0

@zadafcb przy tym bardzo niedoceniony, każdy widzi tylko w roli faworyta fajdka

0

@MaTt_BarcaFan nowakowski słabo zagrywał i tyle a w ataku nie dostawał piłek dzięki genialnej grze fabiana tylko do kurka i Leona. Zawiódł też w bloku ale to jak cała drużyna

2

Nowicki ciągle trzyma formę wygrał kwalifikacje a studio tvp cały czas poświęca fajdkowi z minimalna przerwa na Nowickiego. Oby Wojtek utarł im wszystkim nosa i zdobył złoto dziś

0

@pride1899 mam taką nadzieję ale wszystko jest tak na prawdę możliwe

0

@MaTt_BarcaFan jak już coś to float ale z pewnością wiesz lepiej

0

@kuz ciekawe jak będzie wyglądać 11 na pierwszy mecz jeśli chodzi o linie pomocy czy zagra ktoś z dwójki gavi, puig czy pedri od razu po przyjeździe z igrzysk wskoczy do składu

3

@MaTt_BarcaFan flopy xd xd xd zachęcam do zapoznania się ze słownictwem siatkarskim przed ewentualnym smieszkowaniem lub jego próbami

2

@Kubix93 bardzo dobrze napisane, nie da się porównać Ferrari do malucha

3

@AntekGriezmann różnica jest taka że od siatkarzy możemy wymagać a od piłkarzy to już nawet nie wymagamy osiągnięć tylko braku kompromitacji co i w tym roku było dla nich nie do osiągnięcia

0

@MaTt_BarcaFan poza takimi zachowaniami novak na korcie również bywa zabawny i sympatyczny. Myślę że to człowiek o dwóch twarzach

0

Pytanie do osób które ostatnio spędzały wakacje w Turcji. Czy w okolicach Side jest już bezpiecznie i pożary zostały zażegnane bo nie mogę znaleźć rzetelnych informacji

0

@Criss18Barca zmiana pokoleniowa toż to mamy młodych kwolka, śliwkę, Semeniuka, fornala, bednorza, Hubera, kochanowskiego szalpuka , popiwczaka, komendę, Janusza, ładne kilka lat powinien pograć Bieniek, muzaj, Kaczmarek, do tego jest trochę młodych talentów w plus lidze szczególnie liczę na rozgrywaczy

0

@Tomo1989 na rozegraniu jest obiecujący Janusz, trochę słabszy komenda, Kędzierski no i ja liczę na Firleja który w Olsztynie pod dobrym trenerem może się znacznie rozwinąć. W ataku trochę gorzej jest z młodymi Polakami być może sezon w Polsce dobrze zrobi muzajowi bo jesy to bez wątpienia człowiek z ogromnym potencjałem.

1

@Uukasz_93 jak przez 4 sety dostajesz 5 piłek to nie licz że w tie breaku nagle zaczniesz grać jak z nut

1

@Uukasz_93 Bednaruk to na ławce trenerskiej aktualnie się znajduje co najwyżej bednorz miał szansę jechać. Ten mecz przegraliśmy rozegraniem, statystyki pokazują kto ile piłek dostał i wszystko graliśmy tylko do 2 zawodników

0

@Encore dzisiaj zagrał chyba najlepszy mecz jaki widziałem w jego wykonaniu

2

@michal26 sezonowcy się uruchomili, nie proboj z tym walczyć

0

@MarFan czyli nie warto jeździć na mistrzostwa świata?

0

@Sulimo jeśli wygrałby medal na igrzyskach....

0

@MarFan no tak bo heynen nie miał udziału w mistrzostwie świata które zdobyli

0

@Rust_Cohle nie umiesz nawet poprawnie nazwać sposobu zagrywki a widzę że krytykować potrafisz. Proponuję się doedukowac lub spróbować raz zagrać w siatkówke i dopeiro cokolwiek mądrego powiedzieć

0

Pomyślec że te same osoby które terwz wylewają na naszych szambo we wrześniu usiada na trybunach w Polsce podczas mistrzostw Europy

0

Dziękuję za walkę chłopakom, szkoda że przegraliśmy z drużyną która zaczęła grać właśnie w ćwierćfinale. Smutno widzieć łzy w oczach chłopaków ale taki jest sport kilka lat temu to oni skakali z radości po wygranych mistrzostwach świata. Dla wielu z nich to był ostatni turniej lub sezon w reprezentacji (nowakowski, lomacz, Kubiak być może kurek choć on powinien zostać). Szkoda ze fatum nad naszymi ciąży ale po każdej porażce najważniejsze jest wyciągnięcie wniosków. To był ostatni mecz siatkarski na IO i doceniam klasę Francji która po fazie grupowej przeszła maletamorfoze

2

Różnica między nami a Francja to wcale nie blok. Oni mają brizarda który wszedł i odmienił grę bo jest kreatorem a u nas ciągle gra do tych samych i to jeszcze niedokładne piłki

0

Drzyzga sobie przypomniał że ma środkowych

0

@FCB24 gramy zagrywke siłowa więc albo celujemy w kogoś albo idziemy na siłę a libero ma we Francji za zadanie kryć również strefę ngapetha więc to złudzenie że wszystko idzie w strefę grebennikova

0

@kulek22 niestety ale mamy wystawiającego który lekko mówiąc nie gra dobrze środkiem

2

@Zawsze_Wierny myślę że musisz kupować już bilet do Tokio żeby ich zmienić

0

@Kacper1432 dawno nie widziałem meczu w którym był tak pewny jak dziś

0

@Pogba mógł równie dobrze przebić jak Drzyzga i śliwka o byłoby marudzenie że bez ryzyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?