Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Klaskał klaskał i wyklaskal może starczy czasu żeby poklaskał o 2 bramkę
0
@mekston myślę że im też nie na rękę żeby Barca była przed nimi bo to dla nich policzek
0
Real liczę na ciebie jak nigdy, może być nawet główka w 93 minucie aby na remis....
0
@Kubox rozchorował się
1
@KapiFCB lvbet, często promocje od wpłaty wynoszące (50% wpłaty) kursy też całkiem ok no i szybka wyplata
19
@Rewolucja123 debiutować a dostać szanse prawdziwą to inna sprawa, nigdzie nie jest napisane że debiutował tylko koeman dał szanse
6
Koeman nawet jak skończy sezon bez Pucharu króla i zostanie wyrzucony to i tak będzie zapamiętany jako ten który wprowadził młodzież do zespołu : dest, mingueza, pedri, araujo, puig, fati, trinacao a ostatnio również moriba. Dać grać tylu młodymw tak krótkim czasie jest bardzo odważnym i ryzykownym krokiem, przy czym większych strat nie ponieśliśmy bo strata w lidze nie jest duża, puchar króla do zdobycia tylko ta liga mistrzów ale doświadczenia chłopcy muszą zdobyć i niejedno spotkanie jeszcze przegrać.
1
@BarcaInfo Gerard romero wie też co zjadł na śniadanie dziś?
5
@RosjaninBut skoro bronisz PiS to wymień co dobrego zrobili....ps Argument 500+ nie wychodzi w grę
0
Ale zaiwanił pokazał jak się strzela
0
No proszę panie koeman bardzo dobre i ciekawe zmiany oby trafne
0
Moriba kolejne minuty dostanie
0
Jak widać na skoczni jest loteria Austria równie dobrze może być 6 jak i pierwsza
0
@BarcaInfo ależ to pięknie wyglądało
0
@Abominacja spójrz na albę i 60% pozostałych graczy o powiedz ze nie jest silny i duży
2
@BarcaInfo nie pasuje do tej drużyny, zbyt wielki, zbyt silny połamie naszych chłopów na treningach xd
1
@Kuba3xxx ja bym powiedział że nie parą a trójką środowych pique, araujo i mingueza
1
@Coutinho007 gra na 2 pivotow nie wypaliła na początku sezonu
0
@lukas10 tak ale czas busquetsa, pique, griezmanna i niebawem alby dobiega końca w tym klubie
0
@jeyx77x to nadal młody wiek dla piłkarza
0
@lukas10 skaldu na samych 20 latkach nie zbudujesz
0
Fajnie zapowiada się końcówka tego sezonu oraz następny sezon dla Barcy : mamy dużo młodych (fati, moriba, dest, fdj, mingueza, araujo, pedri, puig, Konrad, firpo,) którzy mają jeszcze czas w tym sezonie żeby się pokazać, i ograć. Będziemy mieli nowego prezydenta który miejmy nadzieję przeprowadzi transfery (Garcia, depay może wijnaldum) pod wizje trenera oraz pożegna niepotrzebnyxh w tym klubie np coutinho. Teraz potrzeba tylko spokoju i wytrwałości bo praca trenera zaczyna przynosić jakieś efekty, wiadomo że przy takim młodym składzie nie da się utrzymać w 100% regularności. Być może ten sezon będzie przełomem w powrocie wielkiej Barcy na szczyt. Trzymajmy kciuki i nie wymagajmy już, teraz wielkich rzeczy. Czekajmy co przyniesie przyszłość
1
@Denver zmieniło w następujący sposób: - studiować zacząłem zdalnie
- pracy mam coraz mniej bo jakiś pseudokryzys
- ceny na wszystko mi urosly
-nie mogę zaplanować niczego do przodu bo pseudo wirus panuje
1
Może wrzutki irytują ale jest jakiś inny sposób na defensywę z taką ilością zawodników w polu karnym poza wrzutka lub strzałem z daleka?
0
@paweuwarrior przy 30 i 2:3 odpada się od razu bo liacza się jakby punkty
0
@paweuwarrior sam gram w siatkówkę i wiem że nie jest to w 100% sprawiedliwy system bo chyba lepiej byłoby grać złoty set do 25.ale w siatkówkę ciekzo znaleźć sensowne rozwiązanie
1
@against_modern_football a w jaki sposób rozstrzygnąć, karnymi?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@BarcaInfo mam nadzieję że zarząd wijnalduma nie odpuści, mimo że wiekowy ale może sporo wnieść do naszego klubu
2
@jacob345 coś w pewnym momencie poszło nie tak, miał potencjał ogromny zapowiadał się super ale nie ma co się dziwić młodemu chłopakowi że go presja zjadła w takim klubie jak Barca skoro piłkarze pokroju coutinho, griezmanna mają problemy po przejściu do klubu a wcześniej byli genialni