Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spodziewałem się niespodzianki w składzie ale że taki skład, super oby to zdało egzamin :)
0
Pytanie do osób które oglądaly wczoraj mecz : jak wypadł dest na lewej obronie?
0
@NGTRX a kto kazał bosniakowi faulować lewego gdy wychodził sam na sam?, no właśnie czerwona kartka nie wzięła się z niczego tylko z dobrej akcji Polaków więc nie rozumiem tego gadania że kartka ustawiła mecz może i tak było ale była ona zasłużona i gdyby nie ona byłoby 1:0
0
Coutinho chyba dobrze zrobił pobyt w Monachium chłopak złapał wiarę w siebie
0
@Cwaniak4 może nie szybkość jest tu kluczem choć jest ważna ale ja bym podkreślił zaangażowanie i przede wszystkim ustawienie zawodników tam gdzie powinni grać
0
@szymonex10 dzieciak się bawi oby tak dalej :)
10
Zaczyna podać mi się ta Barca.... Taka trochę inna niż kilka miesięcy temu przede wszystkim z pomysłem
1
@NeroTFP streszczenie prawdy z kilku lat w jednym tekście, szanuje :)
2
@Kengo " kiedy nawet sędzia jest przeciw tobie"
1
Co ten fati.....
0
@malicinho nie neguje tego, wręcz przeciwnie podkreślam że to bardzo dobry znak
0
Sukcesem tego pana z numerem 5 na plecach w tym meczu będzie osiągnięcie większej ilości celnych podań niż niecelnych xd
0
@BaroPodertos w obu przypadkach jego podania były kluczowe
1
Messi 20 minut 7 podań, Barca nie gra przez Messiego to jest rewolucja! Xd
0
Znowu langlet uruchomił akcje
2
Langlet - podanie cudo
1
@LukaszJ dokładnie, wijnaldum nie bez powodu grał w drużynie która wygrała ligę mistrzów oraz zdobyła mistrza Anglii co więcej był podstawowym zawodnikiem tej drużyny. Ale klopp nie zna się na trenowaniu i na pewno dlatego go wystawiał :)
0
@Chwytliwy super transfer mam nadzieję że milan wraca na dobre tory, jescze dobra 9 bo zlatan całego sezonu nie udźwignie i można walczyć
0
@Kurkmen masz rację ale nowy sezon, nowy trener chłopaki są profesjonalistami więc mam nadzieję że już zapomnieli o tym i zaczną od zera
0
@Kurkmen a ja mam nadzieję że klub nie poniesie sportowych konsekwencji wojenki między Messim a barto, że nie przełoży się to na wyniki w tym sezonie i mentalność zespołu
0
@RadekACCA być może la liga otworzy się na Azję i z czasem Kubo zyska marketingowo dla ligi kolosalne pieniądze, a z takicu typów na teraz to Griezmann, de jong, ramos lub vinicius
0
@RastaFCB być może zespół na nich nie liczy w tym sezonie w sensie że odejdą na wypożyczenia więc nie byłoby sensu żeby trenowali z 1 zespołem a pozostali wymienieni młodzi sobie potrenują może w trakcie sezonu dostaną szansę
1
@Bocheno1 nasz naród w sytuacjach potrzeby wyższej potrafi się zjednoczyć xd
1
@kerouac masz rację, dzięki za przypomnienie o nich
1
@sebasek99 bardzo dobra opinia, wydaje mi się że wzorami jeśli chodzi o miłość do klubu mogą być Buffon (mimo że Juve spadło do niższej ligi został) oraz totti, który z pewnością miał na stole atrakcyjne oferty z czołowych klubów ale został wierny do końca
0
@koziar uważam że nie ma sensu z ludźmi twojego pokroju wdawać się w dalsza dyskusje która ewidentnie zmierza ku poziomowi twojej inteligencji czyli mniej więcej w okolice zera.
0
@koziar daj mi numer do niego chętnie napisze, a nie wątpię w to że masz bo pewnie jesteś prawdziwym Polakiem i znasz się na wszystkim i wiesz wszystko.
0
@koziar nie rozumiesz chyba czym jest wyrażenie opinii. Skoro ci się nie podoba to po co komentujesz i prowokujesz.
5
Już mam dosyć czytania ze Messi oczekuje tego oczekuje tamtego, niech wyda oświadczenie że odchodzi (jeśli ma jaja) i nie bawi się klubem bo żaden zawodnik nie jest ważniejszy niż cała instytucja. Co sezon chciał podwyżki by najlepiej zarabiać dostawał je, chciał martinio na trenera dostał go może to nie jest do końca wina zarządu a też po części wygórowanych oczekiwań Leo któremu zasług mnie umniejszam bo jest legenda i najlepszym zawodnikiem w historii ale mentalnie jest na poziomie piłkarza b klasy.
4
Przykro się patrzy na Ferrari w tym sezonie ale zespół zamiast zajmować się rozwojem bolidu zajmuje się szukaniem nielegalności działania innych zespołów.