0

@Encore właśnie to jest problem lomacza, świetnie gra środkiem (najlepiej z Polaków) i bardzo dobrze przez plecy ale do przodu już nie jest tak dokładny. Mimo wszystko 25% to fatalny wynik

0

@Encore niestety statystyki są dla niego bezlitosne 25% to dramat. Natomiast warto podkreślić 5 bloków bienka (heynen uważał go za zawodnika którego nie nauczy blokować a w LN blokuje ładnie no i wysoka skuteczność w ataku rzuca się w oczy ). No i wysoko oceniony został lomacz który wg mnie zagrał więcej niż dobrze

1

@michal26 oby nie popełnić błędu z poprzednich igrzysk i nie stracić głupio punktów i żeby nie przyszło grać w ćwierćfinale z kimś pokroju Rosji. Trzeba wygrać grupę i ułatwić drogę do strefy medalowej. Z drugiej strony nie powinniśmy się oglądać na innych tylko wygrać wszystko od a do z

1

@michal26 myślę że jutro kłos, Drzyzga, muzaj, Leon, Kubiak, zator i pit jeśli nic mu nie było po ostatnim meczu

0

@michal26 trzeba wziąć pod uwagę również to że od 9 meczu zaczną grać ci co jadą na igrzyska w większym wymiarze

0

@michal26 obyśmy wygrali fakt nie doczytałem że po wygranej jutrzejszej a nie dzisiejszej. Ale zgadzam się z tobą awans raczej będzie pewny bo po drodze inni będą gubić punkty a czołówka będzie grać między sobą

0

@BoreekxD Rosja i niewygodny Iran

0

@DaPidejpi nigdzie nie napisałem że nie jest mocna bo to my wyznaczamy poziom w siatkówce aktualnie tylko podkreślam że w USA nie ma zmiennikow na poziomie i jak nie grają pierwszoplanowi to USA nie istnieje a w Tokio zagrają bez Russela a z sander em nie wiadomo co będzie bo się leczy

0

@kamiVeB @Lordzi to nie chodzi o to tylko w Polsce poziom jest mniej więcej równy a w USA poza główna 7-8 jest duża dysproporcja

0

@VamosRakieta USA bez sander Russela to nie ten sam zespół, dodatkowo Smith, holt na ławce i anderson aktualnie też

0

@michal26 nie jest idealny w rozegraniu do przodu do skrzydła ale środek i za plecy gra super i często piłki które Drzyzga wystawiałby dołem on gra z kolan palcami

1

Może i ludzie narzekają na lomacza ale prawda jest taka że nikt z polskich rozgrywających nie gra tak dobrze ze środkowymi jak on.

0

@Huck @Chaoss czyli jest nadzieja na to że wyścig w Baku będzie ciekawy (przynajmniej w tym roku) i mercedes nie zdominuje wyścigu

0

@Encore myślę że nie zagra bednorz i śliwka bo jutro Kubiak musiałby grać z Leonem a na to myślę że przyjdzie czas po 9 meczach.

0

Ktoś może oglądał treningi f1 w Baku i wie z czego wynikają tak słabe czasy Mercedesa? Jeździli na mieszańce średniej robili długie przejazdy czy po prostu są wolni?

0

@Janas11224 są pewne wyjątki

0

@Janas11224 nie masz do końca racji są wyjątki gdy zwykły samochód ma pierwszeństwo względem tramwaju

1

@michal26 @Janas11224 macie rację, jednak znaki to podstawa bo co jest logiczne w normalnym skrzyżowaniu nie ma racji bytu w ruchu okrężnym przynajmniej w tym wypadku

0

@Janas11224 na pewno c jako pierwszy bo będąc na skrzyżowaniu lub rondzie masz pierwszeństwo wpuszczaniu go

13

@FC1899Barca może szukajmy lepiej niepowodzeń Barcy w jakiejś statystyce "paraliże w obronie" tam clemą lągle, dzordi alba i inni będą brylować. Ta Statystyka nic nie mówi gdzie jest mendy, neuer?

1

@Janas11224 no to ja mam zupełnie inne zdanie, więcej wypadków jest spowodowana cwaniaczeniem i brawurą młodych "nieśmiertelnych" niż tych starych dziadków

0

@priest9999 dokaldnie, janek nie był dużo gorszy ale trochę nieszczęśliwie się dla niego ułożyło że złapał kontuzje i drużyna grała źle

0

@mat32 i myślę że tak może być ze boyer tak szybko jak dołączył to wyleci z jastrzębia. Ja osobiście stawiam na hadrave bo jest ograny w PL i jeśli wejdzie na swój poziom to myślę że jest lepszy od boyera

0

@Encore zgadza się ale rychlicki trzymał poziom nie najwyższy ale równy dodatkowo doświadczony we Włoszech ale hadrava myślę że się odrodzi przy toniuttim bo podobnie grał z woickim w Olsztynie czyli na dużej szybkości

0

@mat32 równie dobrze może nie wstać z ławki bo janek hadrava będzie z nim rywalizował o skład a janek za czasów gry w Olsztynie to top 3 atakujących plus ligi

0

@Vebrol również hadrava dołącza do nich więc nie będzie miał łatwo z gra w pierwszej "6" ale transfer ciekawy kolejny francuz większość z nich wniosła coś do plusligi radząc sobie świetnie

1

@Janas11224 a o tych wypadkach to jakieś statystyki masz czy tak strzelasz?

0

@Walker to już nie ta kadra co z Edgarem który robił tam robotę

0

@Encore możliwe. Oby taka wpadka nie wydarzyła się na IO

0

@Encore ale wybitnie też nie grał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?