Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms ciekawe czy też nałogowo łyka tabletki i miewa napady agresji?
0
@Striker no właśnie pytanie czy jeździli przykręconymi bolidami, wydaje się to mało prawdopodobne przy tak malej liczbie testów żeby nie testować pełnych możliwości bolidu w treningu. Albo nie mają aż tak szybkiego tempa albo są bardzo pewni siebie i wprowadzają w błąd resztę stawki
2
2 treningi formuły 1 za nami. W obu świetnie czasowo wypadał max oraz maclareny w szczególności Norris. Pytanie czy słabsze tempo Mercedesa to specjalna zagrywka przed początkiem prawdziwego ścigania czy znaczny postęp reszty zespołów w porównaniu do Mercedesa i zapowiedź końca hegemonii?
0
@Misiek1999 w obecnym ustawieniu nie ma pozycji skrzydłowego jest wahadlowy który ma biegać od bramki do bramki
1
@Barca1992osoby wiekowe (emeryci), bezrobotni, księża i masz odpowiedź dlaczego tyle procent
Edit : a no i osoby z zakątków polski do których w TV dociera tylko tvpis
1
@zioomeek dał kadrze mistrzostwo i wicemistrzostwo świata. Sytuacja w pewnym momencie była taka ze gdyby pojechał na kadrę pogłębił kontuzje to został by bez środków do życia bo żadnego ubezpieczenia kontraktu nie załatwiał związek. W pewnym momencie mógł nawet zostać kaleką co potwierdzali lekarze Mariusza także dla mnie decyzję były zrozumiałe a Polska prze ten czas miała atakujących bo był gruszka, potem konar w formie, w między czasie świetny Bartman na ataku no i kurek
5
@andres_xavi ronnie bez wahania. Człowiek który odmienił oblicze Barcy od niego się zaczęła nowa era i magia na camp nou
0
@LeoMessiah w europie nie ma już słabych reprezentacji to pewnie ten wiosek
0
@Popitek12 raczej wyślę niedzielskiego żeby sobie image nie psuć
0
@PatrykBarca ale ma swoje atuty, np gra głową. Robi ciągle postępy puyol na początku też był słaby
0
@mat32 ale zaksa gra finał z trento a nie Perugia
0
@FCB24 myślę że bardziej na młodego Włocha
0
@PatrykBarca w Paryżu źle nie zagrał tylko złapał kartkę bo przerwał kontrę a zmiana wynikała z tego iż koeman nie chał ryzykować a nie ze złej gry Oscara
0
@FCB24 ja stawiam 50/50 wymieniłem mankamenty trento ale zaksa też takowe ma czyli Kaczmarek który w ataku nie daje tyle ile powinien atakujący na tym poziomie jednak nadrabia zagrywka i obrona. Doświadczenie jest po ich stronie nie ma co kłamać bo mają świetnych zawodników ale my mamy drużynę
0
@mat32 Perugia ma zdecydowanego lidera w postaci Leona a trento to bardziej zespół więc myślę że nie byłoby różnicy wielkiej. Trento odrzucone od siatki traci w ofensywie 50% swoich możliwości także szanse zaksy są spore
0
@PatrykBarca mingueza jest bardziej bezpośredni i ma lepsze warunki fizyczne ale koeman na pewno znajdzie na niego pomysł
2
Finał 1 maja w Veronie zaksa vs trentino. Faworyt to włosi ale mają swoje mankamenty czyli schematyczny rozgrywający oraz 2 przyjmujący. Skład mają super bo lucarelli na przyjęciu genialny serbski środek lisinac, podrascanin oraz atakujący nimir. Ale Polacy mają w składzie 3 mistrzów świata i medalistę mistrzostw swiata i igrzysk olimpijskich Smitha oraz genialnego Bena toniuttiego. Zapowiada się świetny mecz miejmy nadzieję że wreszcie polski klub osiągnie sukces na miarę reprezentacji
0
@Nazio87 bardzo fajna i słuszna inicjatywa,!
4
@betonito nie jest to raczej typ który w obecnym ustawieniu będzie grał jako wachadlowy. Bardziej widziałbym go jako zmiennnik busiego/ perdriego ewentualnie de Jonga
0
@jacobFCB dokładnie ale nawet nie mamy pewności jak przebiega leczenie więc to wszystko to wróżenie z fusów może to tylko fejk i fati wróci jeszcze w maju?
2
@banann16 chłopak ma dopiero 18, lat. Przypomnij sobie Messiego z młodych czasów co i raz kontuzja, uraz problem ze zdrowiem a potem stał się maszyną dzięki ciężkiej pracy. W dodatku w przypadku fatiego nikt w 100% nie potwierdził jak przebiega leczenie więc nic nie wiemy tak na prawdę
1
@MesQueUnClub96 dokaldnie ale jeśli chodzi o finanse to zaksa jest w top 3 klubów w Polsce i top 7-8 na świecie pod względem stabilności finansowej
0
@Encore zaksa i tak ma budżet na następny sezon spięty i transfery zaklepane więc ewentualne pół banki nie wpłynie na przyszły sezon
0
@zioomeek i ja się mu nie dziwię, sytuacja podobna z Messim i Bartomeu. Messi w Barcy by grał dalej bez problemu gdyby bartomeu ustąpił
0
@Xavyol tamto pokolenie młodych Kubańczyków robiło wrażenie. 14 letni Leon był na poziomie zawodników mających po 20 kilka lat
0
@Kubix93 perugie łatwiej ruszyć zagrywka, wystarczy wyeliminować Leona bo rozgrywającego też mają miernego
0
@zioomeek decyzja o zakończeniu to już wina związku. Zachęcam do poczytania wywiadów z nim oraz artykułów np Magiery albo Mielewskiego tam jest dobrze sytuacja wyjaśniona jak go związek potraktował jak potrzebował pomocy. A to że wrócił na MŚ to tylko zasługa antigi który był jego przyjacielem ze skry. Trochę mnie boli znając cała sytuację że wiesza się psy na wlazłym że to on zrezygnował ale bura należala się władzom ówczesnym
3
To teraz trzymamy kciuki za "polska" perugie żeby doprowadziła do złotego seta i wygrała go
1
@MesQueUnClub96 bez szans, nie bez powodu gra na przyjęciu cała karierę
1
@TheCaptainVeB ale siatkówka trochę odchodzi od tych atakujących teraz liczy się tylko siła razy ramię