Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FafitFCB Hera koka hasz LSD
Ta zabawa po nocach się śni....
3
@NaFazieHitman kolega tu chciał przekazać coś żeby wyszło z śmieszną puentą czy coś w tym stylu ale pierwsze zdanie już pogrzebało ten pomysł
3
@msmsms pierwsze zdanie przeczy twojej teorii. Jak coś co nie jest takie samo jak u 90% populacji wcale nie jest inne?
6
@xBoMBoWiECx znów brak puiga
11
@norbi77 i umieści na koszulce napis z podziękowaniami dla policji
6
@BarcaInfo zatrzymali 3 osoby Josepa, Marie i Bartomeu
4
@xBoMBoWiECx nadal morda nie wzruszona wręcz prawie uśmiechnięta, oby od dziś uśmiechał się tylko zza krat
3
Kto następny do aresztowania tasquets?
0
@BarcaInfo na pewno to są pomówienia
1
@pele1282 pies komisarz Alex też jest w pełnej gotowości
0
To co w środę Messi po strzelonym hat tricku pokazuje koszulkę z napisem Gracias la policia
1
@KORTIS ścigają go jak bartra bale'a
0
@don'T.R.I.P.e ale zmniejszyłoby to jego zarzuty
0
@Kgorecki2500 właśnie dokaldnie tego się obawiam że to wszytko było robione w białych rękawiczkach
0
@kaamil1910 może oni robili wszystko w białych rękawiczkach a winnym okaże się ktoś całkowicie nie związany ze sprawą. Realia rządu bartomeu
4
@KORTIS świetny trener, dość specyficzny jak na ten klub. Przywiązany do klubu i znający go na wylot. Może historia zatoczy koło i kiedyś tu wróci nie koniecznie jako 1 trener
2
I tak wyjdzie że barto nie winny tylko jego pracownicy a on o niczym nie wiedział, wszystko się działo poza jego plecami. Oby się pozbyć z Barcy ludiz tego durnia w okularach żeby to zło się nie rozsiewało
0
@BarcaInfo kolejna afera zaraz przed wyborami.... Sceny rodem z Polski ale miejmy nadzieję że chodzi o przekręty ludzi bartomeu
0
@Dalhi griza jedynie gdzie widzę to na miejscu pedriego z wczorajszego meczu
7
W meczu zagraliśmy 1-3-5-2 i według mnie kluczem nie było posiadanie 3 obrońców a ustawienie z albą i destem ma wahadle, . W końcu mieliśmy takie można powiedzieć 2 skrzydła które apsorbowaly bocznych obrońców i dawały miejsce w środku rozciągając defensywę. Skorzystali też na tym pomocnicy bo Sevilla nie mogła zagęścić środka pola bo nasi byli ustawieni szerzej. Według mnie ta formacja ma sens w Barcelonie pod warunkiem że wraz z Leo w ataku będzie grał dembele lub tricao czyli zawodnicy szybcy a nie griezmann
0
Nie oglądałem meczu, który z naszych doznał kontuzji i w jakich okolicznościach ?
0
@dv7wisnia chłopie jix się chyba pogubiłeś
2
@dv7wisnia napisałeś że powinien trzymać puchar tylko z jakiej racji ma być wyróżniony on skoro zwyciężył go zespół
7
@dv7wisnia masz rację mbappe zdobył sam mistrzostwo tych pozostałych 22 siedziało na trybunach
18
@Cariones dembele jest mistrzem świata czyli oznacza od razu że jest lepszy niż Messi gratulacje z racji logicznego myślenia
0
@deszczyk89 2@deszczyk89 2 wciągała do śmierci Joela potem już straciła dla mnie sens
3
@Pawel13sz mega wciągająca fabuła. Pochłania człowieka na bardzo długi czas. Ostatnia gra która mnie tak zafascynowała jak Rdr2 było the last of US 1
1
@Ojciec5tkidzieci plusliga kolejny rok rozwija się, do tego do ligi wraca muzaj, deroo także coraz więcej gwiazd. A Zawiercie z takim przyjęciem z maliną na ataku i z cavanna na rozegraniu to konkretna paka tylko szkoda ze środek będzie słaby (szalacha, zniszczoł)
0
@Jon_Snow dla mnie to on może być fanem wieczystej Kraków mam to gdzieś ale podnieca się czerwona kartka jak dziecko
5
Komentatorzy już mają orgazm po tej czerwonej. Nie mają jakiś obiektywnych ludzi do komenterzu a nie tych białych fanatyków