0

@Janiama kenin na mączce to nie ten poziom co na hardzie a svitolina cóż niedawno Świątek ją rozniosła

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ghazul3293 to już mniejsza o to ale ten człowiek ma problemy z przyjęciem piłki i odegraniem jej , w dodatku jest wolny jak wóz z węglem a gra na skrzydle

1

@Uukasz_93 ogólnie samo powołanie Kownackiego to już jest spore nieporozumienie

0

@AmigoBlancos w zależności od regionu Polski. Mazowsze to około 10 tys za taki już porządny pojedynczy

0

@DaPidejpi novak,ze względu na to że potrafi się odnaleźć na każdej nawierzchni (na mączce trochę słabszy jest) w przeciwieństwie do rafy. Jednak jeśli chodzi o klasę oraz styl grania to najbardziej cenię Federera

0

@Rust_Cohle być moze tego się nie dowiemy ale może w Chelsea wcale nie weszliby na poziom na którym się znajdują. Być mzoe zmiana otoczenia pomogła im się rozwinąć a w Chelsea nie wykonaliby ktorku w przód. Możemy tylko spekulować

7

@GregSTG oficjalnie od 1 lipca także jest zamknięte

0

@barcamember zdecydowanie Leo mimo bądź co bądź średniego jak na jego możliwości sezonu

0

@pauletaa tak z ciekawości może wiesz w jakich odstępach czasowych można oddawać krew bo z tego co czytałem to są rozbieżne informacje

2

@masq dokaldnie póki co laporta i zarząd działa bez zarzutu. Barto pewnie dałby kunowi umowę na 5 lat i pensje 2x większą a za Garcię jeszcze zapłacił xd

0

@mat32 dodałbym do tego coutinho np w ramach wypożyczenia z opcją przymusowego wykupu bo jest całkowicie zbędny a pobiera nie lada pieniądze

0

@Rust_Cohle nie jest powiedziane ze w Chelsea by odpalili być może skończyliby gdzieś na wypożyczeniu albo na ławce

5

Miejmy nadzieję że ten tydzień będzie tygodniem powitań nowych graczy a następny tygodniem pożegnań. Garcia super przyszłościowy skoro Enrique i guardiola coś w nim widzą to musi być sport talent, aguero "stary wyjadacz" mam nadzieję że niejednemu sceptycznie nastawionemu do tego transferu zamknie usta. Oby wijnaldum i depay również dołączyli do nas bo obaj mogą wnieść coś czego brakuje w Barcy. Wijnaldum wybieganie, dobra gra w destrukcji oraz zagrożenie przy stałych fragmentach bo gra głową świetnie a depay może dać Barcy powiew świeżości na skrzydle oraz na 9. Dodatkowo plusem tych wszystkich transferów jest fakt że nie płacimy za nich 100 mln więc z punktu widzenia rachunkowego nie stracimy wiele poza pensja i prowizja za przejście

0

@Encore być może to przypadek że tak układają się mecze i mamy z nimi pod górkę albo mają na nas sposób

0

@michal26 odziwo śliwka po 2 setach miał aż 50% w ataku

0

@Encore wedlug mnie lepiej, oni nie grają na IO więc można z nimi przegrać a jakbyśmy grali z Rosją Brazylia USA czy z Francja to pokazalibyśmy słabość jako potencjalny rywal na igrzyskach i że można nas z łatwością ograć

2

Warto zauważyć oceniając mecz że my nie gramy tego meczu na" serio ". W normalnym meczu śliwka Kubiak gdy Kaczmarek już by wylądowali na ławce a tu chodzi o to że spotkanie jest dla chłopaków jednostka treningowa którą mają odbyć choćby kosztem wyniku. Oceniać będziemy w Tokio teraz musimy tylko obserwować i zaufać heynenowi który jest świetnym fachowcem

3

@zadafcb Kubiak jedzie na 100% to jest kapitan i co vital podkreślał jedyny pewniak do Tokio

0

@barcamember nam jest nie potrzebny bo mamy zatorskiego który jest w top 3 na świecie

0

@michal26 najlepsi będą grali od 9 meczu bo już wejdą w etap bezpośredniego przygotowania do IO

0

@adi7adi8 wg mnie to nowakowski jest pewniakiem jeśli będzie zdrowy

0

@michal26 nowakowski jest pewniakiem, to jest ulubieniec heynena i najbardziej utytułowany polski siatkarz jeśli chodzi o reprezentacje z takim doświadczeniem i po dobrym sezonie musi pojechać

1

@Uukasz_93 Piotr nowakowski jest jeszcze,

0

@Encore właśnie pytanie co będzie się liczyć dla heynena atak czy gra blokiem w której lepszy jest kłos

0

@Encore i tu mam trochę inne zdanie bo być może Bieniek wcale nie pójdzie na nie. Wg mnie nie bez powodu gra z kłosem w tych samych spotkaniach bo z nich 2 trener wybierze jednego do Tokio bo nowakowski i kochan to pewniacy

0

@lukaszbarca15 tueniej niespodzianek póki co

0

@Encore mam wrażenie że lepiej by się sprawdził na ataku ale tam gra świetny Stern

2

@Encore zgadzam się z opinią, ogólnie to jest bardzo dobry siatkarz ale mam wrażenie że wybitny nigdy nie będzie bo jest jednostajny w ataku i dość łatwy do złamania w przyjęciu

2

@Encore w tym sezonie w Plus lidze też grał świetnie ale zaksa i skra potrafiły go złamać w przyjęciu dostał blok pod nogi i przestał kończyć całkowicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?