Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LS kochanowski Zatorski śliwka Semeniuk wygrali life mistrzów w tym roku....
0
@D10SLEO wszystko wyjdzie z czasem
0
@Herato albo trio nie do ogarneicia. Takie ego w jednej szatni powodzenia dla trenerow
2
Posiadanie największych gwiazd w drużynie nie gwarantuje sukcesów, kilka sezonów temu Barca w piłkę ręczna miała skład kosmos lazarov, jicha plus najlepsi i ligi mistrzów zdobuc nie mogli, Barca z neyem suarezem i Messim też nie dominowała co sezon Polacy w siatkówkę też mieli skład najlepszy na świecie i odpadali w ćwierćfinale. Także nie rozdawajmy im tytułów przed startem bo im więcej gwiazd tym więcej problemów z pogodzeniem ich
11
Niech Messi odchodzi nawet do psg kibicuje klubowi nie tylko jednemu zawodnikowi (przynajmniej ja). Tylko od Barcy jako kibic oczekuje ze pożegnają go w taki sposób jaki powinien być pożegnany najlepszy zawodnik w historii futbolu i całej historii Barcelony.
0
@Encore to było z przymrużeniem oka xd xd
4
@tristan87 może robią pożegnanie mbappe? Xd xd
1
@Worny i okrzyk niczym w b klasie "jazda z kur****"
0
@masa11 coutinho i dembele w tamtym czasie byli warci tych pieniędzy no może trochę mniejszych
3
Od kiedy niejaki Martin Braithwaite pojawił się w klubie co roku odstrzela kogoś z wielkich zawodników najpierw wygryzł suareza teraz Messiego ba nawet ze strachu przed jego transferem uciekł od nas Andre Gomes. Ot to jest problem Barcelony a nie finanse jakieś
3
@masa11 90% osób cieszyło się z ich transferu a szczególnie z dembele i cou. Ale z pewnością ty wiedziales od razu że będą niewypałami
1
@cat_r37 gwiazda odchodzi więc następna wchodzi do gry. Riki Puć przejmuje stery Barcy...... Z ławki będzie prowadził barce do tytułów
0
@tbas na papierze obecnie nasz skład wygląda tak samo dobrze jak wtedy
0
Czy Messi wydał jakiś oficjalny komunikat albo ktoś z jego otoczenia?
0
@tbas to samo po Ronaldinho było i jakoś Barca nie upadła miło że postawiono na młodych
0
@Janiama nie będzie taka sama będzie inna ale czy inna znaczy od razu gorsza? Na pewno nie będzie nastawiona na indywidualizm więc pójdzie w stronę w którą rozwija się futbol czyli zespołowość bo zespoły z jedną gwiazda która robi wszystko schodzą do lamusa
0
@Mihcim po tylu latach rządów bartomeu i cyrkiem związanym z całą Barca nic nie jest pewne
1
Konferencja wszystko ładnie pięknie ale ja laporcie i tak nie wierzę, myślę że to tylko zwykła gra być może się mylę ale dopóki nie zobaczę oficjalnie : Messi w Psg to nie uwierzę w ten cyrk
0
@Kacper1998 co do ostatniego się zgadzam ale spójrz jak się zmienił futbol. Już nie wygrywa indywidualność tylko zespół jakiego lidera co walił po 60 bramek miała Chelsea? Co zrobiłby lewy który jest napastnikiem a nie jak Leo wszędobylski bez zespołu? Futbol teraz potrzebuje 11 zgranych osób które pracują a z Leo tego nie ma biega max 10. Nowy impuls drużynie być może zrobi dobrze a potencjał mamy inieste śmiało może zastąpić pedri a xaviego de Jong jeśli chodzi Ci o to że tamto pokolenie miało gwiazdy. Jak Messi zaczynał to ani Iniesta ani xavi nie byli dominatorami tylko rosli w siłę razem z nim. Oglądam barce od Ronaldinho i myślę że nowe nie znaczy gorsze a inne. Pozdrawiam
1
@Kacper1998 wtedy wyobrażałeś sobie przyszłość w takich barwach jaka zastałeś no nie.... Więc wszystkiemu trzeba dać czas bo czas leczy wszystko
7
Barca była jest i będzie bez względu na sytuację z Messim i laporta. Raz już przeżyliśmy rewolucję i odejście gwiazdy. Trzeba pamiętać że mamy młodych zdolnych (fati, demir, pedri, araujo, Garcia, Emerson, dest, balde, nico, gavi, moriba, de Jong) i mamy na czym budować przyszłość. Być może Ci zawodnicy z Messim nie osiągnęli by nic bo obecność tak wielkiej gwiazdy by ich przytłaczała co niejednokrotnie oglądaliśmy na boisku ze zawodnicy nie potrafili brać na siebie odpowiedzialności. Trzeba czekać do rozwiązania sytuacji i bez względu na rezultat dalej kibicować naszym. Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego być może gorszego, być może lepszego przyszłość wszystko pokaże.
0
@Tomek54321 tak na prawdę każa z teorii ma swoje prawdopodobieństwo. Z drugiej strony mysle że klub nie mając planu b ryzykowałby tak wiele.?
1
@JarekS jestem tego samego zdania. To nie mogloby się stać w normalnych warunkach
0
@Kgorecki2500 dla mnie jest zbyt wiele niewiadomych i zbyt dużo czasu na ewentualne decyzję zeby już teraz ogłaszać ze nie podpiszą kontraktu
0
@Bykunn przecież w ten sposób na barce spłyną potężne konsekwencje. Mają też coś takiego jak zobowiązania ze sponsorami i nie wierzę że klub który straci wizerunkowo tak wiele będzie dalej sponsorowany na tych samych warunkach co wcześniej mając najlepszego gracza w historii
1
Patrząc logicznie jaki cel miałby laporta ciągle mówiąc że wszystko idzie w dobrym kierunku i na końcu powiedzieć że Leo nie podpisze kontraktu jeśli nie wywarcie presji na władzach ligi? Przecież tylko osłabiłby swoją pozycję i skreślił się w następnych wyborach, nikt już by mu więcej nie zaufał. Dodatkowo byłby aż tak perfidny żeby w taki sposób traktowac najlepszego gracza w historii futbolu? Ta sytuacja śmierdzi na kilometr różne rzeczy działy się w tym klubie ale myślę że nie z tą władza na czele i nie tak wcześnie gdy do końca okienka pozostał miesiąc i możnaby wiele zrobić żeby znaleźć hajs na Messiego
1
Ta cała sytuacja śmierdzi na kilometr. Przy transferach wszyscy wszystko wiedzą kupę czasu wcześniej a tu nic kompletnie nic.... Nawet kapitanowie nie wiedzieli, nie możliwe że nikt do tej pory nie sprzedał newsa do mediów. Być może dzisiejsze spotkanie odbyło się nie w celu zakończenia współpracy a umożliwieniu jej kontynuowania. Wiele powinno się wyjaśnić jutro o 11
2
@Lola120 a rozmys biegnie bez buta, pech naszych biegaczy
0
@Sulimo oj tak stare dobre czasy, w sumie Marcin gdzie nie zagrał tam się fajnie prezentował. Jeden z moich ububionych środkowych którzy grali w reprezentacji
0
@Encore siatkarz legenda, dla wielu młodych wśród do naśladowania. Najwybitniejszy zawodnik plus ligi można to śmiało przyznać. Szkoda ze Polski Związek tak późno poszedł po rozum do głowy i pogodził się z Mariuszem bo być może mieli byśmy dużo więcej osiągnięć z takim zawodnikiem w składzie.