0

@FanBarcy22 jak najbardziej na tym turnieju tylko Norwegia i dania są poza zasięgiem przy dobrej grze

1

@jaras121 zobacz ile tam gra i który jest w hierarchii

2

@kamiVeB Węgry Niemcy Urugwaj

0

@Gypsy92 i nieoficjalnie to on miał pozytywny test na covid przed zgrupowaniem

0

@FanBarcy22 jakby spojrzeć przez pryzmat klubu w jakim gra to jest gwiazda ale ze gra tam po kilka minut to już inna sprawa, w pewnym momencie przestał się rozwijać bo miał potencjał na światowy top

0

@FanBarcy22 nie bez powodu syprzak jak był powoływany to grał ogony, jest słabszy poza wzrostem nie ma wiele i jest cienki w obronie

7

@VamosRakieta gdzie clement nie może tam albę pośle xd

2

Nasza Barcelona powinna się uczyć gry w obronie od reprezentacji piłkarzy ręcznych jeden zepsuje to drugi naprawi

0

Super wygląda gra polskich piłkarzy ręcznych, grają mega zespołowo szczególnie widać to w szczelnej obronie

0

@Batys można zawdzięczać mu niezliczoną ilość bramek szkoda ze dla przeciwnika

0

Nie nauczą się żeby głupio nie faulować

8

Dembele z piłką biega chyba szybciej niż bez

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@neeed marnowanie sytuacji

1

Clement na radar langlet

1

@damianex10 ogólnie widać że drużyna bazuje na defensywie, całkiem fajnie to wygląda mam nadzieję że dla nich turniej dopiero się rozpoczyna

2

@damianex10 wyczyniał cuda ale to co sićko w ofensywie robił to też godne uwagi

1

@AllBundy 3..............

0

@Piorun świetny mecz, waleczność godna orłów wenty, sićko super mecz, sędziowanie niczym w hiszpańskiej piłce dno i 2 metry mułu

3

Tymczaem nasi piłkarze ręczni nieznacznie 26:27 przegrywają z Hiszpania (kandydatem do medalu) po świetnym meczu. Świetny mecz dużo walki szczególnie wyróżnić warto w bramce Morawskiego który wyczyniał cuda oraz sićke który ciągnął zespół w ofensywie. Młody skład waleczny może coś z tego wyjdzie bo przechodzimy zmianę pokoleniową ala Barcelona.

0

@ksobi nie na nogę iniakiemu mrówka nadepla

0

Geniusz langleta już się ukazał

3

@BorzyKrzys świetna gra choć nie każdemu przypadnie do gustu, bardzo ciekawie rozwinięta historia Arthura

0

Obecnie w Barcelonie łatwiej jest chyba zaistnieć zawodnikowi ze szkółki obytemu z klubem niż przychodzącemu z zewnątrz reprezentujacemu dobry poziom. Trinacao, firpo, coutinho to byli gracze którzy wyróżniali się w poprzednich klubach i w Barcy zginęli może wielkość klubu i przeskok przerasta zawodników przychodzących do Barcy.

1

@Coutinho007 szkoda że trzeba było aż tak zadłużyć klub żeby dojść do takiego wniosku ale lepiej późno niż wcale.

0

@Cobra303 może nie ma potencjału na top ale może być solidnym zmiennikiem poświęcającym się i nie narzekającym na mało minut.

0

@Sectumsempra araujo jest bardzo szybki i silny jak na stroperow którzy byli w tym klubie w ostatnich sezonach. Umtiti w formie lub Garcia i środek obrony obsadzony całkiem fajnie i przyszłościowo.

2

@kazbychu właśnie on może być przykładem ze lepiej stawiać na głodnych gry chłopaków ze szkółki niż kupować wynalazki typu trinacao czy malcom. Chłopak cieszy się gra i będzie doceniał w przeciwieństwie do kupionych graczy każda minute bo przeszedł wiele szczebli w klubie i ciężko pracował na minuty.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@FCB24 mingueza solidny zmiennnik ala abidal zagra na środku i na boku, wirtuozem nie jest ale solidny i młody do ogrania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?