Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VenoM skoro mają tak dobrze to zostań rolnikiem i docenisz co to znaczy poświęcenie i wyrzeczenie
1
@jakub1906 pogoda nie sprzyjała bo caly maj w fazie rozwoju zboża było zimno i mokro więc nie wiem jakie sprzyjanie pogodowe masz na myśli
1
@Mixtape na euro 2016 polska nie przegrywała nawet przez minutę sousa nie chciał być jak nawalka i na euro "2020" polska nie wygrywała nawet przez minute także nie można powiedzieć że nic nie osiągnęliśmy my się rozwijamy tylko w innym kierunku xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@pt9 chore to jest to że klub płacący zawodnikowi i wymagający od niego dopuścił do sytuacji że ten zamiast poddać się operacji poszedł na zabiegi do szamana
0
@jakub1906 to nie ruzmiem dlaczego napisałeś w 1 zdaniu ze pogoda pomaga rolnikom, sam przeczysz sobie w tym momencie
4
@jakub1906 nie wrzucaj wszystkich do jednego worka, w jaki sposób pomaga na wiosnę lało że rolnicy nie mogli zasiać zboża, część pól jest w ogóle nie obsiana lub to co zostało zasiane zgniło od wody także nie rozpatruj całej Polski przez pryzmat kilku miejsc gdzie rolnikom się poszczęściło z pogoda lub mają dobre ukształtowanie terenu
0
@michal26 to właśnie jenia ostatnio ma z nią problemy a nie Zatorski który rozegrał kapitalny sezon czego nie można powiedzieć o grebennikovie
1
@mekston Kubańczycy gdyby zostali przy swoich nacjach i mogli grać w reprezentacji mogliby być aktualnie potęga. Leon, leal, Simon, juantorena, Hernandez, camejo, hierezuello to wielkie nazwiska
0
@Encore zator 71% przyjęcia to genialny wynik jak na taki mecz i tak zagrywających rywali
0
@michal26 tak na prawdę czego brakuje zatorakiemu żeby równać go z jenia?
1
@EleanoR zależy do czego, jak po prostu do jedzenia to czereśnie na kompot lub przetwory wiśnie
1
@adi7adi8 to dla mnie nowość ale skoro masz taką informację to pewnie tak jest. Tak czy siak w tych warunkach to czapki z głów za organizacje mimo małych niedociągnięc
0
@michal26 ja jednak wyżej cenie zatora ze względu na to że lepiej przyjmuje floata i jenia miewa mecze słabe jak np dziś z Brazylia. Dodatkowo jenia nie musi zakrywać swoich przyjmujących jak zator Leona
0
@adi7adi8 czysto teoretycznie turniej organizuje FIVB nigdzie nie znalazłem i formacji o Anglikach
0
@michal26 od Francji aktualnie, w obronie
1
@michal26 tak ale myślę że dzisejsza Słowenia to poziom wyżej
1
@michal26 kiedy reprezentacja Francji słynęła z obrony a teraz to Słowenia pokazuje jak to się robi
5
@Bykunn ten duet przez lata towarzyszyl siatkarskim emocjom i świetnie przekazuje nam widzom emocje odczucia i wszystko to co związane z siatkówka. Nie ma w PL lepszych od swedrowskiego i jego towarzysza drzyzgi
5
Kurek robi show ale warto spojrzeć jak przyjmuje Zatorski. Kryje strefę Leona a mimo to ma bardzo wysoki procent przyjęcia - nie wiem czemu vital waha się między nim a wojtaszkiem. Aktualnie zator to najlepszy libero na świecie
8
@michal26 nic nie przebije spotkań w Polsce i oprawy robionej przez p. Magierę. Nie znam nic lepszego, świetnie się patrzy na to i uczestniczy w tym
0
@Mario96w kurka wodna to leć szybko bo czas leci sklepy zamkną i nie zdążysz
1
@michal26 śmiało można go pokazywać jako wizytówkę tego sportu
3
@Mario96w albo zakręć se kurek w łazience
0
@michal26 dokaldnie i to pokazuje że każdy jakąś cegiełkę dokłada od siebie
0
@michal26 za to Leon jak na siebie dziś więcej niż dobrze w przyjęciu
0
@zadafcb Osz kurde, dawno takiej kraksy nie widziałem
0
@PatrykBarca nie zgodzę się, jutro zobaczymy ja jestem przekonany o triumfie Polski o ile wyjdziemy w tym skaldzie co dziś
1
@patry295 zamknąłeś temat xd xd
0
@michal26 dziś nie ma słabych punktów w Polsce, każdy coś daje od siebie nie koniecznie punktując. Cieszy że forma rośnie i zaczynają się zgrywać