Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Homeopata8989 dokaldnie tottenham przy takiej kadrze pod wodzą ofensywie usposobionego ten haga mógłby zrobić furorę z PL. Mourinho swoim stylem zabił ten zespół a mając takiego napastnika jak kane oraz sona grać defensywie to samobójstwo
0
@adambądkowski93 rudy była całkiem dobrym transferem i zgadzam się z tobą. Grał na różnych pozycjach i trzymał poziom
0
@Sergio5Busquets pedro zapomniałem całkiem o nim, bardzo go lubiłem za zaangażowanie @matirix20 Maxwell w pełnię się zgadzam, digne trochę za krótko jak dla mnie grał, masche to juz prawie legenda była i stanowił o sile Barcy bravo również chociaż szkoda ze jego świetny okres pokrył się z wybuchem talentu MATSA
2
@XBlairrX mingueza mógłby zagrać na wahadle za desta, w ofensywie wygląda dobrze może nie jest tak zwrotny ale podoba mi się to że jak idzie za akcją to do końca
0
@LukaszFan dokaldnie spojrzenie na wyniki indywidualne mbappe w lidze to od razu określenie go jako wspaniałego piłkarza a depay przy podobnych cyfrach to od razu gadanie ze słaba liga.
0
Którego z byłych piłkarzy Barcy ceniliście po odejściu za jego wkład w grę, zaangażowanie i całokształt mimo że nie stanowił o głównej sile Barcy. Mi przychodzi do głowy Seydou keita - rzemieślnik guardioli który zawsze jak wchodził to dawał fajny impuls i nie schodzil poniżej pewnego poziomu oraz nigdy nie narzekał na swoją pozycję w Barcy sumiennie wykonując swoją robotę oraz wykorzystując swoje szanse
0
@Cobra303 po prostu patrząc na bramki to griezmann w Barcy strzela tylko z gry a w Atletico dochodziły stałe fragmenty i głównie o to chodzi, do tego w Atletico był głównym elementem, gwiazda a w Barcy to Leo jest liderem a griez tylko "pomocnikiem"
2
@FC1899Barca weźmy pod uwagę rozwiez to że 5 graczy wykonuje karne w swoich drużynach oraz część z nich rzuty wolne a griezmann nie ma szansy na ani jedno ani drugie
0
@Kengo trzeba wziąć pod uwagę że grając w np Atletico jego liczby wyglądałyby dużo lepiej bo miałby szanse bić wolne różne oraz przede wszystkim karne a w Barcelonie wszystko to przypada leo
4
@marcin000019 miałem już 3 modele xiaomi każdy z nich miał minimum 3 lata, żaden nie zaciął mi się nawet razu czego nie mogę powiedzieć o wcześniejszych samsungach które posiadałem. Ogólnie mogę powiedzieć że od kiedy zacząłem kupować markę xiaomi to żadna inna firma nie daje mi do zrozumienia ze zrobiłem źle a z telefonów xiaomi jestem mega zadowolony
1
@Wossi61FCB zrozumiałem tylko dla mnie konferencje prasowe to jedno wielkie g.... Ze względu na to że każdy praktycznie odpowiada na odczepnego często spróbować zmylić kogoś. Jedynie lucho i jego konferencje były ciekawe i coś można było wyciągnac z nich
0
@Wossi61FCB a miał wyjść i powiedzieć zmieniam tego i tego żeby odpoczął, ogólnie dam szanse zmiennikom, budując morale przeciwnika?
0
Ogólnie skład bardzo ciekawy, przyczepiłbym się jedynie do sergiego roboerto na wahadle bo ostatnio wyglądał tam fatalnie. Cieszy odpoczynek dla pedriego bo już jest lekko mówiąc zajechany delikatnie dziwi umtiti kosztem np araujo ale może koeman chce mieć minimum jednego lewonoznego stopera bo nie wierzę w to że nagle chce dać szansę sprawdzenia się umtitiemu.
0
Ależ Bernardo świetnie panuje nad piłką
0
Jest napisane że szkoły wracają a czy w tym semestrze uczelnie wyższe/ uniwersytety też będą otwarte?
0
@saczers438 szkoda ze borussia nie stawia na niego ale zrozumiałe bo odchodzi po sezonie. Swego czasu widziałem go w Barcy jako następcę Alvesa bo umiejętności gry w obronie posiadał świetne mimo że zaczynał karierę jako napastnik.
1
@budel17 panie pracuję 5-15 wstaje o 4 chodzę spać o 23-24 i da się funkcjonujonowac
0
@Ratamahatta nie może sam de Jong robić roboty za 3 pomocników dlatego nie można wymagać od niego wyśmienitego wyprowadzenia piłki z połowy i jednocześnie kreacji akcji dla napastników i wykończenia jej . De Jong jest świetny motorycznie przygotowany genialnie taki idealny typ nowoczesnego pomocnika bazującego na fizyczności. Do gry z nim powinien być jeszcze typowo techniczny pomocnik umiejący zagrać nieszablonowo taki typowy kreator i regulator tempa ala xavi
1
@Conradxc czyli zachowanie definiuje klasę piłkarza. Nie no poleciałeś grubo lahm? Pod koniec kariery grał super ale tylko kilka lat. Cafu na swoje czasy był świetny ale od Alvesa słabszy
5
@Conradxc wymień lepszego na przestrzeni tylu lat. Zdobył z Barcą wsaystko co mógł niektóre puchary kilkukrotnie dominujac na prawej stronie z Messim
0
@adambądkowski93 a kilka lat wstecz grali w lidze mistrzów, walczyli w lidze. Niestety zarząd przyczynił się do tego że tak wygląda ten klub
0
@chavez Emerson 1 gol 4 asysty w la liga ....
1
@Kengo drużyna solidna bez gwiazd, stworzony prawdziwy zespół
1
@artur_26 Emerson do nas na wahadło do rotacji z destem a Roberto do środka pola jeśli odejdzie pjanic, coutinho, i puig na wypozyczenie
3
I gość jeszcze dyskutuje....
1
Kolejni rzeźnicy wyszli z podziemia....
0
@clyde ciężko patrzeć na jego grę
0
Roberto.... Oby występu z Getafe nie powtórzył
0
@SonBarcaGoku nie ma lepszego uczucia niż możliwość robienia tego co się uwielbia :)
1
@tadzik447 nie zna życia ten kto w b klasie nie grał :)