Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Jeśli chodzi o braki to liczyłem w kadrze na kogoś z dwójki Szymura / Lipiński. Może jeszcze Firlej zasłużył na szanse ale kadra zbyt szeroka być nie może
1
@huberto286 Huber jak tylko wchodził to pokazywał się z dobrej strony do tego jest młody i sprawdzony w poprzednim sezonie reprezentacyjnym a p to chodzi vitalowi. Butryn jest dobry ale to nie czas na nowych graczy w kadrze i eksperymenty czy odpala, w polskiej lidze jest dobry ale poza tym się nigdzie nie wykazał bo nie miał okazji
0
@Kubox dokaldnie @FCB24 nie masz recji nigdzie nie grał, w zenicie na ataku był Michajłow a w Perugi gra ter Horst nominalny przyjmujący lub atanasijevic gdy jest zdrowy
0
@FCB24 Leon gra zawsze na przyjęciu, od kiedy przyszedł do kadry atakuje wyłącznie z lewej strony nawet Kubiak zamienił się z nim pozycjami bo zawsze grał na pozycji "Leona" a teraz gra na przyjęciu który w jednym ustawieniu atakuje z prawej strony.
0
@FCB24 chyba sobie żartujesz. Wymień mi konkretny mecz gdzie grał na ataku
26
@BarcaInfo idealnie by było jakby w 7 dni pozbawili się szans na oba tytuły
0
@VenoM Drzyzga wirtuozem nie jest ale jest jednym z najbardziej stabilnych i regularnych na świecie
0
@FCB24 Leon na atak? Nie gra tam w klubie mającym problemy z atakującym nie bez powodu. Jest przyjmującym i nie grał na ataku, zmiennikiem kurka jest muzaj
0
@FCB24 potężna głębia składu, środek, przyjęcie oraz libero mamy obsadzone na lata. Trochę gorzej z rozegraniem ale też jest kilku młodych.
0
@konraden z klubem który zdobył 7 razy (ligę mistrzów + puchar Europy) i zwyciężał serię a mnóstwo razy także sam sobie przeczysz
0
@Quavosk przecież już wiadomo że będzie wszystko pozamykane, nie wiem jak trzeba być ślepym żeby im wierzyć jeszcze
0
@konraden wyciągasz z kontekstu element, nie porównuj klubu z 2 ligi do klubu który przez tyle czasu bił się o najwyższe trofea mając w składzie genialnych zawodników
0
@Encore spirydonov po ostatnich wpisach będzie siedzial cicho
6
Będąc kibicem siatkówki cieszyłem się z 2 mistrzostw świata ale wreszcie jestem dumny ze drużyna polska odnosi sukcesy w lidze mistrzów bo tego tak na prawdę nam zawsze brakowało mimo kilku medali . Ograć lube... Kandydata do zwycięstwa ograć zenit w Rosji to już coś wielkiego miejmy nadzieję że w Kędzierzynie zapewnimy sobie awans do finału a tam nich się dzieje co ma się dziać...
0
@Encore stalowe nerwy ma chłopak, nie okazuje w ogóle emocji to jest kandydat na lidera kadry w przyszłości
0
@Barca_Big_Moment dla mnie ngapeth jest jednym z wielu świetnych ale nigdy nie zbliży się poziomem do Leona czy juantoreny. Jest niczym dembele świetnie się ogląda ale jak trzeba to zawodzi w najprostszych sytuacjach
1
@Barca_Big_Moment odrzuciliśmy zenit od siatki. Prawda jest taka że jak ruszysz w przyjęciu ngapetha to rozwalasz cały zespół
2
@Barca-Messi10 jest to jak najbardziej trafne i prawdziwe powiedzenie siatkarskie!
1
@Barca_Big_Moment mieli dobre przyjęcie dlatego gra się układała
4
Zaksa wreszcie wróciła do swojej normalnej gry oby 5 set był
0
@Emhyr w ostatnim czasie ma problem z regularna grą ponrzyjsciu Graya. Myślę że nie ejsy to zawodnik na miarę Barcy
3
@Ojciec5tkidzieci całkiem przyzwoite nazwiska jak na ten kraj do tego jest jeszcze bailey z Leverkusen
0
@KacperVEB poczekaj jeszcze do 17 może wtedy wleci transmisja
0
@Kamiloza91 zdecydowanie Iniesta minimum raz zwyciężyłby
0
Nasza Barcelona z ligi mistrzów odpadła ale już za pół godziny nasza Zaksa Kędzierzyn Koźle zagra w kazaniu pierwszy mecz półfinału ligi mistrzów. Zapowiada się znakomity pojedynek zespołów oraz kluczowych zawodników bednorza ngapetha i Michajłowa vs śliwki, toniuttiego i Semeniuka. Na papierze i wg bukamcherów faworytem jest zenit (wg mnie zdecydowanym faworytem jest zaksa). Zachęcam fanów siatkówki do oglądania transmisja w Polsacie Sport od 16.50
2
@Zoker głupie porownanie przecież oriol busquets gra dalej w Barcy b a lewy to klasa. A tak serio to busquets wygrał wszytko co mógł w klubie plus ogrom sukcesów z kadra przez tyle lat na topie także wybieram karierę busquetsa
0
@zadafcb oby to nie był drugi Azerbejdżan. Wygląda na dość szybki lecz stosunkowo ciasny tor
0
@konraden wielkość klubu to nie tylko ostatnie trofea. Zobacz na historie i na tradycje. Barca też co ostatnio zdobyła? A jest wielkim klubem, instytucjonalnie Milan jest jedną z kilkunastu potęg
1
@Yosemite cavani
3
@clyde najlepsze i najbezpieczniejsze jest macanie bułek w sklepie czy są świeże