Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore świetny transfer, myślę że niewiele mu brakuje żeby zastąpić zatorskiego 1:1
1
@Criss18Barca "a co on kur... Robocop?" - jedna wielka impreza w sezonie reprezentacji wystarczy
1
@SinMistico niestety mógł odsunąć Hamiltona o jedną pozycje i pomoc maxowi a tak zaszkodził i sobie i zespolowi
3
Po co Perez próbował wyprzedać w tym miejscu skoro widział że jest dużo szybszy mógł do prostej poczekać i spokojnie bez ryzyka wyprzedzić Norrisa a tak 10 miejsce i duża strata
2
@victor cudowne ozdrownienie. W Biblii takie rzeczy już były znane więc nie dziwi nagłe podniesienie się z bosika
0
@Criss18Barca półfinał jak najbardziej realny ale o zwycięstwo będzie ciężko choć nie mówię że to nie możliwe
1
@Roobo pedri łapie doświadczenie z każdym meczem więc i jakość gry powinna się poprawiać
1
@baster82 w kolejnej rundzie z Hiszpanka badosą więc bardzo duże szanse na awans
0
@Encore niewielu zawodników potrafi grać na trawie. Kiedyś modne było zagranie serve and volley teraz coraz rzadziej widoczne. Tsitsipasa zawiózł szczególnie drugi serwis a niestety na trawie kto źle zagrywa to odpada
2
@A4ron a jakby nie zmienil wykonawcy a Rodriguez strzelił to by trener wygrał im mecz? To trener kazał mu strzelić jak amatorowi?
0
@robimen12345 jest bardzo gościnny każdemu rywalowi otwiera drzwi do strzelenia bramki
1
Nie rozumiem karnych strzelanych lekko na wyczekanie bramkarza. Przecież wchodząc z 11m uderzając na siłę bramkarz ma marne szanse zdążyć z reakcja
0
@Kamilos84 dokładnie, niewielu potrafi na niej grać
1
@PatrychoO nie zagrał nic ciekawego, tiafoe super mecz zagrał
5
No i stefanos tsitsipas kończy swoją przygodę z Wimbledonem, dość wcześnie te niespodzianki
3
@JimMorrisonFCB ulubiony turniej, szkoda że część trawiasta sezonu jest tak krótka bo niewielu jest zawodników specjalizujących się w grze na tej nawierzchni. Pewnie kolejny tytuł djoko
0
@Encore Portugalia w końcu to obroncy tytułu
0
@tadzik447 i co chcesz żebym Ci przyznał rację czy po co ten post
0
@tadzik447 i nic impreza docelową są igrzyska więc porażkę w LN heynen ma gdzieś zawodnicy z resztą też
1
@Dertinho ty też mogłeś zamiast głupio komentować siedzieć cicho i oglądać sobie nożna
6
@Dertinho wolę oglądać porządny mecz naszych w siatkówkę niż te nasze miernoty w piłkę
0
@Kamilos84 spokojnie w Japonii atakował po 50-60 razy w meczu i dał radę
0
@kamilop raz że w Japonii dobrze płacą a dwa to chciał trochę "odpocząć" psychicznie po swoich problemach a takie możliwości zapewnia lekko egzotyczna liga japońska
0
@Vebrol bardziej Messiego i kante bo Kubiak to człowiek od czarnej roboty
1
Kurek z taką zmiennościa tempa oraz kierunku atakuje ze w tym momencie wydaje się że jest nie do zatrzymania ( zaczyna swoją zmiennościa przypominać wlazłego z 2014 roku)
0
@michal26 najlepszy mecz jaki widziałem od meczu z USA na MŚ
0
Szkoda ze wcale nie gramy "pipem" bo przydałoby się związać środek trochę mocniej
1
Wreszcie Kubiak zaczyna atakować jak za najlepszych czasów
0
@Janas11224 na akord da się coś koło 8 zarobić i w PL ale to w wyjątkowych miesiącach a nie cały rok
0
@michal26 a no właśnie dlatego tylko informacje o klubowym znalazłem