę walnie bramkarz nie zdąży dolecieć nawet

1

@michal26 szkoda ze kot nie potrafi wrócić do formy gdy regularnie był w 10 i nawet wygrał 2 razy,

1

@Masti_Real_Madryt na pewno nie potrafią stworzyć ogarniętej strony www, ale z tymi neandertalczykami coś na rzeczy bo przychodzą do kibiców fcb pogadać

2

Patrząc na mecze alaves real to gospodarze rok w rok (oprócz 2018) rozkładają nogi przed przyjezdnymi z Madrytu także bez niespodzianki w tym roku

0

@tmQbassive nie jestem w stanie tego stwierdzić bo nie wchodzę na takie zakazane strony.

5

Swoją drogą widzę tu sporo użytkowników kibiców realu, w opisie strony widnieje : codziennie aktualizowany serwis kibiców Barcelony. Wychodzi na to że kibice realu kibicują Barcelonie. Dziwny jest ten świat...

0

@tomek8756 kiedyś polska ze Szwecja przegrywała bodajze 11 bramkami nie będę przypominał jak skończyli Szwedzi, także piłka jest przewrotna i gra się do końca

0

@Pressinho a może gra się tak jak przeciwnik pozwala

2

Ten turniej nie miał za zadanie pokazać gdzie jesteśmy w szeregu tylko dać możliwość złapania doświadczenia zawodnikom, mamy bardzo młoda i perspektywiczna kadrę rozliczać można będzie ich za 4 lata

1

@VamosRakieta oglądają mecz bo cały dzień gra tvpis w telewizorze i od razu ekspertów się nazbierało

1

@Zip dopóki piłka w grze nie ma niemożliwego

0

@Gangol 20.30......

1

@Piorun w czwartek z Urugwajem

0

@Zip Szwedzi to chyba jeszcze półka niżej niż Francja i Hiszpania

0

@KacperVEB w czwartek z Urugwajem

1

@Janiama@ Niemcy póki co nie prezentują się dobrze na tym turnieju, Węgrzy to coś w podobie do Polski zespół w przebudowie ale do ogrania, przy dobrej grze można liczyć na punkty nie mówię o awansie bo tego nie wymaga od chłopaków nikt

1

@VirtuoZ nie będziemy faworytem ale my gramy z meczu na mecz coraz lepiej w przeciwieństwie do Niemców, Węgrzy sensacyjnie trochę pokonali Niemców są nieobliczalni ale w zasięgu a Urugwaj to outsider

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@VamosRakieta tworzy się drużyna przez duże D

0

@CatalanDream Francuzi są strasznie nieprzewidywalni grając z nimi twardo można sporo ugrać

0

@jaras121 nie napisałem że by nie pojechał tylko ze nie byłby 1 wyborem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?