5

@Barca1992 alfa beta delta kurde ciekawe co jak zabraknie im tych nazw będą musieli po imionach może wersja Janusz albo Grażyna

0

@takisobiektos rzeczywiście Marcelo i bale to pensje które pozwola zakontraktować 3 tak zawodników którzy chcą byc w top 5-10 najlepiej zarabiających na świecie a mbappe to chyba chce mieć najwyższa pensje

0

@cudak321 niestety mes que un Club już jakiś czas przestaje mieć jakiś sens i znaczenie

4

@Janiama być może sposobem byłaby sprzedaż nazwy stadionu i to mógłby być dobry sposób na spory hajs i redukcję długu. Wiem że tradycja socio itp ale żeby nie spać z pewnego poziomu to warto by rozważyć tę opcję

0

@messi564 zobaczymy te transfery z pozoru darmowe nie zawsze kosztują mniej bo jakoś tego zawodnika trzeba prowizjami zachęcić

0

@martin3131 koszt samego haalanda z 75+ kasa dla raioli, pensja mbappe to lepiej nie gadać no i pogba który za darmo nie będzie grał

0

@Toretto musiałby odejść Marcelo, modric, benzema bo nie wierzę że mają tyle kasy na premie itp

0

@martin3131 nie porównuj szejka i ich ligi do zasad la liga

1

@martin3131 ta na pewno pomieszczą wszystkie pensje w budżecie

0

@ElTomas o kurde to ładnie, szkoda że tak wyszło no ale będzie to nauczka na przyszłość

0

@ElTomas dlatego lecąc na wakacje zawsze wykupuje dodatkowe ubezpieczenie i nie przejmuje się zaginionym bagażem fakt trzeba patrzeć jakie są warunki bo często te podstawowe ubezpieczenia to śmiech

2

@joloskyy wiceprezydent to chyba powinien się interesować tak poważnymi sprawami mimo wszystko

0

@ranger3120 nic ciekawszego cie nie spotka xd

0

@ranger3120 wystarczy obejrzeć akcje z "nie wiem" żeby zobaczyć jak się ta oferma kompromituje

3

Komentarz usunięty

0

@Krystian1588 za co on siedzi w ogóle

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rust_Cohle brejt był winien

4

41 minut wystarczyło żeby griezmann pobił ilość strzelonych bramek w klubie grając w reprezentacji w tym sezonie, prawdziwy snajper

0

@Lucassito nasz najlepszy strzelec więc słaby hyc nie może xd

0

Ktoś wie czemu brejt nie gra?

0

@VegetaPolska to na pewno bo Russel nie będzie takim łagodnym 2 planowym jak bottas, z drugiej strony jak bottas się nie poprawi to mogą mieć problemy żeby wygrać konstruktora

0

@VegetaPolska na pewno to też nie byłaby chwala dla bottasa który wg mnie z sezonu na sezon jest coraz słabszy i nie zasługuje już na fotel w mercu

0

@VegetaPolska ciężko może być, według mnie alfa postawi jako 2 kierowcę kogoś młodego bo trzymanie Roberta i bottasa nie ma dla nich sensu jeśli chodzi o przyszłość ale bardzo chciałbym żeby Robert wrócił

0

@Tarins u nich na LO akurat cancelo jest lepszy niż pozostali lewi obroncy takze średnia strata to więzienie mednyego

0

@Encore czyli to brejtlejt był winny w tym sezonie i poprzednim jego gry

0

@Encore może wreszcie griez znajdzie dla siebie miejsce chyba że go mbappe i benzema blokują....

0

@VegetaPolska raczej nie ma szans na powrót Roberta, do Alfy na iść bottas plus de vries czy jakoś tak w każdym razie młody z f2

0

@DonMatteo901 eintracht nie chciał się pozbyć lidera zespołu i tyle nie wierzę w przypadki na tym szczeblu

2

@hayek pensja dla umtitiego w czasie gdy podpisywał kontrakt akurat była adekwatna może mógłby te 2 banki mniej ale teraz to dramat w tej formie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?