0

Przecież icardi nie miał szans dojść do tej piłki....

1

Jak da za to karnego to śmiech gość był poza akcja

0

Ja już naliczyłem 6 dobrych sytuacji do zdobycia bramki....

0

No nie chce wpaść.....

0

Tu już powinno być 2 0

3

Coś mi się wydaje że psg dziś nie będzie grać w piłkę tylko wyszli z nastawieniem biegania i przeszkadzania a nóż coś wpadnie

1

Wykartkowac tych pajacy z Paryża

0

@TheNekro94 w piłce niemożliwe nie istnieje, przypuśćmy ze psg na początku meczu traci bramkę i dostaje czerwoną kartkę i wtedy sytuacja się komplikuje. Jest wiele przykładów na to że nie ma granicy niemożliwości w półce

0

@amanter kto wie może przez najbliższe 2 lata wystrzeli jakiś młody napastnik w szkółce a w międzyczasie aguero dałby na 9 jeszcze sporo jakości

0

@BarcaInfo jak bardzo wiarygodne jest to źródło?

0

@horang w Barcelonie aktualnie +13 stopni więc drewno na zimę nie potrzebne

2

@Barca1992 ten człowiek nie powinien się publicznie wypowiadać na temat piłki bo ma pomysły oderwane od rzeczywistości albo zdanie zależne od strony z którą się spoufala

0

@horang liczę tu na remis, Atletico w jakiejsc nadzwyczajnej formie to nie jest

0

@pepo_barcarzadzi gorzej jak jutro on z uśmiechem na twarzy będzie jechał wiedząc że jesteś kibicem Barcy. Ale pozostaje wierzyć że tak nie będzie

0

Bardzo miłe uczucie wstać i wiedzieć jak juve odpadło. Klub którego fundamentem miał być Ronaldo, miał dać im ligę mistrzów, ligę krajową a okaże się że zostaną z niczym lekko mówiąc. Patrząc w jakim położeniu jest juve to słabo to wygląda ani to klub nastawiony na trofea ani klub w przebudowie to słabo o nich świadczy. A poro Ronaldo to nigdy nie lubiłem jego stylu gry a im bardziej wiek ma zaawansowany tym bardziej wychodzi, że to co osiągnął w dużej mierze zawdzięcza grze pod niego niż kreowaniu bramek samemu. Real grał pod niego w juve już jest trochę inaczej i to się przekłada na grę i na liczby. Także po ostatnich 3-4 sezonach widać różnicę między nim a Messim który jest i będzie najlepszym piłkarzem w historii. Messi mimo wieku gra jak grał pod drużynę będąc jej głównym elementem

0

@Kubox tak muzaj jest dogadany z resovia od dawna

1

@Ojciec5tkidzieci według mnie skra przejdzie resovie mimo wszytko bo sander gra coraz lepiej i petkovic łapie formę nie wspominając o świetnym Bieńku któremu zamiast kłosa powinien towarzyszyc Huber. Zaksa pewnie przejdzie slepsk. Jastrzębie póki co faworyt w starciu z aluronem ale mają koronę w zespole więc nie wiadomo jak to wpłynie za zespół. Trefl verva tu zacieram ręce na świetny pojedynek który mimo wszytko powinien paść łupem trefla bo para Janusz wlazły gra świetnie a w Warszawie atak i rozegranie zawodzi cały sezon. Ogólnie według mnie skład finału będzie wyglądał zaksa - jsw

0

@Kubox w Olsztynie zobaczymy też : defalco, Firleja i averila
Radom : trenerem zostanie Bednaruk przyjdzie : faryna, Nowak, Santana z bedzina i Lemański
Suwałki : odchodzi russeaux do Katowic a przyjdzie Ziobrowski, halaba, loeppky i Buchowski
W Lubinie pojawi się na wypozyczenie wielki talent jastrzębia : gierzot, i doświadczony rozgrywający Stępień
Nysa : tu głównie zmiany na przyjęciu gdzie przyjdzie kwasowski oraz penchev
Katowice : przyjdzie Łukasik trapiony kontuzjami i russeaux oraz rozgrywający ma'a
Na temat trefla brak informacji póki co ale pewnie będą dalej stawiać na młodzież

1

@Kubox transfery: zaksa odchodzi toniutti do jastrzębia, przychodzi Janusz, Huber i schoji zalinski , odchodzi Zatorski do resovii i kochanowski do resovii.do Rzeszowa przyjdzie też deroo
Skra: przychodzi tavares z Lubina, atanasijevic i trener Serb nie pamiętam nazwiska dokaldnie ale chyba kovac . Do resovii idzie muzaj. A odchodzi butryn do Olsztyna
Do aluronu przychodzi kovacevic i conte.
Warszawa póki co nie podała wielu informacji poza przyjściem Szulca na temat składu chociaż wiele mówi się o powrocie tille a odejściu kwolka do skry na następny sezon

0

@LeoMessiah ta bramka z psg szczególnie no i rajd z Realem będą pamiętane przez wiele lat

2

@Survier dokaldnie Roberto bardzo stylem przypomina FDJ, też bardzo dobrze kontroluje piłkę i lubi mieć ją przy nodze wbiegajac z nią z obrony do 2 Lini

0

@PatrychoO jakie informacje w nich umieściłeś? I czy wcześniej zdarzało Ci się dostać odpowiedź?

0

@priest9999 ocena redakcji dla minguezy wg opisu to 6

2

@Quavosk "oddawanie" praw kobietom kończy się gdy przychodzi do prac fizycznych albo niebezpiecznych wtedy równouprawnienie już nie działa

1

6 dla minguezy co najwyżej przyzwoity mecz a 6 dla FDJ to już solidny mecz to chyba redakcja ma podwójne standardy

0

@Mixtape real pewnie będzie dalej grał w LM my i Atletico pewnie już nie także może być białym ciężej

2

@HERORICH2 a wy jak z Chelsea

0

@HERORICH2 grajcie dalej tak jak w ostatnich 7 spotkaniach to będę spojkojny o nas

30

@HERORICH2 ja też wierzę że dowiezie lidera max do 32 kolejki a później zamieni się miejscami z nami

0

Wszystko jest możliwe w ostatnich 5 meczach od robiliśmy do Atletico 5 pkt. Oni stracili 2x z levante i raz z Celta. 2x drużyny urywały im punkty grając w Madrycie także dobrze to wygląda na przyszłość

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?