Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama Chris froome też miał zdominować na lata największe toury ale przyszło nowe pokolenie. Równie dobrze pogacar może nie wygrać ani jednego więcej Tour de France lub wygrać kolejnych 5. Może przyjść kolejne pokolenie zdolnych kolarzy i zepchnąć faworytów na 2 plan
0
@Criss18Barca czyli gra na pozycji której w Barcy nie ma rozwiałeś jakiekolwiek wątpliwości
0
@Coutinho007 zgodzę się ale warto spojrzeć ze gra w Atletico w którym niekiedy grał nawet jako lewy obrońca, albo bym pomocnikiem a u nich pomocnik ma bronić
2
@Encore suarez akurat w Atletico dostał impulsu może zmiana miejsca tak podziałała bo ostatni sezon w Barcy lekko mówiąc najlepszy nie był i nie mówię tu o liczbach a o tym jak wyglądał na boisku
0
@Coutinho007 tzn rozwiń swoją myśl xd
7
@Encore wtedy Barca potrafiła sobie radzić z Atletico bo posiadała skrzydłowych a nie defensyenego napastnika, dlatego skupmy się na sobie a nie na rywalach bo jeśli wzniesiemy się na wyższy poziom to rywale będą się martwić
3
@Encore być moze, równie dobrze może Barca na tym skorzystać bo dostanie Saula który zagra sezon życia i pomoże Barcy wywalczyć tytuł. Możemy sobie wróżyć z fusów a prawda jest taka że obie drużyny na tej wymianie wyłącznie skorzystają.
11
Griezmann czyli skrzydłowy bez dryblingu, napastnik bez wykończenia cofnięty napastnik widmo. Dziwi mnie ze ludzie chcą jego pozostania i negują wymianę na Saula z dopłatą . Z drużynami z topu wiecznie niewidoczny kompletnie nie pasujący do stylu Barcy. Przy Messim depayu fatim i aguero nie ma dla niego miejsca a zyskujemy Saula z nadzieją ze ostani sezon był jego pierwszym i ostatnim tak słabym oraz schodzimy z bardzo wysokiej pensji. To jest ostatni dzwonek na to żeby go sprzedać i żeby nie działy się za 2-3 lata cyrki jak z suarezem
2
@Encore kluczowe podania w Atletico panie weź tam nabij jak tam tylko z kontry się gra xd xd pomocnik jest obrońca w tej drużynie
4
Powiedzmy sobie szczerze dla griza nie ma miejsca w Barcy przy Messim. Były lamety o zajechanie pedriego oraz że w pomocy brakuje doświadczenia więc zyskujemy Saula doświadczonego i ciągle z perspektywami (jeden słabszy sezon tego nie zmienia) a pozbywamy się zawodnika który nie pasuje do nas odciążając jednocześnie budżet. Skoro zaufano koemanowi zostawiając go to i skład powinno się budować jak on chce a skoro chce Saula to bądźmy dobrej myśli
5
@Mr8lack ten co zdobędzie tytuł króla strzelców po 3 karnych dołożeniu nogi i jednej normalnej bramce
0
@FC1899Barca haaland czyli nasze zbawienie wg wielu osób statystyki na poziomie depaya który nie jest klasycznym napastnikiem.....
0
@MeMyselfAndI dziwi mnie tak wysoki kurs na Włochów. Według mnie powinni być dużo wyżej notowani niż Amerykanie i mimo wszystko dość niski kurs na Rosjan bez muserskiego
0
@Criss18Barca bez Russela to oni będą ale walczyć o 4 miejsce w grupie
0
@Comentateiro ale konkursy czasowe są zupełnie inne niż konkursy odleglosciowe w czasowych masz jedna próbę i ona decyduje, jaką sprawiedliwością jest gdy ktoś spali 5 rzutów a w 6 nagle rzuci daleko i bddxie np trzeci a ci co rzucili najdalej spala w ostatniej próbie
2
@Comentateiro to całkiem inne zasady, w biegach nie może wystartować 40 osób na raz więc są potrzebne eliminacje a przy rzucie oszczepem startuje 12 która wchodzi z eliminacji i tam nie powinno być różnicy w której próbie oddasz najlepszy rzut
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rust_Cohle djoko mój ulubiony tenisista poza argumentami sportowymi między innymi za śmieszne scenki z dziećmi pomagającymi na korcie gdy częstował bananami lub gdy padało trzymał dziewczynce parasol żeby ją ochronić. Wielu irytuje jego sposób bycia ale klasy sportowej nie można mu odmówić. Drugi w kolejności jest Federer za jego klasę i styl na korcie oraz genialny jednoręczny backhand który jest jego wizytówka
0
@Kamyk37 berettini to Włoch nir zapominajmy wystarczy że go ktoś lekko wyprowadzi z równowagi i równie szybko co punkty zdobywa zacznie je masowo tracic
0
Co ten oyarzabal jeszcze tu robi
1
Oyarzabal podsumował swój występ dziś, mam nadzieję że nie wyjdzie na 2 połowę
0
@KapiFCB chciałbym żeby dembele wypowiedział słowa : chciałbym przestać grać jak drewniak może podziałałoby jak z pedrim
0
Oyarzabal myślę że jak dotrwa do końca 1 połowy to max. Fatalny mecz nic nie daje póki co
0
@Debfc oj talent do pomagania przeciwnikowi w najmniej oczekiwanym momencie to on ma
0
Olmo póki co na 9 gra lepsze zawody niż wcześniej grając na skrzydle
4
Pierwszy wylew busiego
8
@Criss18Barca on był rozstawiony z 14 i nie grał kwalifikacji
1
@Janiama ja bym się posunął krok dalej i od razu te osoby zamknął w getcie a później gazowal....... Chłopie nie można nikogo dyskryminować ze względu na jego poglądy
11
@Janiama konstytucja zapewnia wolność wyboru, chcesz łamać prawa o które walczyło miliony Polaków bo tak mówią mądrzy panowie z PiS?
1
@Encore dodatkowo może wnieść sporo pozytywnej energii w drużynie bo to taki dobry duch drużyn jest i bardzo pozytywna postać