Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@barcelonaLM nie mnie oceniać sens tego zachowania ja tylko tłumaczę dlaczego w niej gra
2
@Kamilos84 nie porównujmy rozgrywającego do wystawiającego
1
@michal26 nam na MŚ też sprawili problemy, mają coś w sobie takiego że bardzo miło ogląda się ich grę
0
@D10SLEO to nadal świetny zawodnik jeden z najlepszych na rozegraniu choć delikatnie słabszy niż 3-4 sezony temu
2
@BorzyKrzys już było mówione podczas LN że ma bardzo chore dziecko dokaldnie chodzi o chorobę układu oddechowego i nie chce sam Lucas ryzykować zachorowania na covid
0
@Encore to też, bardzo podoba mi się gra tej reprezentacji widać ile znaczy w męskiej siatkówce rozgrywający anie jak u nas wystawiający
0
Argentyna w siatkę w 1 secie bije Brazylijczyków konkretnie. Jeśli utrzymają te jakość gry to może być niespodzianka a nawet sensacja
0
@zadafcb miał być medal będzie pakowanie walizek do domu
0
@LeoMessi1994 dziś zamojski świetnie zagrał, za 2 punkty ładnie trafiał
0
@LeoMessi1994 @DonAndrzejos mysle że Polacy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, z meczu na mecz grają coraz lepiej
5
Koszykówka 3x3 wg mnie jest lepsza dla widzą szybkie akcje więcej fizyczności i agresji, przyjemnie się to ogląda
1
@Firestone problem z tym człowiekiem jest taki że on przestał wyglądać jak piłkarz i to nie wygląda na jednosezonowy zjazd tylko na jakieś bardzo głęboko sięgające problemy.
1
@michal26 świetnie wyjaśniłeś, on jest zwykłym rzemieślnikiem który znalazł się w dobrym miejscu i w dobrym czasie w reprezentacji, wirtuozem nie będzie niegdy
0
@Encore wygląda świetnie dużo lepiej niż w plus lidze gdzie ewidentnie mialz a dużo kilogramów a tu z powrotem zaczął fruwać i świetnie atakować
0
@jedrek7000 myślisz się sam go krytykuje tylko mówisz po 2 setach że przegramy turniej w którym zagramy mimumm 5 meczy a to jest hipokryzja
0
@kulek22 właśnie nie bałdzo
0
@Aumanor nowakowski to jeden z lepszych środkowych na świecie i najbardziej utytułowany siatkarz z obecnych w Tokio także nie rozumiem
0
@DaPidejpi wielu woli odbierać silne zagrywki bo wystarczy dobrze ułożyć rękę a nienawidzi przyjmować floata. Zależy od zawodnika
0
@arkasath polecam zobaczyć statystyki po meczu i ocenić zatora, trzyma dziś przyjęcie tej drużyny
1
@jedrek7000 chłopie pomysl co piszesz, wygraliśmy z nim praktycznie wszystko a ty piszesz ze nic nie wygramy......
4
@michal26 to jest fatalny mecz drzyzgi zero pomysłu na grę schematy jeszcze raz schematy
2
@michal26 a teraz rozegranie na środek drzyzgi było dobre? Na podwójny blok i za nisko
2
@Piernik top 5-7 rozgrywających
0
@Norkusik uraz prawdopodobnie
0
@jedrek7000 wystawić potrafi ale rozegrać to już inna sprawa
0
@michal26 na środek akurat skoczył podwójny
0
@Uukasz_93 boisko nie bo ma 9x9 jedna strona ale przestrzeń poza nim jest dość mała
4
@jedrek7000 wygraliśmy z nim 2x mistrzostwo świata ale wiesz lepiej niż heynen
1
@kamiVeB wymień tych 19 lepszych ja znajdę 4-5 max
1
@Kubix93 jest to typ rzemieślnika a nie wirtuoza i kreatora niestety. Tacy kreatorzy jak Zagumny grbic bruno czy niegdyś niedoceniany Żygadło są coraz rzadziej spotykani