3

Myślę że Barca na 9 potrzbuje kogoś na wzór Sławka peszki, w te 90 minut 4 setki by na pewno wykorzystał

0

@socha w dna Barcy nie ma czegoś takiego jak strzał zza 16

1

Skoro 8:2 nie odmieniło tej drużyny to i Kuman cudotwórca nie będzie

1

@cules100pro tym że jeden z nich ciągle nie może grać na swojej pozycji xd

11

W 2021 Barca zdobyła komplet możliwych do zdobycia punktów nie tracąc przy tym gola fakt nie opinia!

0

Griezmann za dembele pewnie

0

Strzały 14 0 czyli będzie remis

0

Zastanawiające jest to że de jong grający w ataku wyżej niż busi wraca szybciej do defensywy od niego.....

0

Scenariusz jak zwykle Barca przy piłce 35 minuta strata na 1 0 i walka w 2 połowie o punkt

0

@Kielakowy musisz się leczyć jeśli nie rozróżniasz czegoś powidzianego z dystansem od czegoś na serio,

0

@Kacstiff przypomina mi się historia pewnego Norwega Daniela Andre tande też miał wygrać w bischofschofen z Kamilem .....

0

@Rust_Cohle pozostaje mu tylko życzyć pozytywnego na covida żeby stracił jeszcze przewagę w Pucharze Świata

0

@sebo939 zawsze myślałem oby Niemiec nie wygrał teraz myślę oby nie granerud

1

Z racji że był to ostatni mecz w 2020 życzę wam na 2021 nie oglądania sukcesów Barcelony (życzę raczej tych realnych rzeczy) a chęci oglądania w ogóle tej drużyny :)

1

Araujo kolejny raz się dobrze odnalazł w 16 przeciwnika

1

@mekston trenerzy kruczek i horngaher zawsze twierdzili ze przy wietrze w plecy jest najlepszym zawodnikiem na świecie

0

@damiano996 to po co komentujesz, zadałem pytanie gdzie oglądacie a nie czy także nara

1

@michal26 sezon jeśli o to chodzi jest dobry, fajnie że w PK chłopaki zdobywają dodatkowe miejsce i zabieramy 7 co weekend

1

@michal26 nie zgodzę się chłopak ma już 55 punktów jest 26 w generalce czyli więcej niż muranka, kot wolny

0

Gdzie wam się lepiej ogląda skoki eurosport czy tvp?

0

@michal26 jest jeszcze wąsek który jest dość regularny

2

@DaPi Odpali w studiu Eurosportu obok brata lub w studiu tvp koło tatusia xd xd

3

@Cadafaz czyli mamy kolejny dowód na to że kiedys zimy były dużo gorsze bo - 22 a teraz raptem - 8 xd

0

@MarioVeB! Nic nie zrównoważy tej krzywdy w niektórych przypadkach nawet "gwałtów" których dokonał Leo na tych biednych i bezbronnych istotach stojących między słupkami
Xd

1

@Coutinho007 na po niezawodny semedo wg mnie

0

@MeMyselfAndI to nie znaczy że nie mogło ich być o kilka więcej

0

@JordiElNino którego bo podobno do Polski niedługo ma jakiś nowy zawitać xd

2

Przyznanie rzutu karnego dla przeciwnika realu jest tak samo legalne jak Ograniczenie przemieszczania się w PL 31 grudnia

0

Rasowa dziewiątka

0

Jaki to był spalony?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?