2

Chyba ter Stegen mógł wyjść wyżej i skrócić bardziej kąt tak analizując na gorąco

0

Pique świetnie, szef wrócił

0

Jak nie ma karnego wybił go z rytmu biegowego, ma mu nogę urwać żeby był czy jak

0

Karny to jeszcze nie gol

0

Gueye oby tak dalej to wyleci

1

To musi być brama z 5 metrów lewa noga...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kapitan_SW tak obaliłeś z dawnych czasów a teraz de Jong - langlet albo araujo - langlet

1

@AlexDark00 wtedy nie przykładało się aż takiej wagi do defensywy bo wiedzieliśmy że i tak swoje strzela,

0

@Coutinho007 dokaldnie poza tym główna siła Barcy nigdy nie była defensywa tylko fakt iż oni mieli piłkę a nie przeciwnik i z automatu ciągle atakowaliśmy a nie broniliśmy. Podstawą był świetny środek pola

2

@Coutinho007 Eric trochę niższy i w miarę szybki a araujo wysoki i silny, duet a la pique masche kiedyś to działało

2

@Coutinho007 Barca zawsze miała 2 skrzydłowych, Pedro Alexis i neymar nie byli królami defensywy, Iniesta też był bardziej ofensywny a Barca wtedy panowała dlatego się zgadzam z tobą że ustawienie ofensywne nie ma w sobie nic złego

0

@Coutinho007 może i tak, miejmy nadzieję że podstawa będzie para pique araujo

0

@Coutinho007 nie padło nic takiego że nie mogą grać tylko ze koeman tak drużyny nie ustawia a to jest różnica

0

@Coutinho007 ja mam taką nadzieję, ale skoro wolał cofać de Jonga niż dawać langleta z umititim to trochę daje do myślenia

1

@AlexDark00 w teorii, nie wiemy jak będzie grał pique po takiej przerwie

0

@AlexDark00 nikt nie twierdzi że to nie jest dobre rozwiązanie ale koeman tak nie gra i o to chodzi czy zmieni swoje podejście

0

@Coutinho007 to że koeman nie stawia na 2 z tą samą lepsza noga chyba że na prawdę musi

0

@cules100pro to samo chciałem powiedzieć

0

@Messibestplayerintheworld zobacz na koemana nie chciał wystawić 2 lewo to czemu miałby 2 prawo wystawić

0

Ciekawe jak to będzie jak wszyscy śo będą dostępni, para pique araujo nie realna bo obaj prawonozni a skoro koeman nie chciał wystawiać 2 lewonożnych to z nimi raczej też nie postąpi inaczej. Czyli langlet zostanie a pique rotacja z araujo

2

Iga to przegra, zbyt dużo prostych błędów

0

@michal26 Rumunka gra prosty tenis Iga dużo urozmaica a to skrót, a to zwolnienie gry

0

Patrząc na grę Igi to chyba złapała sporo doświadczenia, nie gotuję się w wymianach gra długo i spokojnie a w dodatku jest bardzo młoda zawodniczka. Super ogląda się jej tenis tak jak u panów lubię grę djoko i Federera tak u kobiet gra Igi mi się bardzo podoba

2

Świetny przykład jak szybko Liverpool z topu i dominatora stał się jednym z wielu dobrych ale nie wybitnych zespołów

0

@Encore dokaldnie i zaksa będzie kandydatem do medalu patrząc na formę poszczególnych drużyn to lube i Perugia poza zasięgiem a reszta do ogrania. Skra coraz lepiej gra sander wraca do formy dobre losowanie i grają dalej, i miejmy nadzieję że verva też awansuje od nich oczekuje najmniej bo mają słabszy skład i kontuzje w drużynie ale być na 2 miejscu w grupie z Modena i kemerovem to i tak sukces dla tej drużyny

1

89 minuta 37 sekunda ktoś wytłumaczy sens tej zmiany hmm może na złapanie kontuzji po słabej rozgrzewce

2

Dwumecz rozstrzygnięty w pierwszym meczu

2

I jest zmiana.... Szkoda ze wyniku

0

Wejdzie puig dostanie aż 5 minut na odmianę losów meczu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?