Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Fawrf myślę że finał LMy, w tamtych czasach na real była taka napinka ze on bardzo nie musiał ich motywować układać ani wpajac zaangażowania bo i tak chłopaki chcieli dokopać białym
1
@Roni/VEB przynajmniej chłop żyje z drużyną, papu gomez mu nie pasował to go wypiedniczyl i nikomu się nie tłumaczył, twarda ręka przydała by się
4
@budel17 radosny futbol, strzelą im 2 ale oni odpowiedzą 4
4
Patrząc na takiego muriela to może nam nie potrzeba jakiegoś napastnika z top 3 tylko po prostu dobrego sprawdzonego i przede wszystkim grającego cały czas na 9
Edit: brajtmen się nie liczy
0
@Gruzin94 być może dlatego że będzie bądź co bądź twarzą nadal wielkiego marketingowo klubu
0
@pax myślę że lepiej zacząć od podstaw bo coś nowatorskiego to zbyt skomplikowane na ten klub.
0
@333tricampeones333 w środę o 19 wybiegnie z uśmiechem na ustach pomagając...... Kolejnemu przeciwnikowi pobierając za to pokaźna pensje z Katalonii.
0
Trochę nie rozumiem czemu de Jong się dziś nie wy kartkował..Może sztab obliczył że korzystniej będzie to zrobić w meczu z elche
2
@blodziakk za to bezcenne zrobić cash outa na przegranym finalnie xd
4
Obecna przebudowa Barcy przypomina trochę remont starego domu. Wielu powie ze się opłaca ale jak podliczysz koszta taniej wyjdzie zburzyć i wybudować od nowa. Do rzeczy poz sezonie w klubie nie powinno już być Sergio, pique, langleta umtitiego pjanicia i jednego z dwójki dembele griezmann. Nad Messim też bym się zastanowił bo z nim w skaldzie dlaej nie będzie to w 100% przebudowa. Tu potrzeba nowego projektu którego twarzą będzie taki np. Haaland i młodzi piłkarze. Dać szansę piłkarzom ze szkółki a pieniądze wydać na 2-3kluczowe i sensowne transfery czyli 9, stoper i defensywny pomocnik. Tak wiem za dużo Fify
2
Langlet lider w zdobytych punktach..... Dla przeciwnika
0
Wg was styl w ofensywie, w budowaniu akcji której z drużyn w Europie jest najlepszy tzn najlepiej wygląda?
0
@Barca_Big_Moment gorszy dzień drobna kontuzja i wszytko jest możliwe
0
@Sysia11 twarde i szybkie korty to nie nawierzchnia dla rafy nie wróżę mu wielkiego sukcesu na US Open
1
@lukaszbarca15 Murray.... Bardzo brakuje tego zawodnika w formie chyba jako jedyny trzymał przez tyle lat poziom co prawda trochę niższy ale najbardziej zbliżony wielkiej 3. Do tego grał ładnego tenisa i nie był typem zawodnika którego widownia nie lubiła lub nie szanowała wręcz przeciwnie.
0
@mekston djoko może w końcu pokona rafę na mączce we Francji . Do tego dojdzie thiem zawsze groźny na ziemi oraz tsitsipas i zverev którzy są silni na tej nawierzchni
0
@PolskiBarcelonista10 poziom tenisa się wyrównał (nie mówię o wielkiej 3 która wciąż jest na dłuższą mete poza zasięgiem). Tak na prawdę jak odejdzie z tenisa 3 wielkich to wskazać faworyta będzie ciężko bo każdy z pozostałych miewa wachania dobry przykład karatsev który grał tylko w challengerach a doszedł do półfinałów AO. Takich niespodzianek niedługo mzoe być więcej
0
@lukaszbarca15 wiek nie ma aż takiego znaczenia idąc tokiem twojego myślenia 20 latkowie powinni wygrywać wszytko po kolei....
4
@damian16161212 miejmy nadzieję choć moze być o to ciazko i będzie to zależne od danego kraju , fajnie się patrzy na Australian Open gdzie są kibice na korcie, zupełnie bez porównania są zawody z kibicami a bez.
0
@budel17 chyba najlepszy zawodnik w historii tenisa jakiego oglądałem. Rafa jest mistrzem ale na mączce, Federer klasa ale tytułów trochę ostatnio brakuje a novak jest mega wszechstronny i bardzo mądrze grający
0
Novak wygrywa 1 seta, taktycznie bije na głowę Rosjanina i jak tak dalej pójdzie to go zabiega bo gra mega kombinacyjnie długo długo i zaraz potem skrót. Gania daniła po korcie niemiłosiernie
1
@budel17 chyba novak zabiega daniła jak tak dalej pójdzie, taktycznie to mistrz tenisa
0
@lucas/catalan bardzo fajne malowanie na ten sezon, swoją drogą to chyba najbardziej niedoceniany zespół w f1.
0
Za ostatnie wyniki często wini się koemana tak dla przypomnienia on nie dostał tego czego chciał, chciał winajlduma nie dostał, chciał Garcię nie dostał chciał depaya nie dostał. Ma swoją wizję i na jej podstawie buduje zespół a że brakuje mu "klocków" bez których układanka nie zatrybi to nie jego wina. Cudotwórca nie jest żeby z busiego, langleta zrobić najlepszych na świecie
3
Nie jestem w stanie pojąć jak taki dembele pobierając gigantyczna pensje nie umie podac na 10 metrów i nie wytrzymuje presji normalnego człowieka by kopneli w tylek i wyrzucili już dawno z roboty. Kolejny to parodysta busquets i langlet zarabiać miliony i nie umieć pracować nad sobą wręcz cofać się w rozwoju. Klub musi wprowadzić zmiany i pensje uzależniać od gry, wprowadzać w kontrakt zmienne zależne od ilości meczy bo póki co Barca jest rajem dla zawodników jeśli chodzi o zarobki w stosunku do wymagań
1
Jak można zarabiać grube miliony i nie umieć pdoac na 5 metrów, popełnić te same błędy kilka lat z rzędu, normalnego człowieka po 2 miesiącach by z roboty na zbity pysk wyrzucili
2
@karci0 za mało ręki w tej ręce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@jutroIV lepiej mądrze stać niż głupio biegać
0
Gueye za próbę powstrzymania kontry powinien teraz wylecieć bo wpadł w plecy pedriego