Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore właśnie to jest problem lomacza, świetnie gra środkiem (najlepiej z Polaków) i bardzo dobrze przez plecy ale do przodu już nie jest tak dokładny. Mimo wszystko 25% to fatalny wynik
0
@Encore niestety statystyki są dla niego bezlitosne 25% to dramat. Natomiast warto podkreślić 5 bloków bienka (heynen uważał go za zawodnika którego nie nauczy blokować a w LN blokuje ładnie no i wysoka skuteczność w ataku rzuca się w oczy ). No i wysoko oceniony został lomacz który wg mnie zagrał więcej niż dobrze
1
@michal26 oby nie popełnić błędu z poprzednich igrzysk i nie stracić głupio punktów i żeby nie przyszło grać w ćwierćfinale z kimś pokroju Rosji. Trzeba wygrać grupę i ułatwić drogę do strefy medalowej. Z drugiej strony nie powinniśmy się oglądać na innych tylko wygrać wszystko od a do z
1
@michal26 myślę że jutro kłos, Drzyzga, muzaj, Leon, Kubiak, zator i pit jeśli nic mu nie było po ostatnim meczu
0
@michal26 trzeba wziąć pod uwagę również to że od 9 meczu zaczną grać ci co jadą na igrzyska w większym wymiarze
0
@michal26 obyśmy wygrali fakt nie doczytałem że po wygranej jutrzejszej a nie dzisiejszej. Ale zgadzam się z tobą awans raczej będzie pewny bo po drodze inni będą gubić punkty a czołówka będzie grać między sobą
0
@BoreekxD Rosja i niewygodny Iran
0
@DaPidejpi nigdzie nie napisałem że nie jest mocna bo to my wyznaczamy poziom w siatkówce aktualnie tylko podkreślam że w USA nie ma zmiennikow na poziomie i jak nie grają pierwszoplanowi to USA nie istnieje a w Tokio zagrają bez Russela a z sander em nie wiadomo co będzie bo się leczy
0
@kamiVeB @Lordzi to nie chodzi o to tylko w Polsce poziom jest mniej więcej równy a w USA poza główna 7-8 jest duża dysproporcja
0
@VamosRakieta USA bez sander Russela to nie ten sam zespół, dodatkowo Smith, holt na ławce i anderson aktualnie też
0
@michal26 nie jest idealny w rozegraniu do przodu do skrzydła ale środek i za plecy gra super i często piłki które Drzyzga wystawiałby dołem on gra z kolan palcami
1
Może i ludzie narzekają na lomacza ale prawda jest taka że nikt z polskich rozgrywających nie gra tak dobrze ze środkowymi jak on.
0
@Huck @Chaoss czyli jest nadzieja na to że wyścig w Baku będzie ciekawy (przynajmniej w tym roku) i mercedes nie zdominuje wyścigu
0
@Encore myślę że nie zagra bednorz i śliwka bo jutro Kubiak musiałby grać z Leonem a na to myślę że przyjdzie czas po 9 meczach.
0
Ktoś może oglądał treningi f1 w Baku i wie z czego wynikają tak słabe czasy Mercedesa? Jeździli na mieszańce średniej robili długie przejazdy czy po prostu są wolni?
0
@Janas11224 są pewne wyjątki
0
@Janas11224 nie masz do końca racji są wyjątki gdy zwykły samochód ma pierwszeństwo względem tramwaju
1
@michal26 @Janas11224 macie rację, jednak znaki to podstawa bo co jest logiczne w normalnym skrzyżowaniu nie ma racji bytu w ruchu okrężnym przynajmniej w tym wypadku
0
@Janas11224 na pewno c jako pierwszy bo będąc na skrzyżowaniu lub rondzie masz pierwszeństwo wpuszczaniu go
13
@FC1899Barca może szukajmy lepiej niepowodzeń Barcy w jakiejś statystyce "paraliże w obronie" tam clemą lągle, dzordi alba i inni będą brylować. Ta Statystyka nic nie mówi gdzie jest mendy, neuer?
1
@Janas11224 no to ja mam zupełnie inne zdanie, więcej wypadków jest spowodowana cwaniaczeniem i brawurą młodych "nieśmiertelnych" niż tych starych dziadków
0
@priest9999 dokaldnie, janek nie był dużo gorszy ale trochę nieszczęśliwie się dla niego ułożyło że złapał kontuzje i drużyna grała źle
0
@mat32 i myślę że tak może być ze boyer tak szybko jak dołączył to wyleci z jastrzębia. Ja osobiście stawiam na hadrave bo jest ograny w PL i jeśli wejdzie na swój poziom to myślę że jest lepszy od boyera
0
@Encore zgadza się ale rychlicki trzymał poziom nie najwyższy ale równy dodatkowo doświadczony we Włoszech ale hadrava myślę że się odrodzi przy toniuttim bo podobnie grał z woickim w Olsztynie czyli na dużej szybkości
0
@mat32 równie dobrze może nie wstać z ławki bo janek hadrava będzie z nim rywalizował o skład a janek za czasów gry w Olsztynie to top 3 atakujących plus ligi
0
@Vebrol również hadrava dołącza do nich więc nie będzie miał łatwo z gra w pierwszej "6" ale transfer ciekawy kolejny francuz większość z nich wniosła coś do plusligi radząc sobie świetnie
1
@Janas11224 a o tych wypadkach to jakieś statystyki masz czy tak strzelasz?
0
@Walker to już nie ta kadra co z Edgarem który robił tam robotę
0
@Encore możliwe. Oby taka wpadka nie wydarzyła się na IO
0
@Encore ale wybitnie też nie grał