0

@Thomas99PL kolejna sprawa skoro wg ciebie jest taki i ciągnie juve to czemu się zastanawiają nad skończeniem współpracy z nim i kibice go krytykują?

0

@Thomas99PL wolność słowa znasz coś takiego. Po drugie to łatwo ocenić kogoś kogo się nie zna. Patrzę na niego z innej perspektywy niż Ty i mam prawo mieć inne zdanie nie narzucam go tobie a ty krytykując moja wypowiedź integrujesz w moja opinie

0

@Thomas99PL xd tyle w temacie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Majkel34 jest wielu innych bohaterów o których w ogóle się nie mówi

3

@Majkel34 o takich osobach powinno się mówić na historii w szkole a nie skupiać się na bohaterach z innych krajów wypromowanych przez zagranicznych historyków

1

@lukaszmatusiewicz to co oceniać go po meczu na ławce rezerwowych bo nie rozumiem

1

@itmustbejoke Messi tak Ronaldo już powiedział. Gość od 2-3 lat nie gra nic wielkiego. Sam nie kreuje tylko drużyna gra pod niego. Jego bramki to w większości dobitki, wyłożenia na czystą albo karne.

2

Po ostatnim występie drużyny czekam na skład defensywy złożony z minguezy, araujo i firpo. 3 szybkich, którym nie odcina prądu do mózgu jak pewnemu Francuzowi. Ogólnie zmiana formacji dała bodźca Barcy bo wreszcie mamy skrzydła w postaci wahadłowego desta i alby.

3

@VamosRakieta myślę że na lewym środkowym obroncy byłby dobrym zawodnikiem, dość wysoki zwrotny silny tylko dać szansę i pozwolić by zyskał pewność siebie. Warto docenić też dobre wejście trinacao wczoraj

1

@KimBassinger1 dać szanse trinacao zamiast dembele, ostatnio co wchodzi to notuje dobre zmiany i nie jest tak chaotyczny

1

@regatta52 przy grze 3 obrońcami fati będzie grał w ataku na środku

2

@regatta52 myślę że firpo dużo zyskał na zmianie formacji, podobnie dest i alba. Gramy odważniej mając 3 z tyłu no i mamy skrzydłowych...

5

@mokrychlopiec jego problemem jest brak dryblingu, jak zobaczy obrońcę przed sobą to robi w spodnie i podaje do tyłu

1

@obcy alaba..... Chce zmienić klub by nie grać w defensywie a w pomocy więc czemu ma wybrać barce i grę w obronie

0

@lucca87 alaba nie chce grać w obronie więc już odpada

0

@mrboom a co ten cytat ma wspólnego z ansu albo haalandem?

0

@obcy jaka z ansu 10? Chłopie jeszcze postaw Messiego na 6 albo w środku obrony,

0

@szela1899 bramkę straciliśmy po nie jego błędzie, nie narażał bezpośrednio na stratę bramki to ja nie widzę powodów by uznać ze zagrał źle

0

@katalonczyk987 nie widzę błędu w tej wypowiedzi

1

@obcy a co z ansu sprzedać? Bo gdzie on ma grać jak haaland przyjdzie i będziemy grali 3-5-2 z messim

0

Ja wbrew wszystkim twierdzę że jeśli ansu jest przymierzany na 9 i mamy grać formacja z 3 obrońcami to haaland nie jest nam niezbędny. Taki ansu ze swoją szybkością i wykończeniem z początku sezonu ustrzeliłby wczoraj 3 bramki do przerwy

4

@gukwa mingueza i firpo to z jakiego powodu?

0

@obcy jeśli mamy grać formacja z 3 obrońcami to firpo powinien zostać, nie jest stary a zaczyna grać bardzo fajnie

0

@szela1899 sporą ilość z tych błędów da się w pewien sposób usprawiedliwić, i tak nie zmienia to faktu że zagrał dobrze

1

@wroclawianin89 cement langlet? Xd xd

0

@Bobo25 ucieczka do boku ze strefy obroncy to nie przedryblowanie go

2

@cules100pro junior jest szybki i zwrotny a do tego dość wysoki na możliwości gry na ŚO

7

@jeyx77x nie grał jako prawy obrońca a jeden z 3 środkowych obrońców, ale występ kapitalny

0

@Bobo25 gdzie ten mingueza został ograny przez mbappe 3 razy jak on 3 pojedynków to nawet nie wykonał bo człowieka na boisku nie było widać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?