4

@BarcaInfo kolejność spotkać zwiastuje wynik wyborów

2

@Sulimo może gra 3 obrońcami by coś dała skoro 2 sobie nie radzi. Pique mingueza i araujo myślę że mogłoby wypalić albę na wahadło bo i tak nie pomaga w obronie a na 2 dembele lub dest

22

@BarcaInfo depresję się leczy u specjalisty a nie u fizjoterapeuty,

1

@Zoker "to nie wina piłkarzy ani trenera" po prostu cały świat uwzial się na Liverpool

0

@lucca87 najpierw bronisz busquetsa atakując de Jonga teraz zmieniasz zdanie weź ty chłopie zajmij jakieś stanowisko a nie latasz jak chorągiewka gdzie zawieje

0

@klopx nie mówię o gierkach a o strzałach ze stojącej piłki z 20 metrów bo takowe widziałem często

3

@msmsms żeby nasi musieli biegać...... Nie dziękuję

0

Często oglądam na instagramie filmiki z treningów Barcy i to co mi się rzuca w oczy to fakt iż często strzelają z dystansu i te piłki do siatki wpadają, to czemu nasi nie przekładają tego na mecz nie liczę tu dembele bo on jako jedyny strzela z daleka

1

@cules100pro to już wolę moribe

0

@cules100pro może i realny ale nie potrzebny, gdzie on miałby grać skoro w United się nie wyróżnia to Barcy nie odmieni

2

@konrad1661 statystycznie to Iniesta był przeciętny ale ludzie którzy oglądają mecze a nie tylko przeglądają statystyki po meczu widzą ze był geniuszem

1

@lucca87 ja ci tylko udowadniam ze statystyki to żadne porownanie, jeśli wykona 100 podań na skuteczności 95% to statystycznie jest genialnym pomocnikiem nie prawda?

0

@lucca87 statystycznie to griz notuje dużo odbiorów a robi to z niego świetnego skrzydłowego?

6

@pax statystyki są bardzo mylące dlatego nikt nie bierze ich aż tak na serio, zobacz ile razy busquets był poza pozycja albo spóźniony tego w statystykach nie znajdziesz

0

@Fake69 całkowicie zapomniałem o tym zawodniku, a na defensywnego nie pasuje bardziej moriba?

3

@Rust_Cohle klasa,

0

@Yosemite jak dla mnie to zbyt miękko grający zawodnik mi się widzi przecinak typowy

0

@BarcaInfo popieram też bardzo dobry typ, ewentualnie haidara z Lipska

0

@cules100pro taki przecinak ala Rice, Ndidi albo Thomas partey

0

@Gaz pewnie w 20 grał

0

@Viscael11Barca wysokie ego nie mówię tu konkretnie o piłkarzach ale trener zarząd i kibice to chceiliby puchary za przeszłość i za zasługi

5

@Fawrf to chyba mentalność Liverpoolu wygrac 2 trofea na 20 lat i nosić glowe wysoko jakby się szczyt możliwości zdobyło

0

@Fawrf świetny trener ale z porażka to nigdy nie umiał się pogodzić i uznać klasy przeciwnika

2

@arasz1819 no właśnie są zasilane nowymi piłkarzami z juvenilu czyli buduje skład od początku, np w tym sezonie traci konrada, moribe, fatiego mingueze którzy są zabierani do 1 zespołu, do tego dochodzą kontuzje chłop ma ciężkie życie tam a nadal trzyma jakiś poziom i kształci młodych

13

@arasz1819 García Pimienta 1. Buduje praktycznie co roku skład od nowa bez transferów
2. Zna dobrze klub
3. Zna doskonale wychowanków a aktualnie chyba chodzi o stawianie na młodych
4.z guardiolą z rezerw wyszło to może i jemu się uda

0

@arasz1819 tak ale pieniędzy na transfery nie miał, budował od zera można powiedzieć, pozbył się papu czyli gwiazdy kapitana a drużyna na tym nie straciła, stracil ilicica zastąpił go innym graczem bez straty poziomu. Konsekwencja w działaniu jest podstawą

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@fcbarcafan19 gian Piero gasperini

4

Patrząc na skład atalanty próżno szukać wirtuozów, skład rzemieślnikow ułożonych perfekcyjnie i osoba trenera która wpoiła im pewien styl którego się trzymają konsekwentnie. Nie trzeba zawodników po 100 mln żeby grać w Europie walczyć i grać pięknie, tylko trzeba znaleźć ludzi którzy pójdą za tobą w ogień i będą oddawać serce na boisku

1

@budel17 oczywiście ale osoba trenera w przypadku atalanta jest chyba kluczową, trzyma ich twarda ręka i wpaja swoją filozofię

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?