Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AllBundy brakuje nam prawego rozegrania bo Przybylski nie rzuca z daleka tylko gra na alibi, no i Olejniczak dziś nie gra bo jest kontuzjowany a z nim atak wygląda o niebo lepiej
0
@ricardo0705 albo Wyszomirski z 2015
0
@Cule2013 o lepsze rozstawienie przy eliminacjach do ME
0
@Survier Zjednoczone co kolwiek w tej Polsce chyba nie instenieje, nawet przeciwko wspólnemu wrogowi Polacy podzieleni
0
@krajana mądry polak po szkodzie
0
@Survier głosuj dalej na PiS na pewno dostaniesz 500+ a w między czasie ceny produktów wzrosną o 150% w ramach wyrównania i twój plan siedzenia w domu wypali
0
@Survier skoro jesteś dziś w robocie to po co chcesz troche grosza od państwa nie wystarczy ci wyplata z firmy czy jak?
0
@eckov właśnie dziwi mnie niechęć koeman do konrada, chłop idealny na LS z dryblingiem młody szybki może akurat by odpalił a tu nazairo z Danii bez dryblingu bez szybkości ale waleczny....
0
@ArterkHD lepsza opcja byłoby wypozyczenie młodego napastnika z przymusem kupna np w ratach wśród kandydatów np nunez z Lizbony lub malen z Holandii
1
@FCBparasiempre proponowałbym araujo, niech podejdzie na siłę walnie bramkarz nie zdąży dolecieć nawet
1
@michal26 szkoda ze kot nie potrafi wrócić do formy gdy regularnie był w 10 i nawet wygrał 2 razy,
1
@Masti_Real_Madryt na pewno nie potrafią stworzyć ogarniętej strony www, ale z tymi neandertalczykami coś na rzeczy bo przychodzą do kibiców fcb pogadać
2
Patrząc na mecze alaves real to gospodarze rok w rok (oprócz 2018) rozkładają nogi przed przyjezdnymi z Madrytu także bez niespodzianki w tym roku
0
@tmQbassive nie jestem w stanie tego stwierdzić bo nie wchodzę na takie zakazane strony.
5
Swoją drogą widzę tu sporo użytkowników kibiców realu, w opisie strony widnieje : codziennie aktualizowany serwis kibiców Barcelony. Wychodzi na to że kibice realu kibicują Barcelonie. Dziwny jest ten świat...
0
@tomek8756 kiedyś polska ze Szwecja przegrywała bodajze 11 bramkami nie będę przypominał jak skończyli Szwedzi, także piłka jest przewrotna i gra się do końca
0
@Pressinho a może gra się tak jak przeciwnik pozwala
2
Ten turniej nie miał za zadanie pokazać gdzie jesteśmy w szeregu tylko dać możliwość złapania doświadczenia zawodnikom, mamy bardzo młoda i perspektywiczna kadrę rozliczać można będzie ich za 4 lata
1
@VamosRakieta oglądają mecz bo cały dzień gra tvpis w telewizorze i od razu ekspertów się nazbierało
1
@Zip dopóki piłka w grze nie ma niemożliwego
0
@Gangol 20.30......
1
@Piorun w czwartek z Urugwajem
0
@Zip Szwedzi to chyba jeszcze półka niżej niż Francja i Hiszpania
0
@KacperVEB w czwartek z Urugwajem
1
@Janiama@ Niemcy póki co nie prezentują się dobrze na tym turnieju, Węgrzy to coś w podobie do Polski zespół w przebudowie ale do ogrania, przy dobrej grze można liczyć na punkty nie mówię o awansie bo tego nie wymaga od chłopaków nikt
1
@VirtuoZ nie będziemy faworytem ale my gramy z meczu na mecz coraz lepiej w przeciwieństwie do Niemców, Węgrzy sensacyjnie trochę pokonali Niemców są nieobliczalni ale w zasięgu a Urugwaj to outsider
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@VamosRakieta tworzy się drużyna przez duże D
0
@CatalanDream Francuzi są strasznie nieprzewidywalni grając z nimi twardo można sporo ugrać
0
@jaras121 nie napisałem że by nie pojechał tylko ze nie byłby 1 wyborem