Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Dundersztyc duvnjak to zawodnik dobry w klubie bo go kreowali a w reprezentacji to jeden turniej chyba taki dobry miał
1
@MaTt_BarcaFan karabatic, fernandez z Francji, cupic z Chorwacji, Czech jicha, macedonczyk lazarov no i omeyer a z Polski to Bielecki. jak dla mnie najlepsi w historii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Keson obiektywnie wygrał najlepszy zespół, liczyłem na Francję ale oni się ślizgali z rundy do rundy grając nie równo, Hiszpania - na papierze super wygląda ale tam coś ewidentnie nie grało a Szwedzi rewelacja turnieju zasłużenie w finale choć początki tego nie zapowiadaly
1
@svensonFCB temat tabu, wesprzesz źle bo nie 100% twojej kwoty tak na prawdę trafi na pomoc nie pomożesz też źle także nie zaczynajmy drażliwych tematów
0
@LeoKrol nierealne raczej
1
@Keson ogólnie reprezentacje zaliczyły zjazd ostatnimi czasy a największy to chyba Serbowie
0
@BarcaInfo jeden z lepszych rezerwowych w 21 wieku w Barcelonie
0
Świetnie Egipt wyjaśniony w karnych. Nie udało się gospodarzy przepchnąć do strefy medalowej. Swoją drogą nie wiem co gorsze sędziowanie na MŚ w piłce ręcznej czy w hiszpańskiej piłce
0
@333tricampeones333 dokładnie nie myli się tylko ten co nic nie robi i to pasuje do dembele próbuje więc z automatu wiadomo że w 100% wszystkiego nie uda się wykonać
15
Trinacao puig grając odpowiednio 17 i 3 minuty nota wyjściowa 6, de Jong asysta plus bramka nota 7. Czyli pomocnik musi wygrać sam mecz strzelając hat tricka żeby mieć note o 2 czy 3 większą od wyjściowej
0
@Anto89 nie zgodzę się ze sukcesy to zasługa atakuajcych. Idąc tym tokiem myślenia to włosi z juantorena i zaytsevem powinni wygrywać wszytko po 3 0 a dawno już nie widziałem żeby medal zdobyli
0
@Encore kapitalny mecz. Klubowa siatkówka w Polsce rośnie z roku na rok i takie mecze to wizytówka polskiej siatkówki.
0
@Anto89 gianelli to kolejny rzemieslnik, marouf sprzed kilku lat tak ale obecnie jest średniakiem. Ja osobiście cenie rozgrywających solidnych bez fajerwerk ale powtarzalnych takich jak butko czy Drzyzga który jednak poprowadził reprezentacje do 2 mś
0
@Anto89 ogólnie na świecie nie ma dużo wybitnych sypaczy typu kiedyś Zagumny, esko, Grbic
0
@FCBKUBANO pozycja pozgrywajcego nie polega na tym żeby gubić blok co akcje dlatego rzemieślnicy typu lomacz będą doceniani za bycie równym . Każdy atakujący ci powie ze woli bić z dobrej piłki na bloku niż bez bloku z niedokaldnej pilki
0
@Anto89 jestem na bieżąco z informacjami z bliskiego środowiska siatkarskiego i jest to bardzo prawdopodobny wariant bo na młodego piechockiego spada duża krytyka i jest oceniany przez pryzmat ojca prezesa
0
@FCBKUBANO lomacz nie jest wirtuozem ale jest równy, trzyma poziom i ma doświadczenie. Z resztą nie bez powodu jest 2 rozgrywającym kadry
0
@Anto89 to prawdopodobnie ostatni sezon piechockiego w skrze bo w następnym libero ma być zagranicznym graczem
2
Dla fanów siatkówki polecam włączyć Polsat Sport liga mistrzów skra bełchatów vs zaksa Kędzierzyn - Koźle. 1 set to zapowiedź świetnego meczu
1
@Keson Olejniczak to taki drugi zorman, super kreuje dodatkowo gra w vive pod dobrym trenerem i ze świetnymi zawodnikami i chłopak ma 19 lat, dla mnie to największy talent tej kadry
2
@Roobo kontuzja, forma, podejrzenie korony wiele czynników się złożyło
0
@Keson środek z Olejniczakiem wygląda bardzo dobrze ale poza nim nie ma kto, pilitowski nie przeskoczy pewnego poziomu podobnie Jak Przybylski
1
@Piorun mecze wygrywa się atakiem a turnieje obroną tak mawiał kiedyś trener biegler.
1
@BigDaglas gość gra na alibi tylko do najbliższego, nie rzuca z 2 linii w ogóle, a jak podaje to albo w nogi albo ciężkie piłki, ale nie mamy tak na prawdę kim go zastąpić bo majdzinski kontuzja. Szyba z dobra forma by się przydał
0
@Keson szczególnie Przybylski w ataku musi się poprawić, gra na alibi nie rzuca z 2 linii bezproduktywny
1
@Coutinho007 patrząc na cucu to jest kopia alby bardzo szybki ruchliwy moze jeszcze w obronie słabszy ale poziom zmiennika w Barcelonie jak najbardziej
0
@escarabajo asysta zapisana jest Kubo
1
@Coutinho007 Bośniak jak Bośniak ale cucu gorszy od firpo nie byłby i w dodatku za darmo, może zbyt ofensywny ale alba też przychodził będąc prawie skrzydłowym
0
@escarabajo Alena zaczyna się odnajdywać w tym Getafe