2

@barcelonaLM nie mnie oceniać sens tego zachowania ja tylko tłumaczę dlaczego w niej gra

2

@Kamilos84 nie porównujmy rozgrywającego do wystawiającego

1

@michal26 nam na MŚ też sprawili problemy, mają coś w sobie takiego że bardzo miło ogląda się ich grę

0

@D10SLEO to nadal świetny zawodnik jeden z najlepszych na rozegraniu choć delikatnie słabszy niż 3-4 sezony temu

2

@BorzyKrzys już było mówione podczas LN że ma bardzo chore dziecko dokaldnie chodzi o chorobę układu oddechowego i nie chce sam Lucas ryzykować zachorowania na covid

0

@Encore to też, bardzo podoba mi się gra tej reprezentacji widać ile znaczy w męskiej siatkówce rozgrywający anie jak u nas wystawiający

0

Argentyna w siatkę w 1 secie bije Brazylijczyków konkretnie. Jeśli utrzymają te jakość gry to może być niespodzianka a nawet sensacja

0

@zadafcb miał być medal będzie pakowanie walizek do domu

0

@LeoMessi1994 dziś zamojski świetnie zagrał, za 2 punkty ładnie trafiał

0

@LeoMessi1994 @DonAndrzejos mysle że Polacy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, z meczu na mecz grają coraz lepiej

5

Koszykówka 3x3 wg mnie jest lepsza dla widzą szybkie akcje więcej fizyczności i agresji, przyjemnie się to ogląda

1

@Firestone problem z tym człowiekiem jest taki że on przestał wyglądać jak piłkarz i to nie wygląda na jednosezonowy zjazd tylko na jakieś bardzo głęboko sięgające problemy.

1

@michal26 świetnie wyjaśniłeś, on jest zwykłym rzemieślnikiem który znalazł się w dobrym miejscu i w dobrym czasie w reprezentacji, wirtuozem nie będzie niegdy

0

@Encore wygląda świetnie dużo lepiej niż w plus lidze gdzie ewidentnie mialz a dużo kilogramów a tu z powrotem zaczął fruwać i świetnie atakować

0

@jedrek7000 myślisz się sam go krytykuje tylko mówisz po 2 setach że przegramy turniej w którym zagramy mimumm 5 meczy a to jest hipokryzja

0

@kulek22 właśnie nie bałdzo

0

@Aumanor nowakowski to jeden z lepszych środkowych na świecie i najbardziej utytułowany siatkarz z obecnych w Tokio także nie rozumiem

0

@DaPidejpi wielu woli odbierać silne zagrywki bo wystarczy dobrze ułożyć rękę a nienawidzi przyjmować floata. Zależy od zawodnika

0

@arkasath polecam zobaczyć statystyki po meczu i ocenić zatora, trzyma dziś przyjęcie tej drużyny

1

@jedrek7000 chłopie pomysl co piszesz, wygraliśmy z nim praktycznie wszystko a ty piszesz ze nic nie wygramy......

4

@michal26 to jest fatalny mecz drzyzgi zero pomysłu na grę schematy jeszcze raz schematy

2

@michal26 a teraz rozegranie na środek drzyzgi było dobre? Na podwójny blok i za nisko

2

@Piernik top 5-7 rozgrywających

0

@Norkusik uraz prawdopodobnie

0

@jedrek7000 wystawić potrafi ale rozegrać to już inna sprawa

0

@michal26 na środek akurat skoczył podwójny

0

@Uukasz_93 boisko nie bo ma 9x9 jedna strona ale przestrzeń poza nim jest dość mała

4

@jedrek7000 wygraliśmy z nim 2x mistrzostwo świata ale wiesz lepiej niż heynen

1

@kamiVeB wymień tych 19 lepszych ja znajdę 4-5 max

1

@Kubix93 jest to typ rzemieślnika a nie wirtuoza i kreatora niestety. Tacy kreatorzy jak Zagumny grbic bruno czy niegdyś niedoceniany Żygadło są coraz rzadziej spotykani

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?