0

@Szpenser mogę polecić wyjazd do albanii zdecydowanie, klimat ciepły plaże piaszczyste i zadbane do tego mieszkańcy bardzo miło nastawieni do turystów

1

@zadafcb ciekawe czy dobór muzyki leży po stronie organizatorów czy kadra ma coś do powiedzenia w tym temacie

1

@Messibestplayerintheworld z walizkami czy bez?

0

@Majkel34 sadie zdecydowanie bardziej wkomponowuje się w klimat dzikiego zachodu

2

@Bulls1938 któryś z kanałów Polsatu sport

0

@mat32 ja bardzo cenie takich przyjmujących jak olek, niewielu jest na świecie grających typowo technicznie poza nim Kubiakiem, kovaceviciem, lynellem i właśnie śliwka.

0

@mat32 w reprezentacji przy drzyzdze czy lomaczu też wyglądał bardzo dobrze. Olek to niż juz uznana marka nie tylko w plus lidze

0

@mat32 bardziej martwił bym się o semena niż o śliwkę. Śliwka to wg mnie top 10 przyjmujących a jeśli chodzi o różnorodność ataku to top. Jest tak nieobliczalny dla bloku poprzez swoją różnorodność ataku i już doświadczony, że będzie prawdziwym liderem też drużyny

0

@mat32 verva to zupełnie inny przypadek aniżeli stocznia (tam od początku nic się w papierach nie zgadzało). Janusz może jest słabszy ale pokazał że można na niego liczyć, ma potencjał i gra bardzo solidnie bez szaleństw ale wolniej i bardzo dokładnie

0

@mat32 Wojtaszek nie ruszy się z Warszawy, a jeśli by odszedł to jedynym kierunkiem byłby bełchatów

0

@mat32 zaksa dalej będzie miała najlepsze przyjęcie w lidze, janusz nie da tyle w kreacji ale swoje zrobi no i jest lepszy w bloku i zagrywce od Bena.

0

@Encore ale chyba jeszcze nie jest w 100 % gotow a przyjęcie bez niego i Russela to będzie strzelnica dla rywali

0

@tomono Wrona to praeidwy lider i jeden z najlepszych środkowych w lidze, petkovic pokazał w tym roku w PO że w najwazniszych momentach nie zawodzi a Grobelny w ofensywie zawsze da odpowiednią jakoś problemem może być jego dyspozycja w przyjęciu

0

@tomono warszawa będzie mocna petkovic, kwolek, nowakowski, Wojtaszek blancenau Wrona i Grobelny. Na papierze to mocny skład na walkę z najlepszymi

0

@Encore oby covid nie popsuł widowiska bo Argentyna leci bodajze bez 8 zawodników. Licze na polakow chociaż nie oczekuje od nich top formy bo ta ma przyjść w Tokio. Mocni będą Francuzi, Rosjanie, Serbowie Brazylijczycy, Iran i myślę że namieszać trochę może Słowenia i Japonia. Szkoda ze włosi u siebie będą grać rezerwa no i Amerykanie z osłabionym przyjęciem raczej nie będą się liczyć w walce o zwycięstwo

0

@Encore w tamtym sezonie tak ale trzeba pamiętać że konar to mistrz świata i ceniony zawodnik w polskiej lidze więc może zbudować z powrotem dobrą formę

1

@Encore tak malina zostaje i prawdopodobnie przychodzi konar jeśli chodzi o pozycje atakuajcego

0

@mat32 dokładnie tu się z tobą zgodzę w 100% najważniejsze pozycje obstawione są zawodnikami zagranicznymi. Ogólnie patrząc na ligi to polska i Rosja (od niedawna) kluby zaczęły prowadzić fajną politykę dając szanse młodym rodowitym zadodnikom zamiast ściągać obcokrajowca z wysoką pensja i często dużym ego. Dzięki temu zyskała reprezentacja bo wybór mamy bardzo duży na większości pozycji

0

@mat32 ale w porównaniu z naszą ligą to marnie nadal. Warto też zauważyć że sporo z naszych graczy gra za granicą a wlosi prawie wszyscy grają u siebie w lidze a oni nadal. Mają problemy z limitami co tylko dodaje wartości polskim ligowcom że kluby nie boją się stawiać na polakow i zawodnicy zagraniczni już nie są postrzegani z góry jako ci lepsi

0

@mat32 na środku będzie Niemiec, szalacha i zniszczol więc to zdecydowanie najslabsza ich formacja powiedziałbym że jak na polska ligę to mocno przeciętna. Do tego na libero żurek który w tamtym sezonie lekko mówiąc nie powalał

0

@mat32 włosi budują tak kadry bo nie mają wartościowych włoskich graczy poza 10 max 15 zawodnikami w całej lidze

0

@Kubix93 Zawiercie ma świetnych obcokrajowców conte, kovacevic, na rozegraniu cavanna i na 99% świetny tavares. Problemem będzie obsada Polskiego środka bo zniszczol i szalacha to nie jest jakiś mega środek

0

@Kubix93 co do conte to nie można go też oceniać jako top 3-5 w prime bo poza skra to w żadnym topowym klubie najlepszych lig nie grał (sady cruzeiro nie liczę). W skrze był świetny ale już ma kadrze obniżał swój poziom

0

@Kubix93 nie zapominajmy również o sezonie 13/14 i parze conte Antiga

0

@mat32 achrem legenda resovii grał genialnie w parze zarówno z lotmanem jak i ivoviciem a penchev był bardziej zmiennikiem niż szostkowym graczem chociaż w PO grał sporo penchev

0

@Kubix93 liga się rozwija z roku na rok i coraz lepsi zawodnicy przychodzą do Polski nawet kosztem zarobków ale za to atmosfera, organizacja oraz wyrównany poziom przyciąga z roku na rok więcej gwiazd.

1

@mat32 w historii były świetne duety tille /deroo, Lotman achrem no i przede wszystkim ivovic achrem i ta ostatnia para chyba była najlepsza w historii jeśli chodzi o zagranicznych przyjmujących.

1

@clyde myślę że więzienie i osadzenie z odpowiednimi kolegami w celi by wystarczyło, sprawca na pewno poczułby co to znaczy zostać skrzywdzonym

0

@myscooter być może masz rację, niemniej jednak sainz świetne tempo trzyma

0

@Pogba dokaldnie a dodatkowo to monaco więc będzie ciekawie jak zaczną się próby wyprzedzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?