0

@FCB24 przychodził do cuprum jako przyjmujący kontuzje sprawiły że musiał grać na ataku i po świetnym sezonie gdzie był najlepiej punktującym w plus lidze w słabym klubie ściągnęła go zaksa

1

@inViNcibl3 nie nie w zaksie ale za juniora grałem na dość dobrym poziomie

1

@FCB24 staje w kilku ustawieniach jako 4 do przyjęcia bo zaczynał jako przyjmujący także to dla niego żadna nowość

1

@inViNcibl3 jeśli chodzi o siatkówkę to akurat mi pomagało, nakręcało

1

@inViNcibl3 fizjo zaksy

1

Może Kaczmarek w ataku nie jest w topie ale na bloku zagrywce i w obronie jest w czołówce jeśli chodzi o atakujących

1

@Encore tak ale myślę że porażka wynika że słabej gry zaksy

1

@Encore to chyba tradycja w tym sezonie zaksy ze 1 set jest ciężki niekiedy przegrany. Późno wchodzą w mecz

0

@thebaanqn to też prawda, ngapeth to świetny ale himeryczny gracz, jak zacznie popełniać błędy w przyjęciu to pociągnie zespół na dno

0

@socha nie każdy

0

@FCB24 myślę że wyciągną wnioski z pierwszego meczu i będzie 3:0 lub 3:1 dla zaksy

0

@Coutinho007 a co to ma do rzeczy?

0

@socha zaimponowałeś mi wypowiedzią całkiem nie na temat

0

@socha nie bez powodu jest bardzo szanowanym człowiekiem w USA. Zapoznaj się trochę z tym jaką rolę pełnił w swoich ekipach. Każdy kto z nim grał wypowiadał się o nim w najlepszych słowach

14

@Dertinho "nie chcemy być jak inne kraje jestesmy polską"

7

@Maciek069 nie porównuj człowieka grającego na poziomie Primera division a 3 ligi. Do tego firpo wszedł w meczu z psg i zatrzymał mbappe także nie wiem czy nie da się być gorszym

1

@Vebrol apropo patriotyzmu to poczytaj sobie o jego wkładzie w mecze organizowane w NBA dla Polonii mieszkającej w USA i kogo tam zapraszał. Czy lewy organizował coś takiego z bayern em..... Nie przypominam sobie...

2

@FCB24 balde to niewiadoma plus częste kontuzje póki co

8

@Vebrol nie nie chciało a przez 12 lat opuścił raptem kila meczy NBA gdzie gra się 82 mecze plus play off. Do tego organizował campy dla dzieciaków jego organizm też musiał kiedyś odpocząć bo zaczynały się problemy ze zdrowiem. Polecam przeczytać trochę więcej zanim się głupoty plecie

1

@Kondziubarca celem jego wypowiedzi nie było zjechanie lewego a podkreślenie że na lewym świat się nie kończy ( on nie zazdrości bo sam dostał tych odznaczeń kilka). Napisał że skoro odznaczają to innym sportowcom też się należą jak dawać to równo każdemu a nie najbardziej medialnym

0

@DoctorSleep porownanie sportu indywidualnego z drużynowym nie ma sensu

1

@DoctorSleep kwestia jest też inna z lewemu w dojściu do tej pozycji pomogła drużyna bo nie gra sam a Włodarczyk i fajdek doszli do tego sami, w przypadku zawodów mogli liczyć tylko na siebie bo nikt za nich odpowiedzialności nie wziął ani nie pomógł

0

@Yoshi94 a wiesz ile w tej 3 lidze spotkań rozegrał fati przed debiutem w 1 drużynie? Na takie rzeczy nie ma reguły jeśli ma potencjał i trener będzie uważał ze może być potrzebny to szanse musi dostać

0

@Yoshi94 a dlaczego miałoby się z nim nie udać? moriba, mingueza im jakoś szanse dano i grają bardzo dobrze to jaki problem jest w Daniu sznansy w presezonie balde?

0

@PatrykBarca tylko z nim jest taki problem ze nawet nie ćwiczy z 1 drużyna bo łapie kontuzje. Ale ten sezon pokazuje że zaufanie do młodych jest budujące

1

@Commando "nie będzie zakazu przemieszczania w święta" - mówili.....

1

@wroclawianin89 w obecnej formacji wydaje się on zawodnikiem zbyt wolnym i mało zwrotnym ale szanse zawsze może dostać

0

@messi564 czyli Jóźwiak może zrobić karierę ale tylko w Anglii?

1

@messi564 właśnie Szymański zapomniałem o tym chłopaku, Bartek białek myślę że w Wolfsburgu może się wiele nauczyć

0

@fcbarcafan19 a co sądzisz o bieliku i Jóźwiaku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?