0

@Barca1922 nie numer przypisuje się na stałe zawodnikowi gdy wejdzie na boisko więc manaj póki co ma tylko wirtualnie 17

1

@Janiama to. Musi się skończyć wygrana!

1

@Uukasz_93 szczerze mówiąc to nic nie było w jego rękach nie sprzedasz czegoś jeśli ktoś tego nie chce kupić tak działa rynek

0

@Bogan tylko dziwi mnie to że np w meczu z Atletico 2 sezony tymu i w końcówce sezonu grał świetnie a większość mówiła że jest za słaby fizycznie. Jak dla mnie zawodnik grający w Barcy i trenujący 3 sezon z 1 składem powinien się znacznie poprawić w elemencie w którym trener uważa że jest słaby. No chyba że trener nie przekazuje mu takich uwag

2

@SenseiFCB nie koniecznie, manaj nie zagra minuty odejdzie w końcówce okienka i Fati z powrotem weźmie 17

0

Cieszy powrót ter Stegena ale ciekawi fakt że Roberto gra w 1 składzie czyżby na prawdę prezentował się lepiej na treningach od piuga, demira czy jest to upór koemana. No i wielka szansa dla Emersona na pokazanie swoich umiejętności

0

@Kgorecki2500 puste słowa nie ma to jak promować swoją pozycję na życiu i waleczności niezłomnych rodaków, cześć i chwała bohaterom

2

@zadafcb szkoda by było gdyby wyścig się nie odbył bo mógłby namieszać sporo w klasyfikacjach no i duża szansa przede wszystkim dla Russela żeby coś udowodnić

0

Na którą godzine przewidują start na spa?

3

@Deviler tak ale grał nie ze względu na swoją formę tylko fatalna grę oraz kontuzje pozostałych zawodników z defensywy

1

@Deviler Sevilla zbiera tych niechcianych najpierw wypychany z tottenhamu lamela, potem delaney który zaczął okupować ławkę w bvb a teraz boateng

1

@FCB24 niedoceniony : tuchel, valverde, emery
Przecenieni : Mourinho, sousa xd

0

@Rust_Cohle być moze w tamtym sezonie to był maksimum, było sporo zaskoczeń na plus jak np mingueza czy pedri a u innego trenera mogliby nie zagrać wcale

1

@Rust_Cohle nie jest odpowiednim taktykiem ale żaden z trenerów przychodząc co Barcy nie miał tak pod górkę jak on, najpierw akcje z próba odejścia Leo, później pozbycie się suareza w tym sezonie odejście Leo na którym miał być budowany zespół, brak pieniędzy na transfery a mimo to zespół walczył w poprzednim roku do końca o ligę i wygrał puchar króla, może jak młodzi się ograją to wyjdzie drugie pokolenie jak za guardioli

0

@AmigoBlancos oczywiście że wolałbym haalanda. Mbappe ma świetne liczby we Francji a tam w lidze grają tylko 3-4 zespoły z resztą miejsca w europejskich pucharach pokazują poziom tej ligi gdzie oprócz psg nie ma poważnego zespołu

1

@IronSanHybrid mbappe potrafi często znikać w meczu, podczas euro grał lekko mówiąc słabo w lidze mistrzów od 2 meczu z Barcelona również nie imponował forma jak dla mnie transfer do realu byłby pewnym wyznacznikiem dla niego czy jest ma prawdę taki dobry czy liga we Francji taka słaba. Hazard przed transferem do realu był gwiazda w najlepszej lidze świata po transferze znikł całkiem choć w jego przypadku kontuzje nie pomogły

1

Psg się zbroi, real ściąga mbappe city się zbroi Chelsea również a my jesteśmy zmuszeni do zaufania młodzieży. Kilkanaście lat temu wyszliśmy na tym świetnie zobaczymy czy obecne pokolenie jest równie utalentowane co tamto bo potencjał jest spory szczególnie u araujo, Garcii, ansu, pedriego gaviego i demira. Więc jeśli trener dobrze poukłada zespół to w najbliższych latach nie mówię że już w tym sezonie możemy walczyć na równi z psg, city czy Chelsea. Inwestycja w szkółkę być może pozwoli zaoszczędzić trochę pieniędzy i w przeciągu 1-2 lat ruszyć po jakąś gwiazdę pokroju haalanda.

0

Real inter Szachtar jeszcze sheriff i losowanie udane

0

Lille Sevilla, Sporting borussia ależ to będą hity.....

0

@priest9999 akurat wczoraj piechocki powiedział że jeśli zawodnik w ciągu tygodnia się nie odezwie kontrakt zostanie rozwiązany a skra dostanie odszkodowanie

1

@mm_ Abel ruiz powołany do reprezentacji spore zaskoczenie

0

@RobiS wiadomo jakie tryby gry będą darmowe a jakie płatne?

0

@priest9999 urnaut też próbował sam rozwiązać kontrakt dopeiro stanowczy sprzeciw JW zmieniln jego podejście

0

@priest9999 skra jest przygotowana na taką ewentualnosc i od 2 tygodni trenuje z nimi kooy który może nie jest tak dobrym zawodnikiem jaks sander ale w jakimś stopniu na pewno go zastąpi a co do odejść to urnaut postąpił podobnie gdzie dostał lepsza ofertę i poszedł do Rosji a jastrzębie próbowało w ten sposób zabrać z Olsztyna defalco

0

@Yosemite inter, Barca, Ajax, wolfsburg chciałbym taka grupę byłaby dość wyrównana i każdy grałby do końca

2

@FC1899Barca umtiti w swoim prime był jednym z lepszych na świecie więc ocenianie go można podzielić na dwa etapy przed koontuzja i po

0

@gontex to są okolice side ogólnie i Manavgatu a okolice hotelu to w Turcji ciężko o coś fajnego bo hotele usutylowane w części nadmorskiej

6

@sergio5 coutinho Liverpool, goetze Dortmund,

0

@jacobFCB polecasz coś w bodrum bo w niedzielę wyjeżdżam?

0

@gontex wodospad Manavgat i bazar Manavgat, świątynia Ateny, tama oymapinar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?