Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Thomas99PL kolejna sprawa skoro wg ciebie jest taki i ciągnie juve to czemu się zastanawiają nad skończeniem współpracy z nim i kibice go krytykują?
0
@Thomas99PL wolność słowa znasz coś takiego. Po drugie to łatwo ocenić kogoś kogo się nie zna. Patrzę na niego z innej perspektywy niż Ty i mam prawo mieć inne zdanie nie narzucam go tobie a ty krytykując moja wypowiedź integrujesz w moja opinie
0
@Thomas99PL xd tyle w temacie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Majkel34 jest wielu innych bohaterów o których w ogóle się nie mówi
3
@Majkel34 o takich osobach powinno się mówić na historii w szkole a nie skupiać się na bohaterach z innych krajów wypromowanych przez zagranicznych historyków
1
@lukaszmatusiewicz to co oceniać go po meczu na ławce rezerwowych bo nie rozumiem
1
@itmustbejoke Messi tak Ronaldo już powiedział. Gość od 2-3 lat nie gra nic wielkiego. Sam nie kreuje tylko drużyna gra pod niego. Jego bramki to w większości dobitki, wyłożenia na czystą albo karne.
2
Po ostatnim występie drużyny czekam na skład defensywy złożony z minguezy, araujo i firpo. 3 szybkich, którym nie odcina prądu do mózgu jak pewnemu Francuzowi. Ogólnie zmiana formacji dała bodźca Barcy bo wreszcie mamy skrzydła w postaci wahadłowego desta i alby.
3
@VamosRakieta myślę że na lewym środkowym obroncy byłby dobrym zawodnikiem, dość wysoki zwrotny silny tylko dać szansę i pozwolić by zyskał pewność siebie. Warto docenić też dobre wejście trinacao wczoraj
1
@KimBassinger1 dać szanse trinacao zamiast dembele, ostatnio co wchodzi to notuje dobre zmiany i nie jest tak chaotyczny
1
@regatta52 przy grze 3 obrońcami fati będzie grał w ataku na środku
2
@regatta52 myślę że firpo dużo zyskał na zmianie formacji, podobnie dest i alba. Gramy odważniej mając 3 z tyłu no i mamy skrzydłowych...
5
@mokrychlopiec jego problemem jest brak dryblingu, jak zobaczy obrońcę przed sobą to robi w spodnie i podaje do tyłu
1
@obcy alaba..... Chce zmienić klub by nie grać w defensywie a w pomocy więc czemu ma wybrać barce i grę w obronie
0
@lucca87 alaba nie chce grać w obronie więc już odpada
0
@mrboom a co ten cytat ma wspólnego z ansu albo haalandem?
0
@obcy jaka z ansu 10? Chłopie jeszcze postaw Messiego na 6 albo w środku obrony,
0
@szela1899 bramkę straciliśmy po nie jego błędzie, nie narażał bezpośrednio na stratę bramki to ja nie widzę powodów by uznać ze zagrał źle
0
@katalonczyk987 nie widzę błędu w tej wypowiedzi
1
@obcy a co z ansu sprzedać? Bo gdzie on ma grać jak haaland przyjdzie i będziemy grali 3-5-2 z messim
0
Ja wbrew wszystkim twierdzę że jeśli ansu jest przymierzany na 9 i mamy grać formacja z 3 obrońcami to haaland nie jest nam niezbędny. Taki ansu ze swoją szybkością i wykończeniem z początku sezonu ustrzeliłby wczoraj 3 bramki do przerwy
4
@gukwa mingueza i firpo to z jakiego powodu?
0
@obcy jeśli mamy grać formacja z 3 obrońcami to firpo powinien zostać, nie jest stary a zaczyna grać bardzo fajnie
0
@szela1899 sporą ilość z tych błędów da się w pewien sposób usprawiedliwić, i tak nie zmienia to faktu że zagrał dobrze
1
@wroclawianin89 cement langlet? Xd xd
0
@Bobo25 ucieczka do boku ze strefy obroncy to nie przedryblowanie go
2
@cules100pro junior jest szybki i zwrotny a do tego dość wysoki na możliwości gry na ŚO
7
@jeyx77x nie grał jako prawy obrońca a jeden z 3 środkowych obrońców, ale występ kapitalny
0
@Bobo25 gdzie ten mingueza został ograny przez mbappe 3 razy jak on 3 pojedynków to nawet nie wykonał bo człowieka na boisku nie było widać