Xxxbarca4ever
Dołączył/a: sierpień 2020
Mazowsze
6 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY może cou weźmie 7 czy już oficjalnie ma inny nr?
0
@TR3YWAY de Jong vol 2
1
Okno transferowe zakończone to teraz czas na kolejne kroki zarządu : obniżenie pensji coutinho, pjanicia i umtitiego
Przedłużenie kontraktu z dembele przy jednoczesnej obniżce wynagrodzenia
Przedłużenie kontraktu fatiego i pedriego oby do końca roku zamknac te sprawy i możemy zacząć oceniać działania laporty
0
@BARCA1899Messi bartomeu nigdy na to nie wpadł dopiero laporta zaczął tak robić
1
@Woland10 przedłuży kontrakt, szanse powinien dostać pół poprzedniego sezonu grał na 9 a jak wiadomo na PS byłby z niego najlepszy pożytek
0
@Wilczeq historii to my łatwej nie mieliśmy niestety, dlatego tym bardziej wielki podziw dla walczacych w wojnach i powstaniach bo to prawdziwi bohaerowie bez nich dziś by nas nie było
0
@baartekk97 ale tego nie wytłumaczysz bo Polacy zawsze według siebie zrobiliby coś lepiej niż osoby które są na stanowisku
0
@Qexi zmiennnik desta to mingueza tak na marginesie
15
Polecam zapoznać się z tym jak działa rynek i jak funkcjonuje klub pod względem finansów a nie wypisywać bzdury na prawo i lewo. W skrócie nie sprzedasz czegoś czego nikt nie chce kupić i to coś pobiera jeszcze sporą pensje chyba że znajdziesz frajera i to konkretnego.
6
@Rewolucja123 i to jest rozwiązanie? Płacić za coś z czego nie masz pożytku a wzmacniasz innych dodatkowo za griza przynajmniej hajs będzie
1
@pt9 w punkt, ten projekt skoczył się już w pewnym momencie i radykalne zmiany były kwestią czasu chyba że chcemy zostać na zawsze Arsenalem czy Milanem który powoli się odradza
16
@Rewolucja123 w jaki sposób sprzedać coś czego nikt nie chce a dodatkowo to coś dużo zarabia?
1
@AmigoBlancos decyzja może przyjść nawet po miesiącu tak działają nasze urzędy i poczta
0
@Veg85 właśnie o to chodzi
2
Czegoś nie rozumiem piłka nożna sport zespołowy a większość narzeka że nie mamy indywidualnisty od strzelania +25 "bramek. Messi trafia się raz na sto lat i może teraz jest etap budowania drużyny z prawdziwego zdarzenia a nie indywidualisty otoczonego zgrają pomocników
2
@Mathew86 ha ha ha ha ha dobre
7
@Qbic17 trochę głupio by było powroty do obrony wkleić napastnikowi na pozeganie xd
0
@Veg85 wygrałeś, pozdrawiam i fajnie że ktoś myśli podobnie
17
@Aqualitek w punkt, przede wszystkim dobry tok myślenia w przeciwieństwie do reszty pesymistów
0
Ciekawe czy wkupne zdążył postawić bo już musi pożegnalne ogarnąć xd
0
@ShawnC przecież był lament że odchodzi griz który zapewnia ponad 20 bramek czyli jednak potrafi strzelać więc przeczysz sam sobie
0
@Cvzx gdyby taki griz strzelał ile powinien a langlet czy alba nie robił wylewów w obronie to ocena pracy koemana była by zupełnie inna bo wyniki byłyby inne
1
@Kettger fachura który wyleciał z bvb i psg nie umniejszam mu bo w Chelsea zrobił kawał roboty ale nazywać go fachura po jednym trofeum to trochę na wyrost
1
@Encore i trener jest winny temu że antek nie umiał dryblować, że nie umiał trafić do bramki i że kopał się po czole?
1
@Kettger ale trener nie strzela bramek a mi chodzi o lament po odejściu griza a nie o krytykę koemana
6
Chelsea wygrała ligę mistrzów bez zawodnika który ladowal po +25 bramek bo strzelał każdy więc nie rozumiem dlaczego jest wylew pesymistów że nie będzie komu strzelać. Na boisku biega 11 naszych i każdy z nich ma szansę coś ustrzelić jednocześnie pracując dla drużyny i dając z siebie wszystko. Trochę więcej wiary bo jeśli jej nie ma to nie ma sensu kibicować. Barca raz się już z kolan podniosła i to dzięki szkółce i młodzieży więc kto jak nie ten klub?
0
@Lopezz80 coś w tym jest jednak na ocenę poczekam do stycznia przynajmniej
0
@Toretto dzięki, tym fajniej widać że jednak ten de Jong miał jakieś liczby nie liczę bramek które wypracował bo przepchnąć zrobić miejsce to akurat on umie
1
@Gaunter de Jong ostatnio często pojawia się w okolicach prawego skrzydła i ma dobre dośrodkowanie jest też pedri alba...
0
@Toretto jeszcze jakbyś dodał ile minut spędził na boisku każdy z nich to już w ogóle liczby griza wyglądałyby..... Słabo