Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Anto89 ale jest synem prezesa skry więc jest "wystarczająco dobry"
0
Jak na ten moment prawie każda z drużyn na które możemy trafić ma swoje problemy : Liverpool kontuzje, bayern kontuzje i wpadki, dortmund grają bez szału poza haalandem, city - problem z formą Chelsea - młody skład i styl gry nie powala
1
@TheNekro94 nie miał wszystkiego ale rzeczywiście miał duzo, jednak posiadał też sporo problemów w drużynie które rozwiązał i wszytko zatrybiło
2
@VamosRakieta nie mówię o tryplecie bo nawet puchar króla będzie cieszył patrząc na obecną sytuację, ten sezon powinien być szansa dla młodych bez wielkich oczekiwań
0
Za Enrique też mieliśmy przegrać wszystko ale jeden mecz odmienił wszystko i skończyło się trypletem dlatego poczekajmy z ferowaniem wyroków....
2
Może drużyna dostanie jakiś wstrząs jak za Enrique i zatrybi gra młodymi, może powrót do 4-3-3 z pedrim puiguem i Frankiem byłaby dobrym rozwiązaniem.
0
@AlexDark00 dla mnie to nie jest człowiek który ma kreować a człowiek od czarnej roboty, od kreacji jest w teorii coutinho, Leo Griezmann
0
@Barca1992 zastanówmy się czego oczekujemy po defensywnym pomocniku grającym w obronie, połowa la rambli oczekuje bramki i asysty co mecz......
0
@FCB24 chyba oglądałeś mecz sprzed 10 lat
0
@BarcaInfo stylem bardzo przypomina pewnego człowieka który grał u nas z tej drugiej Ameryki :)
1
Nie ma sensu znęcać się już nad tym cieniem piłkarza z 5 na plecach, trzeba mieć nadzieję że zachowa godność i resztki honoru u czym prędzej ewakuuje się z Barcy
0
@Bamboleo a na bokach
0
Kto aktualnie gra w obronie Barcy?
1
Jakim ustawiem gra aktualnie Barca w obronie
0
@zadafcb gdzie bembele?
1
@FafitFCB wyczuwam kolejne protesty, strajk kobiet, protest riquiego.. Polsko dokąd zmierzasz
9
@Pertezm szuka pozycji dla Griezmanna
4
@TR3YWAY "Kuman" jeszcze myśli
0
Początek sezonu jeszcze do zdobycia jest 2600 punktów rzeczywiście nasi już mają po sezonie
1
@kulek22 może w oberstdorfie na mś będzie Mazurek w ramach rewanżu
3
@MesQueUnClub96 widzę że jesteś specjalista że stwierdzasz błąd w przygotowaniach po 1 konkursie w dodatku to konkurs w którym rządzi wiatr
0
@Dalhi właśnie też się tego obawiam ale jak nie on to kto, coutinho, pedri czy Alena?
0
To co de jong obrona a puig z pjaniciem pomoc?
0
Równie dobrze to może być ostatni mecz pique nie tylko w sezonie ale i w karierze patrząc na wiek...
0
@Aumanor zobacz gdzie wybiegł pique tam nie można trącić piłek jeśli opuściło się swoją strefę obrony
1
50% winy pique
1
Atletico 1 - 3 barcelona
0
@Zieliniak Russel robi wszystko żeby mieć rekord wyścigów bez punktów
0
@Nieznajomy dokładnie. Może w końcu ujrzymy "równy" wyścig bez dominacji Lewisa
2
Za chwilę ciekawy wyścig F1, ps. Giovinazzi w drodze na pole startowe już wyleciał z toru xd