Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Myślę że Barca na 9 potrzbuje kogoś na wzór Sławka peszki, w te 90 minut 4 setki by na pewno wykorzystał
0
@socha w dna Barcy nie ma czegoś takiego jak strzał zza 16
1
Skoro 8:2 nie odmieniło tej drużyny to i Kuman cudotwórca nie będzie
1
@cules100pro tym że jeden z nich ciągle nie może grać na swojej pozycji xd
11
W 2021 Barca zdobyła komplet możliwych do zdobycia punktów nie tracąc przy tym gola fakt nie opinia!
0
Griezmann za dembele pewnie
0
Strzały 14 0 czyli będzie remis
0
Zastanawiające jest to że de jong grający w ataku wyżej niż busi wraca szybciej do defensywy od niego.....
0
Scenariusz jak zwykle Barca przy piłce 35 minuta strata na 1 0 i walka w 2 połowie o punkt
0
@Kielakowy musisz się leczyć jeśli nie rozróżniasz czegoś powidzianego z dystansem od czegoś na serio,
0
@Kacstiff przypomina mi się historia pewnego Norwega Daniela Andre tande też miał wygrać w bischofschofen z Kamilem .....
0
@Rust_Cohle pozostaje mu tylko życzyć pozytywnego na covida żeby stracił jeszcze przewagę w Pucharze Świata
0
@sebo939 zawsze myślałem oby Niemiec nie wygrał teraz myślę oby nie granerud
1
Z racji że był to ostatni mecz w 2020 życzę wam na 2021 nie oglądania sukcesów Barcelony (życzę raczej tych realnych rzeczy) a chęci oglądania w ogóle tej drużyny :)
1
Araujo kolejny raz się dobrze odnalazł w 16 przeciwnika
1
@mekston trenerzy kruczek i horngaher zawsze twierdzili ze przy wietrze w plecy jest najlepszym zawodnikiem na świecie
0
@damiano996 to po co komentujesz, zadałem pytanie gdzie oglądacie a nie czy także nara
1
@michal26 sezon jeśli o to chodzi jest dobry, fajnie że w PK chłopaki zdobywają dodatkowe miejsce i zabieramy 7 co weekend
1
@michal26 nie zgodzę się chłopak ma już 55 punktów jest 26 w generalce czyli więcej niż muranka, kot wolny
0
Gdzie wam się lepiej ogląda skoki eurosport czy tvp?
0
@michal26 jest jeszcze wąsek który jest dość regularny
2
@DaPi Odpali w studiu Eurosportu obok brata lub w studiu tvp koło tatusia xd xd
3
@Cadafaz czyli mamy kolejny dowód na to że kiedys zimy były dużo gorsze bo - 22 a teraz raptem - 8 xd
0
@MarioVeB! Nic nie zrównoważy tej krzywdy w niektórych przypadkach nawet "gwałtów" których dokonał Leo na tych biednych i bezbronnych istotach stojących między słupkami
Xd
1
@Coutinho007 na po niezawodny semedo wg mnie
0
@MeMyselfAndI to nie znaczy że nie mogło ich być o kilka więcej
0
@JordiElNino którego bo podobno do Polski niedługo ma jakiś nowy zawitać xd
2
Przyznanie rzutu karnego dla przeciwnika realu jest tak samo legalne jak Ograniczenie przemieszczania się w PL 31 grudnia
0
Rasowa dziewiątka
0
Jaki to był spalony?