1

@TR3YWAY może cou weźmie 7 czy już oficjalnie ma inny nr?

0

@TR3YWAY de Jong vol 2

1

Okno transferowe zakończone to teraz czas na kolejne kroki zarządu : obniżenie pensji coutinho, pjanicia i umtitiego
Przedłużenie kontraktu z dembele przy jednoczesnej obniżce wynagrodzenia
Przedłużenie kontraktu fatiego i pedriego oby do końca roku zamknac te sprawy i możemy zacząć oceniać działania laporty

0

@BARCA1899Messi bartomeu nigdy na to nie wpadł dopiero laporta zaczął tak robić

1

@Woland10 przedłuży kontrakt, szanse powinien dostać pół poprzedniego sezonu grał na 9 a jak wiadomo na PS byłby z niego najlepszy pożytek

0

@Wilczeq historii to my łatwej nie mieliśmy niestety, dlatego tym bardziej wielki podziw dla walczacych w wojnach i powstaniach bo to prawdziwi bohaerowie bez nich dziś by nas nie było

0

@baartekk97 ale tego nie wytłumaczysz bo Polacy zawsze według siebie zrobiliby coś lepiej niż osoby które są na stanowisku

0

@Qexi zmiennnik desta to mingueza tak na marginesie

15

Polecam zapoznać się z tym jak działa rynek i jak funkcjonuje klub pod względem finansów a nie wypisywać bzdury na prawo i lewo. W skrócie nie sprzedasz czegoś czego nikt nie chce kupić i to coś pobiera jeszcze sporą pensje chyba że znajdziesz frajera i to konkretnego.

6

@Rewolucja123 i to jest rozwiązanie? Płacić za coś z czego nie masz pożytku a wzmacniasz innych dodatkowo za griza przynajmniej hajs będzie

1

@pt9 w punkt, ten projekt skoczył się już w pewnym momencie i radykalne zmiany były kwestią czasu chyba że chcemy zostać na zawsze Arsenalem czy Milanem który powoli się odradza

16

@Rewolucja123 w jaki sposób sprzedać coś czego nikt nie chce a dodatkowo to coś dużo zarabia?

1

@AmigoBlancos decyzja może przyjść nawet po miesiącu tak działają nasze urzędy i poczta

0

@Veg85 właśnie o to chodzi

2

Czegoś nie rozumiem piłka nożna sport zespołowy a większość narzeka że nie mamy indywidualnisty od strzelania +25 "bramek. Messi trafia się raz na sto lat i może teraz jest etap budowania drużyny z prawdziwego zdarzenia a nie indywidualisty otoczonego zgrają pomocników

2

@Mathew86 ha ha ha ha ha dobre

7

@Qbic17 trochę głupio by było powroty do obrony wkleić napastnikowi na pozeganie xd

0

@Veg85 wygrałeś, pozdrawiam i fajnie że ktoś myśli podobnie

17

@Aqualitek w punkt, przede wszystkim dobry tok myślenia w przeciwieństwie do reszty pesymistów

0

Ciekawe czy wkupne zdążył postawić bo już musi pożegnalne ogarnąć xd

0

@ShawnC przecież był lament że odchodzi griz który zapewnia ponad 20 bramek czyli jednak potrafi strzelać więc przeczysz sam sobie

0

@Cvzx gdyby taki griz strzelał ile powinien a langlet czy alba nie robił wylewów w obronie to ocena pracy koemana była by zupełnie inna bo wyniki byłyby inne

1

@Kettger fachura który wyleciał z bvb i psg nie umniejszam mu bo w Chelsea zrobił kawał roboty ale nazywać go fachura po jednym trofeum to trochę na wyrost

1

@Encore i trener jest winny temu że antek nie umiał dryblować, że nie umiał trafić do bramki i że kopał się po czole?

1

@Kettger ale trener nie strzela bramek a mi chodzi o lament po odejściu griza a nie o krytykę koemana

6

Chelsea wygrała ligę mistrzów bez zawodnika który ladowal po +25 bramek bo strzelał każdy więc nie rozumiem dlaczego jest wylew pesymistów że nie będzie komu strzelać. Na boisku biega 11 naszych i każdy z nich ma szansę coś ustrzelić jednocześnie pracując dla drużyny i dając z siebie wszystko. Trochę więcej wiary bo jeśli jej nie ma to nie ma sensu kibicować. Barca raz się już z kolan podniosła i to dzięki szkółce i młodzieży więc kto jak nie ten klub?

0

@Lopezz80 coś w tym jest jednak na ocenę poczekam do stycznia przynajmniej

0

@Toretto dzięki, tym fajniej widać że jednak ten de Jong miał jakieś liczby nie liczę bramek które wypracował bo przepchnąć zrobić miejsce to akurat on umie

1

@Gaunter de Jong ostatnio często pojawia się w okolicach prawego skrzydła i ma dobre dośrodkowanie jest też pedri alba...

0

@Toretto jeszcze jakbyś dodał ile minut spędził na boisku każdy z nich to już w ogóle liczby griza wyglądałyby..... Słabo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?