2

@Anto89 ale jest synem prezesa skry więc jest "wystarczająco dobry"

0

Jak na ten moment prawie każda z drużyn na które możemy trafić ma swoje problemy : Liverpool kontuzje, bayern kontuzje i wpadki, dortmund grają bez szału poza haalandem, city - problem z formą Chelsea - młody skład i styl gry nie powala

1

@TheNekro94 nie miał wszystkiego ale rzeczywiście miał duzo, jednak posiadał też sporo problemów w drużynie które rozwiązał i wszytko zatrybiło

2

@VamosRakieta nie mówię o tryplecie bo nawet puchar króla będzie cieszył patrząc na obecną sytuację, ten sezon powinien być szansa dla młodych bez wielkich oczekiwań

0

Za Enrique też mieliśmy przegrać wszystko ale jeden mecz odmienił wszystko i skończyło się trypletem dlatego poczekajmy z ferowaniem wyroków....

2

Może drużyna dostanie jakiś wstrząs jak za Enrique i zatrybi gra młodymi, może powrót do 4-3-3 z pedrim puiguem i Frankiem byłaby dobrym rozwiązaniem.

0

@AlexDark00 dla mnie to nie jest człowiek który ma kreować a człowiek od czarnej roboty, od kreacji jest w teorii coutinho, Leo Griezmann

0

@Barca1992 zastanówmy się czego oczekujemy po defensywnym pomocniku grającym w obronie, połowa la rambli oczekuje bramki i asysty co mecz......

0

@FCB24 chyba oglądałeś mecz sprzed 10 lat

0

@BarcaInfo stylem bardzo przypomina pewnego człowieka który grał u nas z tej drugiej Ameryki :)

1

Nie ma sensu znęcać się już nad tym cieniem piłkarza z 5 na plecach, trzeba mieć nadzieję że zachowa godność i resztki honoru u czym prędzej ewakuuje się z Barcy

0

@Bamboleo a na bokach

0

Kto aktualnie gra w obronie Barcy?

1

Jakim ustawiem gra aktualnie Barca w obronie

0

@zadafcb gdzie bembele?

1

@FafitFCB wyczuwam kolejne protesty, strajk kobiet, protest riquiego.. Polsko dokąd zmierzasz

9

@Pertezm szuka pozycji dla Griezmanna

4

@TR3YWAY "Kuman" jeszcze myśli

0

Początek sezonu jeszcze do zdobycia jest 2600 punktów rzeczywiście nasi już mają po sezonie

1

@kulek22 może w oberstdorfie na mś będzie Mazurek w ramach rewanżu

3

@MesQueUnClub96 widzę że jesteś specjalista że stwierdzasz błąd w przygotowaniach po 1 konkursie w dodatku to konkurs w którym rządzi wiatr

0

@Dalhi właśnie też się tego obawiam ale jak nie on to kto, coutinho, pedri czy Alena?

0

To co de jong obrona a puig z pjaniciem pomoc?

0

Równie dobrze to może być ostatni mecz pique nie tylko w sezonie ale i w karierze patrząc na wiek...

0

@Aumanor zobacz gdzie wybiegł pique tam nie można trącić piłek jeśli opuściło się swoją strefę obrony

1

50% winy pique

1

Atletico 1 - 3 barcelona

0

@Zieliniak Russel robi wszystko żeby mieć rekord wyścigów bez punktów

0

@Nieznajomy dokładnie. Może w końcu ujrzymy "równy" wyścig bez dominacji Lewisa

2

Za chwilę ciekawy wyścig F1, ps. Giovinazzi w drodze na pole startowe już wyleciał z toru xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?