Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Po co powołuje tyłu rezerwowych skoro i tak nic nie zmienia.....
0
@Katalonbar dostanie z puigiem 2 minuty i zrype ze nie odmienił losów meczu
1
Te kreskę od wolnego to w narożniku powinien namalować frajer
0
@GeneralXavi ponieważ jest piłkarzem wielkiego klubu i powinien prezentować jakieś minimum poziomu a tu dno i "pińć" metrów mułu
0
@kkbarca może lepiej rzucić moribe na głęboka wodę z fatim i pedrim wypaliło to czemu nie z nim?
2
@leonek160 firpo busquets umtiti 3x parodia z tym nie wygrasz
0
@Murazor przynajmniej pozory piłkarza będą zachowane bo firpo nie liczę jako piłkarza
2
Nie wiem czy koeman ma alternatywę ale plan a z firpo na PO nie wypalił lekko mówiąc zobaczymy czy coś zmieni w przerwie
6
De Jong machający rękoma widząc że busquets presuje na pozycji "9" widok bezcenny, piłkarz z takim doświadczeniem zostawia krycie w środku pola parodia
2
Firpo to jakis dramat jest, w jego grze nie widać żadnych pozytywów z przodu bezużyteczny z tyłu niepewny, podać na kilka metrów też ciężko celnie. W Barcy b mógłby mieć problem ze znalezieniem się w 11 a mowa w 1 zespole
2
"Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić"... I się zemściły
0
@Coutinho007 znam sytuację tylko chodziło mi że nie nominalnie a jako zastępstwo
0
Kto w Barcy b gra obecnie na prawej obronie bo jak patrzę na to nieporozumienie z numerem 24 to może lepszy byłby piłkarz z rezerw?
0
@MesQueUnClub96 czyli Messi może nie trafiać bo gra w Barcy tyle lat i tak dużo wygrał to należy olać a griezmanna zbesztac... Logika
0
@amanter nie porównuję piłkarzy tylko sytuację
10
Griezmann nie wykorzysta setki - sprzedać nie nadaje się Messi nie wykorzysta - zdarza się, nic się nie stało .....
2
@horang nie da się go bronić, szkoda że pusje swoją reputację na którą pracował tyle lat. Był genialny jeden z najlepszych za czasów guardioli i Enrique a teraz to równia pochyla i nikt go nie zapamięta i nie postawi w jednym szeregu z xavim i Iniesta przez pryzmat ostatnich sezonów. Od 2-3 lat nie powinno już go tu być dla jego Dobra albo powinien być rezerwowym
0
@FCB24 nawet mingueza albo moriba poradziliby sobie lepiej niż ten nieudacznik który nie wie kiedy zejść ze sceny, był legenda ale teraz grając psuje swoje dobre imię i nikt go nie zapamięta jako ostoję wielkiego teamu guardioli
3
@Coutinho007 Roberto jest innym typem niż pjanic, jest wybiegany i dobry technicznie do tego potrafi wejść z piłką między obrońców dlatego wg mnie Roberto w pomocy to dobry pomysł ale nie na pivocie
0
@tadzik447 poczekaj tydzień będziesz narzekał ze - 20 stopni xd xd
0
@MrShakira akurat mingueza dziś gra niezły mecz, błędy nadrabia zaangażowaniem
0
Ulala ale brama
1
@Batys dla piłkarzy z jego charakterystyka nie ma już miejsca w dzisiejszym futbolu
1
Rozumiem że peselu człowiek nie oszuka ale busquets jeśli motorycznie odstaje to przynajmniej powinien nadrabiać zawziętością i zaangażowaniem a nawet tego u niego nie widać
1
W ocenach i tak busquets dostanie 5
0
Gra busquetsa to świetny materiał szkoleniowy dla młodych piłkarzy, idealnie ukazuje jak NIE grać w defensywie
0
Betis musi podziękować parodyscie z 5 na plecach, nie dość że faulowal to jeszcze potem nie pokrył ruiza
1
Busquets pomocnik mem, z jego zwrotnością próbować kiwać się w środku pola to samobójstwo
2
Dembele świetna asysta
0
Nareszcie wchodzi Leo oby za pjanicia