1

@FafitFCB Hera koka hasz LSD
Ta zabawa po nocach się śni....

3

@NaFazieHitman kolega tu chciał przekazać coś żeby wyszło z śmieszną puentą czy coś w tym stylu ale pierwsze zdanie już pogrzebało ten pomysł

3

@msmsms pierwsze zdanie przeczy twojej teorii. Jak coś co nie jest takie samo jak u 90% populacji wcale nie jest inne?

6

@xBoMBoWiECx znów brak puiga

11

@norbi77 i umieści na koszulce napis z podziękowaniami dla policji

6

@BarcaInfo zatrzymali 3 osoby Josepa, Marie i Bartomeu

4

@xBoMBoWiECx nadal morda nie wzruszona wręcz prawie uśmiechnięta, oby od dziś uśmiechał się tylko zza krat

3

Kto następny do aresztowania tasquets?

0

@BarcaInfo na pewno to są pomówienia

1

@pele1282 pies komisarz Alex też jest w pełnej gotowości

0

To co w środę Messi po strzelonym hat tricku pokazuje koszulkę z napisem Gracias la policia

1

@KORTIS ścigają go jak bartra bale'a

0

@don'T.R.I.P.e ale zmniejszyłoby to jego zarzuty

0

@Kgorecki2500 właśnie dokaldnie tego się obawiam że to wszytko było robione w białych rękawiczkach

0

@kaamil1910 może oni robili wszystko w białych rękawiczkach a winnym okaże się ktoś całkowicie nie związany ze sprawą. Realia rządu bartomeu

4

@KORTIS świetny trener, dość specyficzny jak na ten klub. Przywiązany do klubu i znający go na wylot. Może historia zatoczy koło i kiedyś tu wróci nie koniecznie jako 1 trener

2

I tak wyjdzie że barto nie winny tylko jego pracownicy a on o niczym nie wiedział, wszystko się działo poza jego plecami. Oby się pozbyć z Barcy ludiz tego durnia w okularach żeby to zło się nie rozsiewało

0

@BarcaInfo kolejna afera zaraz przed wyborami.... Sceny rodem z Polski ale miejmy nadzieję że chodzi o przekręty ludzi bartomeu

0

@Dalhi griza jedynie gdzie widzę to na miejscu pedriego z wczorajszego meczu

7

W meczu zagraliśmy 1-3-5-2 i według mnie kluczem nie było posiadanie 3 obrońców a ustawienie z albą i destem ma wahadle, . W końcu mieliśmy takie można powiedzieć 2 skrzydła które apsorbowaly bocznych obrońców i dawały miejsce w środku rozciągając defensywę. Skorzystali też na tym pomocnicy bo Sevilla nie mogła zagęścić środka pola bo nasi byli ustawieni szerzej. Według mnie ta formacja ma sens w Barcelonie pod warunkiem że wraz z Leo w ataku będzie grał dembele lub tricao czyli zawodnicy szybcy a nie griezmann

0

Nie oglądałem meczu, który z naszych doznał kontuzji i w jakich okolicznościach ?

0

@dv7wisnia chłopie jix się chyba pogubiłeś

2

@dv7wisnia napisałeś że powinien trzymać puchar tylko z jakiej racji ma być wyróżniony on skoro zwyciężył go zespół

7

@dv7wisnia masz rację mbappe zdobył sam mistrzostwo tych pozostałych 22 siedziało na trybunach

18

@Cariones dembele jest mistrzem świata czyli oznacza od razu że jest lepszy niż Messi gratulacje z racji logicznego myślenia

0

@deszczyk89 2@deszczyk89 2 wciągała do śmierci Joela potem już straciła dla mnie sens

3

@Pawel13sz mega wciągająca fabuła. Pochłania człowieka na bardzo długi czas. Ostatnia gra która mnie tak zafascynowała jak Rdr2 było the last of US 1

1

@Ojciec5tkidzieci plusliga kolejny rok rozwija się, do tego do ligi wraca muzaj, deroo także coraz więcej gwiazd. A Zawiercie z takim przyjęciem z maliną na ataku i z cavanna na rozegraniu to konkretna paka tylko szkoda ze środek będzie słaby (szalacha, zniszczoł)

0

@Jon_Snow dla mnie to on może być fanem wieczystej Kraków mam to gdzieś ale podnieca się czerwona kartka jak dziecko

5

Komentatorzy już mają orgazm po tej czerwonej. Nie mają jakiś obiektywnych ludzi do komenterzu a nie tych białych fanatyków

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?