0

@Encore świetny transfer, myślę że niewiele mu brakuje żeby zastąpić zatorskiego 1:1

1

@Criss18Barca "a co on kur... Robocop?" - jedna wielka impreza w sezonie reprezentacji wystarczy

1

@SinMistico niestety mógł odsunąć Hamiltona o jedną pozycje i pomoc maxowi a tak zaszkodził i sobie i zespolowi

3

Po co Perez próbował wyprzedać w tym miejscu skoro widział że jest dużo szybszy mógł do prostej poczekać i spokojnie bez ryzyka wyprzedzić Norrisa a tak 10 miejsce i duża strata

2

@victor cudowne ozdrownienie. W Biblii takie rzeczy już były znane więc nie dziwi nagłe podniesienie się z bosika

0

@Criss18Barca półfinał jak najbardziej realny ale o zwycięstwo będzie ciężko choć nie mówię że to nie możliwe

1

@Roobo pedri łapie doświadczenie z każdym meczem więc i jakość gry powinna się poprawiać

1

@baster82 w kolejnej rundzie z Hiszpanka badosą więc bardzo duże szanse na awans

0

@Encore niewielu zawodników potrafi grać na trawie. Kiedyś modne było zagranie serve and volley teraz coraz rzadziej widoczne. Tsitsipasa zawiózł szczególnie drugi serwis a niestety na trawie kto źle zagrywa to odpada

2

@A4ron a jakby nie zmienil wykonawcy a Rodriguez strzelił to by trener wygrał im mecz? To trener kazał mu strzelić jak amatorowi?

0

@robimen12345 jest bardzo gościnny każdemu rywalowi otwiera drzwi do strzelenia bramki

1

Nie rozumiem karnych strzelanych lekko na wyczekanie bramkarza. Przecież wchodząc z 11m uderzając na siłę bramkarz ma marne szanse zdążyć z reakcja

0

@Kamilos84 dokładnie, niewielu potrafi na niej grać

1

@PatrychoO nie zagrał nic ciekawego, tiafoe super mecz zagrał

5

No i stefanos tsitsipas kończy swoją przygodę z Wimbledonem, dość wcześnie te niespodzianki

3

@JimMorrisonFCB ulubiony turniej, szkoda że część trawiasta sezonu jest tak krótka bo niewielu jest zawodników specjalizujących się w grze na tej nawierzchni. Pewnie kolejny tytuł djoko

0

@Encore Portugalia w końcu to obroncy tytułu

0

@tadzik447 i co chcesz żebym Ci przyznał rację czy po co ten post

0

@tadzik447 i nic impreza docelową są igrzyska więc porażkę w LN heynen ma gdzieś zawodnicy z resztą też

1

@Dertinho ty też mogłeś zamiast głupio komentować siedzieć cicho i oglądać sobie nożna

6

@Dertinho wolę oglądać porządny mecz naszych w siatkówkę niż te nasze miernoty w piłkę

0

@Kamilos84 spokojnie w Japonii atakował po 50-60 razy w meczu i dał radę

0

@kamilop raz że w Japonii dobrze płacą a dwa to chciał trochę "odpocząć" psychicznie po swoich problemach a takie możliwości zapewnia lekko egzotyczna liga japońska

0

@Vebrol bardziej Messiego i kante bo Kubiak to człowiek od czarnej roboty

1

Kurek z taką zmiennościa tempa oraz kierunku atakuje ze w tym momencie wydaje się że jest nie do zatrzymania ( zaczyna swoją zmiennościa przypominać wlazłego z 2014 roku)

0

@michal26 najlepszy mecz jaki widziałem od meczu z USA na MŚ

0

Szkoda ze wcale nie gramy "pipem" bo przydałoby się związać środek trochę mocniej

1

Wreszcie Kubiak zaczyna atakować jak za najlepszych czasów

0

@Janas11224 na akord da się coś koło 8 zarobić i w PL ale to w wyjątkowych miesiącach a nie cały rok

0

@michal26 a no właśnie dlatego tylko informacje o klubowym znalazłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?